Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowy Seat Exeo


AIRWOLF

Rekomendowane odpowiedzi

Buda b8....

wnetrze b7 cabrio

B8? :)

Buda B7, wnetrze B6 Cabrio.

Poprostu tanim kosztem zrobiono Sedana dla Seata.

faktycznie tutaj buda b7 i wnetrze b6/b7 cabrio ale nie patrzylem na fotki zbytnio

ale kiedys widzialem zdjecia exeo i mial bude b8:

http://www.autokrata.pl/lod/4256/hiszpanski_passat/[br]Dopisany: 04 Październik 2008, 11:20_________________________________________________b6 i b7 cabrio maja przeciez takie same wnetrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tu sie z toba zgodze, seat wygrywa w bezawaryjnosci :good:

kłądzie wszystkich na glebe.......ale żaden klubowicz tego nie potwierdzi....oczywiście nie mówię że a4 to kicha itd. ale wg mnie seat jest lepszy i następne moje auto to będzie toledo II :>[br]Dopisany: 04 Październik 2008, 17:05_________________________________________________

Tną koszty :gwizdanie:

Że niby jak? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie seat jest lepszy i następne moje auto to będzie toledo II :>

Po co czekać ? :decayed:

Jak dla mnie skundlone na maxa .. :thumbdown:

Mogli by zrobić coś nowego a nie takie szczepy .. A3 - Leon/Toledo ...teraz A4 / Toledo ...

To tego lampy przednie i tylne jakieś takie mało smaczne .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogli by zrobić coś nowego a nie takie szczepy .. A3 - Leon/Toledo ...teraz A4 / Toledo ...

To tego lampy przednie i tylne jakieś takie mało smaczne .

Ragga seat przecież słynie z takich lepików VW i Audi...ale napewno to lepsze niż jakaś Szkoda :decayed:

[br]Dopisany: 08 Październik 2008, 15:33_________________________________________________a d*pa EXEO to czysta najnowsza Cordoba :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie podoba mi się to auto wcale :thumbdown: a nawet :sick3:..kojarz mi sie z ...espero :>

niegdy nie sądziłem, że to napiszę ale obecne Toledo jest dużo ładniejsze, przynajmniej ma jakiś charakter i nie jest zlepkiem innych modeli innego koncernu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie podoba mi się to auto wcale :thumbdown: a nawet :sick3:..kojarz mi sie z ...espero :>

niegdy nie sądziłem, że to napiszę ale obecne Toledo jest dużo ładniejsze, przynajmniej ma jakiś charakter i nie jest zlepkiem innych modeli innego koncernu.

Cały wic polega na tym, że EXEO nie jest żadnym zlepkiem :tongue4: to jest po prostu A4 B6/B7. Cała linia produkcyjna została przewieziona z Ingolstadt do Hiszpanii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie przód (od halogenów w górę) wygląda na BMW :)

ale tu na autokracie pokazują tylko wizje z linią audi a4 B8 a a audi sie nie zgodziło zeby seat skorzystał z najnowszego dziecka (i technologii) wiec udostępnili poprzednią bude B7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładny ten Seat. Pewnie gdyby nie to, że to jest po prostu B6 z tyłem B7 to by mi się bardzo podobało to auto, a tak to wszystko psuje charakter...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...