Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1.9TDI] Moja Ala z 96'


Iverson

Rekomendowane odpowiedzi

No lampy z tylu duzo daly :smile: nastepnym krokiem niech bedzie zmiana lampek z przodu na ori. Valeo z rocznika 99-00 bedzie naprawde elegancko sie prezentowac :wink: a czy ona nie jest ciut obnizona??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te pokrowce to tymczasowo, a załozyłem je bo tapicerka jest w stanie plama na plamie ,plamą pogania. Jak zrobi sie ciut cieplej to odrazu wylatują (nie cierpię ich) bo zrobie pranko wnętrza. spokojnie jeszcze z głową mam okej i takie modyfikacje to u mnie na stałe nigdy nie zagoszczą!! a obnizana to troszkę jest, zobacze jak będą 17" na niej wygladały , jak ładnie w miarę to tak zostawię a jak nie to jeszcze w dół!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe alusy BTE 17" + opony Dunlop SP Sport Maxx 225x45x17" założone w czwartek.

DSCN2000.jpg,DSCN1998.jpg,DSCN1995.jpg,DSCN1999.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, bo chciałem założyć sobie radio pionnera DEH-6800 MP, radi beta jest duże i przydałoby się jakieś zaslepki zamotać, tylko skąd takie drewno podobne!!?? Wiecie coś na ten temat koledzy!! :D

Koledzy coś się nie wypowiedzieli na temat (albo już na starość ślepnę : ), ale koleżanka doda coś od siebie :twisted:

Ogólnie jeżeli już się zdecydujesz na zaślepki przy radiu, to możesz zawsze zastosować na nich okleinę "drewnopodobną", ale trzeba się liczyć z tym, że nie będzie to wyglądało super elegancko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj podziwialismy na zywo - i zacytuje kabaret ani mru mru - zabeczka - ladna sztunia!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, bo chciałem założyć sobie radio pionnera DEH-6800 MP, radi beta jest duże i przydałoby się jakieś zaslepki zamotać, tylko skąd takie drewno podobne!!?? Wiecie coś na ten temat koledzy!! :D

Koledzy coś się nie wypowiedzieli na temat (albo już na starość ślepnę : ), ale koleżanka doda coś od siebie :twisted:

Ogólnie jeżeli już się zdecydujesz na zaślepki przy radiu, to możesz zawsze zastosować na nich okleinę "drewnopodobną", ale trzeba się liczyć z tym, że nie będzie to wyglądało super elegancko.

Zaślepki takie można znaleźć na różnych szrotach albo gadaj z tymi co montują radia w samochodach napewno można to kupić u nich, sam ostatnio takie zakładałem. Nie wiem czy akurat drewnopodobne znajdziesz ale myślę że tak.

Natomiast co do montażu Pionka to możesz mieć problem bo ja znalazłem sobie fajnego Kenwooda ale okazało się że instalacja w Audi bez przerabiania nadaje się tylko pod Blaupunkta, bo są jakieś wzmacniacze tylnich głośników które po podpięciu innego radia i dołożeniu do pieca mogą spowodować uszkodzenie tych głośników. Przynajmniej tak mi to wyjaśnił gość który montuje Car Audio, no i musiałem znależć Blaupunkta. Ale swoją drogą nawet się cieszę bo mam podświetlenie takie jak deski rozdzielczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin jak lampki zmienię to wtedy, może w Poznaniu jakąś sesyjkę się zrobi po spocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...