Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Grupowe zamówienie Downpipe Audi A4 B6 1.8T


ShatyMK

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. A więc dla mnie tez poproszę jeden :) Silnik 1.8T AVJ - 2 sondy wersja z polerką ;)

1.Lysy705
2.balo25
3.Heineken_al - AVJ 2 sondy
4._bartas_ - 1 sonda BFB
5.Bojka1 - BEX
6.ziomal-84 - BFB 1 sonda
7.Gunwo - BFB - 1 sonda
8.Kamel34 - AVJ - 2 sondy - POLERKA
9.
10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co tu oglądać jak i tak powinno się to cudo owinąć bandażem by zmniejszyć temp pod maską i tym samym zwiększyć temp gazów wylotowych. Lepiej zrobić to za jednym razem przy montazu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszty 350zł downpipe 2.75cala (70mm) do A4 B5/B6/B7 z uszczelkami , śrubami + 20zł wysyłka przy wpłacie/ 30zł pobranie

Panowie wszyscy chętni na polerowaną wersje powinni to zaznaczyć , tak jak zrobił to kolega KAMEL34 , POLERKA , +50zł do ceny bazowej.

Brak dopisku Polerka oznacza wersje Szkiełkowaną.

1.Lysy705
2.balo25
3.Heineken_al - AVJ 2 sondy
4._bartas_ - 1 sonda BFB
5.Bojka1 - BEX
6.ziomal-84 - BFB 1 sonda
7.Gunwo - BFB - 1 sonda
8.Kamel34 - AVJ - 2 sondy - POLERKA
9.
10

Chętni proszeni do wpisywania sie na liste.

Fotki - Downpipe - dostępny w dwóch wersjach

WERSJA 1 - w cenie ustalonej na początku - Foto spawów z bliska (na fotkach downpipe do 1.8T i 2.0TFSI)

c3b0df438869828.jpg 42d632438869829.jpg ea8bd0438869832.jpg 2d358b438869834.jpg40a627438869825.jpg

WERSJA 2- Polerka +50zł do w.w bazowej ceny.

fd610b438870319.jpg 690498438870322.jpg d7d169438870324.jpg

Edytowane przez gregor10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga. Po wymianie może być konieczne programowe usunięcie drugiej sondy w BFB.

U mnie niestety pali się kontrolka awarii silnika.

A wyłączenie programowe drugiej sondy to najtaniej po znajomości 4 stówki... .

Downpipe brany tutaj na forum. W tym wątku zdaje się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga. Po wymianie może być konieczne programowe usunięcie drugiej sondy w BFB.

U mnie niestety pali się kontrolka awarii silnika.

A wyłączenie programowe drugiej sondy to najtaniej po znajomości 4 stówki... .

Downpipe brany tutaj na forum. W tym wątku zdaje się.

Przecież praktycznie każdy o tym wie i jest tego świadomy zakładając Downpipe. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wyłączenie programowe drugiej sondy to najtaniej po znajomości 4 stówki... .

drogie te znajomosci... zwyczajowo wylaczenie 2giej sondy to koszt max 200 pln, po znajomosci powinno byc troche taniej, a jesli planujesz robic program (chip) to wtedy tuner powinien wylaczyc sonde w cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy robieniu Chiptuningu w GREGOR10.PL dla kupujących na grupowym chiptuningu downpipe , wyłączenie sondy programowo Gratis w cenie chiptuningu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlugo mozna jezdzic na zapalonym checku? Mam wywalony kat i zastanawiam sie nad kupnem DP na 1 sonde ale chcialbym do wiosny pojezdzic i dopiero zabrac sie za grubsze mody mechaniczne i potem program.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeździć można , ale szkoda turba i motorowni.

Sorry zrozumiałem zawalony kat ( zapchany)

Edytowane przez jacek70
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlugo mozna jezdzic na zapalonym checku? Mam wywalony kat i zastanawiam sie nad kupnem DP na 1 sonde ale chcialbym do wiosny pojezdzic i dopiero zabrac sie za grubsze mody mechaniczne i potem program.

Precyzując odpowiedz - na zapalonym checku z powodu usunietego kata / 2 sondy można jeżdzić bez obawy, 2 sonda lambda w tym przypadku nie wpływa na skład mieszanki który jest istotny dla silnika.

Natomiast warto jednak wyłączyć sonde i katalizator w programie po to aby komputer nie miał zarejestrowanych błędów i mieć możliwość zapalenia się checka w przypadku gdy faktycznie coś się zepsuje w samochodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy robieniu Chiptuningu w GREGOR10.PL dla kupujących na grupowym chiptuningu downpipe , wyłączenie sondy programowo Gratis w cenie chiptuningu.

A jeżeli ktoś przyjedzie do Ciebie na chiptuning z założonym własnym DP i przy tym będzie chciał programowo wyłączyć sondę, to nie będzie to wliczone w cenę chiptuningu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy robieniu Chiptuningu w GREGOR10.PL dla kupujących na grupowym chiptuningu downpipe , wyłączenie sondy programowo Gratis w cenie chiptuningu.

A jeżeli ktoś przyjedzie do Ciebie na chiptuning z założonym własnym DP i przy tym będzie chciał programowo wyłączyć sondę, to nie będzie to wliczone w cenę chiptuningu?

Każde auto jest traktowane indywidualnie i koszt jest zależny od setupu, w sprawie cen chiptuningu i wylaczenia sondy lambda proszę pisać na [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy robieniu Chiptuningu w GREGOR10.PL dla kupujących na grupowym chiptuningu downpipe , wyłączenie sondy programowo Gratis w cenie chiptuningu.

A jeżeli ktoś przyjedzie do Ciebie na chiptuning z założonym własnym DP i przy tym będzie chciał programowo wyłączyć sondę, to nie będzie to wliczone w cenę chiptuningu?

Każde auto jest traktowane indywidualnie i koszt jest zależny od setupu, w sprawie cen chiptuningu i wylaczenia sondy lambda proszę pisać na [email protected]

Nie chodzi mi o ceny Twoich usług, bo wiadomo, że takie sprawy załatwia się na PW. :wink:

Pytam tylko czy jak przyjedzie się do Ciebie z założonym już DP to przy chiptuningu wywalenie drugiej sondy jest dodatkowo płatne?

Chce wiedzieć czy dobrze wywnioskowałem z Twojego wpisu. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy robieniu Chiptuningu w GREGOR10.PL dla kupujących na grupowym chiptuningu downpipe , wyłączenie sondy programowo Gratis w cenie chiptuningu.

A jeżeli ktoś przyjedzie do Ciebie na chiptuning z założonym własnym DP i przy tym będzie chciał programowo wyłączyć sondę, to nie będzie to wliczone w cenę chiptuningu?

Każde auto jest traktowane indywidualnie i koszt jest zależny od setupu, w sprawie cen chiptuningu i wylaczenia sondy lambda proszę pisać na [email protected]

Nie chodzi mi o ceny Twoich usług, bo wiadomo, że takie sprawy załatwia się na PW. :wink:

Pytam tylko czy jak przyjedzie się do Ciebie z założonym już DP to przy chiptuningu wywalenie drugiej sondy jest dodatkowo płatne?

Chce wiedzieć czy dobrze wywnioskowałem z Twojego wpisu. :)

Zazwyczaj jest w cenie, jednak zależne jest to od kodu posiadanego silnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wyłączenie programowe drugiej sondy to najtaniej po znajomości 4 stówki... .

drogie te znajomosci... zwyczajowo wylaczenie 2giej sondy to koszt max 200 pln, po znajomosci powinno byc troche taniej, a jesli planujesz robic program (chip) to wtedy tuner powinien wylaczyc sonde w cenie.

Program już dawno jest. 230/330 . Warszawa. Drogie miasto. Może ktoś na priva poda tunera w pobliżu W-wy który to ogarnie za dwie stówki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Lysy705

2.balo25

3.Heineken_al - AVJ 2 sondy

4._bartas_ - 1 sonda BFB

5.Bojka1 - BEX

6.ziomal-84 - BFB 1 sonda

7.Gunwo - BFB - 1 sonda

8.Kamel34 - AVJ - 2 sondy - POLERKA

9.Unf - ANB - 1 sonda

10

Edytowane przez Unf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja się dorzucę;)


1.Lysy705

2.balo25

3.Heineken_al - AVJ 2 sondy

4._bartas_ - 1 sonda BFB

5.Bojka1 - BEX

6.ziomal-84 - BFB 1 sonda

7.Gunwo - BFB - 1 sonda

8.Kamel34 - AVJ - 2 sondy - POLERKA

9.Unf - ANB - 2 sondy

10.Osaaa - BFB - 1 sonda (bez polerki)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaaktualizowana lista grupowego. balo25 i heineken_al zostali wykreśleni gdyż nie dali potwierdzenia na pw tak jak reszta.
Dopisywać na liste można się do 15 pazdziernika.
Na dniach info PW i realizacja.
1.Lysy705
2._bartas_ - 1 sonda BFB
3.Bojka1 - BEX
4.ziomal-84 - BFB 1 sonda
5.Gunwo - BFB - 1 sonda
6.Kamel34 - AVJ - 2 sondy - POLERKA
7.Unf - ANB - 2 sondy
8.Osaaa - BFB - 1 sonda (bez polerki)
Edytowane przez gregor10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dla mnie tez poproszę

1.Lysy705
2._bartas_ - 1 sonda BFB
3.Bojka1 - BEX
4.ziomal-84 - BFB 1 sonda
5.Gunwo - BFB - 1 sonda
6.Kamel34 - AVJ - 2 sondy - POLERKA
7.Unf - ANB - 2 sondy
8.Osaaa - BFB - 1 sonda (bez polerki)
9. omen-25 - BFB - 2 sondy (bez polerki)
Ps. dlaczego wszyscy przy BFB biorą 1 sondę?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dla mnie tez poproszę

1.Lysy705
2._bartas_ - 1 sonda BFB
3.Bojka1 - BEX
4.ziomal-84 - BFB 1 sonda
5.Gunwo - BFB - 1 sonda
6.Kamel34 - AVJ - 2 sondy - POLERKA
7.Unf - ANB - 2 sondy
8.Osaaa - BFB - 1 sonda (bez polerki)
9. omen-25 - BFB - 2 sondy (bez polerki)
Ps. dlaczego wszyscy przy BFB biorą 1 sondę?

Bo pewnie pojadą na chipa i tuner wyrzuci drugą sondę z oprogramowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...