Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Lampy przednie


BartekT81

Rekomendowane odpowiedzi

Chodzi o to że nie przepadam za modyfikowaniem blach, głównie bałem się tego żeby nie zrypać błotnika, ale zdecydowałem się że oddam do znajomego blacharza niech to zrobi fachowo i od razu pomaluje.

ja zaraz ide pod blok na parking rezać drugą lampe w mojej "parówie" ,wczoraj zrobiłem pierwszą - nic trudnego stary :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to że nie przepadam za modyfikowaniem blach, głównie bałem się tego żeby nie zrypać błotnika, ale zdecydowałem się że oddam do znajomego blacharza niech to zrobi fachowo i od razu pomaluje.

Nic się nie bój, nie da się za mocno wyciąć. Ja też się bałem ale jest taka zależność im mocniej wytniesz tym łatwiej wpasować lampy. Najgorszy jest moment jak wiesz, że stare lampy już nie pasują a nowe jeszcze nie bo błotnik za słabo wycięty.

Jeśli w mojej A4 błotnik wycinałem ja i moja dziewczyna to Ty nie dasz rady?

Nie baw się w żadne wieśniackie sonary czy próby naśladowania lamp z b8 tylko kupuj zespolone valeo/depo i rezaj :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No żadnych ringów ani temu podobnych wynalazków nie chce :) Będzie pewnie rezanko, ale najpierw muszę zawieszenie z przodu zrobić bo w niedziele miałem zetknięcie z bardzo nie fajnym progiem asfaltowym :wallbash: Palanty ścieli asfalt na równo nie zostawiając żadnego skosu no i co poszło w kibini.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A które są lepsze Depo czy Valeo?

teoretycznie Valeo , ale praktycznie różnicy wielkiej nie ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Depo są przede wszystkim tańsze. A jak to mówią: gdy nie widać różnicy to po co przepłacać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Depo są przede wszystkim tańsze. A jak to mówią: gdy nie widać różnicy to po co przepłacać.

troche nie tak , wystarczy spojrzeć na wykończenie lamp Depo (chrom na brzegach postrzępiony :gwizdanie: ) i rodzaj plastiku (chociażby uszy) ale depo jest najlepszym zamiennikiem , ja wole kilku letnie valeo :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Depo są przede wszystkim tańsze. A jak to mówią: gdy nie widać różnicy to po co przepłacać.

troche nie tak , wystarczy spojrzeć na wykończenie lamp Depo (chrom na brzegach postrzępiony :gwizdanie: ) i rodzaj plastiku (chociażby uszy) ale depo jest najlepszym zamiennikiem , ja wole kilku letnie valeo :wink4:

Wiadomo, oryginał jest zawsze oryginałem.

Tylko, że dobrą używkę valeo wcale nie jest aż tak łatwo wyrwać, a nowe depo zamawiasz i masz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Valeo to Ori, trzebabyło by szukać używek, a Depo to zamiennik, używam już pół roku i nie narzekam, a cenowwo znacznie taniej :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czytam własnie wszystkie tematy na temat przednich reflektorów i mam pytanko bo nie wiem czy zrozumialem jesli chodzi o hidy, wczesniej chcialem kupic reflektory pod D2S bo myslalem ze tak bedzie lepiej, ale hmm z tego co zrozumialem jesli sa pod h7 i tam wstawie hida to wrazie jakis problemow moge wsadzic poprostu H7?? czy trzeba cos wykrecac jeszcze? czy poprostu zarnik zastepuje zarówka H7?

ja sie zdecydowałem na depo dzielone i tam hid.

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czytam własnie wszystkie tematy na temat przednich reflektorów i mam pytanko bo nie wiem czy zrozumialem jesli chodzi o hidy, wczesniej chcialem kupic reflektory pod D2S bo myslalem ze tak bedzie lepiej, ale hmm z tego co zrozumialem jesli sa pod h7 i tam wstawie hida to wrazie jakis problemow moge wsadzic poprostu H7?? czy trzeba cos wykrecac jeszcze? czy poprostu zarnik zastepuje zarówka H7?

ja sie zdecydowałem na depo dzielone i tam hid.

pozdr

Nie musisz nic wykręcać. Wyciągasz żarnik i w jego miejsce wkładasz H7 :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypinasz tylko dwa kabelki od przetwornicy z tej kostki co jest w lampie, a kostkę podpinasz do żarówki H7. Przetwornice wtedy są odłączone od całego układu :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypinasz tylko dwa kabelki od przetwornicy z tej kostki co jest w lampie, a kostkę podpinasz do żarówki H7. Przetwornice wtedy są odłączone od całego układu :wink4:

dokładnie , boisz sie o policje ??? w przypadku kontroli jesli przetwirnice bedziesz miał na wierzchu i nie bedą nigdzie schowane to demontaż zajmie ci pare minut

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja odgrzebie ;) Kup HIDy 5000K i zadni mundurowi sie nie przyczepia bo barwa bedzie idealnie biala a na drodze widocznosc jak z 6300K. Przy 5000K xenon nie rzuca sie w oczy tak jak przy wyzszych temp. Wlasnie takie zalozylem i jestem bardzo zadowolony. Widocznosc swietna porownujac do 'teoretycznie' bialej zarowki H7, do tego nie ma wielkiej roznicy pomiedzy postojowka blue vision philipsa a hidem. A przetwornice w zamienniku DEPO sa wlozone w dekielki ktore przykrywaja zarowki i wgole ich nie widac, wyglada wszystko jak ori i jak zrobione pod HID (nie slim a zwykla najtansza przetwornice).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ocenicie taki zestaw (narazie plany):

http://moto.allegro.pl/item830727574_reflektor_migacz_nowy_audi_a4_wzor_s4_w_wa.html#gallery

+ halogeny w zderzak przedliftowy (z tego względu, że teraz mam halogen wbudowany w lamę i nie chciałbym tracić tego światła po wymianie lamp)

http://moto.allegro.pl/item836731694_halogeny_lampy_dalekosiezne_audi_a4_1994_98.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche dużo chce za te lampy, z opisu wynika jakby to były dzielone: "PODANA CENA NA AUKCJI DOTYCZNY KOMPLETU 4SZTUKI (LEWA+PRAWA)", no ale pomijając ten fakt to nowe Valeo masz za 760zl ( hurtownia DACAR w Pruszkowie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to są dzielone wzór S4 DEPO,rozumiem, że te Valeo też są dzielone ?! w tej cenie co podałeś...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...