Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowy Seat Exeo


AIRWOLF

Rekomendowane odpowiedzi

MSZ do bani

MSZ??? :kox: Ministerstwo spraw zagranicznych :polew: Jarek z Leszkiem Cie zajebi@ :decayed:

a poważnie o co chodzi Ci z MSZ??

Pewnie że chodzi o <a href="http://pl.wiktionary.org/wiki/IMHO">Ministerstwo Spraw Zagranicznych</a>. sa do bani bo nie chca Lecha do Brukseli zabrać. a lechu bardzo by chciał :beksa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odgrzeje kotleta, ale niedawno dopiero zobaczylem ta profanacje.

Przynajmniej 3.0 tdi tam nie beda montowac :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak już kotlet odgrzany, to dodam od siebie, że dzisiaj na onecie widziałem dość obszerny artykuł o tym klonie:

http://moto.onet.pl/1532801,2245,artykul.html

"Zabrakło brzęczyka informującego o niezapięciu pasów bezpieczeństwa" :polew: :polew: :polew:

sklonowali wszystko... w B6 też nie ma :polew: :polew: :polew:

ciekaw jestem jak ze schowkiem (tłoczkiem) :mysli: ... ale to już byłoby przegięcie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odgrzeje kotleta, ale niedawno dopiero zobaczylem ta profanacje.

Przynajmniej 3.0 tdi tam nie beda montowac :decayed:

Napewno seatowi nie dzadza tego silnika, vw nie dali, co innego porsche :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam szczerze, że kto wie kto wie...za jakiś czas kiedy będze trzeba zmienić autko na nowsze to może być ciekawa opcja. Nowe B8 jak dla mnie jest równie brzydkie jak ten Exeo, powiem nieskromnie, że jak do tej pory to B6 jest najładniejszą z wszystkich generacji A4. Nowsze zaczynają opodabniać się bryłą do BMW co mi strasznie nie pasuje. Przód owszem pozostaje oryginalny i charakterystyczny tylko dla Audi ale tył to jedna wielka kaszana. No chyba że Avant, to wtedy ok, ale ja lubię sedany. A silnik... mam nadzieję że znadzie się tam poczciwe 1.9 Tdi w ofercie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie tylko, czy Polacy dorośli już do tego, że lepiej mieć pod domem solidne auto z gwarancją, niż "prawie nówkę" ze znaczkiem Audi, która chociaż powypadkowa i lekko "podmęczona" przebiegiem, świetnie sprawdza się jako instrument do grania na nerwach sąsiadowi.

jak dla mnie głupie rozumowanie :takiego:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie exeo na pewno nie pasuje - B7 jak najbardziej:) B8 bardzo ładne z przodu, tył mógłby być ładniejszy. Seat wg mnie nie dorówna Audi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszą fotkę zobaczyłem jak auto stało tyłem i wydawało się interesujące,ale to do czasu ja zobaczyłem przód :thumbdown:

Ludzie którzy nie do końca znają się na motoryzacji zapewne kupią go ze względu na niska cenę.

Osobiście wolałbym B7 z dobrym wypasem :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na zdjeciach bylo jesczze do uznania. ale kilka dni temu zobaczylem na zywo :kwasny: zawód po całej linii. przód kompletnie nieproporcjonalny do reszty. druga sprawa auto jest zawieszone jak wóz z drabinami. dla mnie :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem okazję siedzieć w aucie i moje odczucia co do wnętrza są bardzo pozytywne, podobało mi się. Z tyłu mało miejsca, na przodzie wystarczająco jak w Audi :tongue4: No trzeba przyznać, że przód trochę nie pasi. Pojeździć nie miałem okazji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kombiak nawet fajnie wygląda... dobrze że poleciał z grila znaczek :gwizdanie:

http://www.autokrata.pl/ogien/6962/exeo_st_od_je_design/

kombi z profilu jak B7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kombiak nawet fajnie wygląda... dobrze że poleciał z grila znaczek :gwizdanie:

http://www.autokrata.pl/ogien/6962/exeo_st_od_je_design/

kombi z profilu jak B7

a przód jakiś taki SAABowaty... nie ujmując Fordowi :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kombiak nawet fajnie wygląda... dobrze że poleciał z grila znaczek :gwizdanie:

http://www.autokrata.pl/ogien/6962/exeo_st_od_je_design/

Całkiem ładnie im to wyszło :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi sie nowe Exeo meega podoba!

widzialem je dzis w salonie, posiedzialem troche, poprzygladalem sie troszke i jakbym mial kupowac lekko uzywana A4'ke to na bank wolalbym kupic nowke Exeo i troszke je upiekrzyc, zdjac znaczki seata, wsadzic ladne duze kolka, troszke gleby, bo seria bardzo wysoko stoi, nie wyglada to za dobrze. Jakosc wnetrza na dobrym, wysokim poziomiem i smiem przypuszczac ze trwalosc niewiele bedzie odstawac Audi.

Biale Exeo ST 2.0tdi 170km zrobione na wersje blackline z felga 19'' to moj typ za jakies 4 latka:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi sie nowe Exeo meega podoba!

widzialem je dzis w salonie, posiedzialem troche, poprzygladalem sie troszke i jakbym mial kupowac lekko uzywana A4'ke to na bank wolalbym kupic nowke Exeo i troszke je upiekrzyc, zdjac znaczki seata, wsadzic ladne duze kolka, troszke gleby, bo seria bardzo wysoko stoi, nie wyglada to za dobrze. Jakosc wnetrza na dobrym, wysokim poziomiem i smiem przypuszczac ze trwalosc niewiele bedzie odstawac Audi.

Biale Exeo ST 2.0tdi 170km zrobione na wersje blackline z felga 19'' to moj typ za jakies 4 latka:)

Mam takie same odczucia :naughty: Mnie się podoba i kto wie czy następnym samochodem po B6 nie będzie właśnie taki Exeo :kox:

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C9566153 jak zejdzie z ceny tak około 50% :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...