Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Sprzeglo 1.8t

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
7 godzin temu, kynek1000 napisał:

Jak cenowo u ciebie wygląda sprzęgło z awx ?

 

jutro dam znac

Opublikowano

Witaj @Dev chcę zmienić u siebie sprzęgło na AWX do mojego avj komplet oczywiście możesz mi również podać tego kompletu wczoraj wracałem i na autostradzie zaczęło się ślizgać.

 

Opublikowano

600zł/kpl

Opublikowano

Sprzęgło z awx komplet dwumasa za 600 ?

Opublikowano
1 godzinę temu, kynek1000 napisał:

Sprzęgło z awx komplet dwumasa za 600 ?

tak i wymiana

Opublikowano
W dniu 3.07.2020 o 23:58, Dev napisał:

tak i wymiana

Podaj kontakt do siebie

Edytowane przez kynek1000

Opublikowano

cały czas piszesz sprzęgło sprzęgło, a teraz o dwumasie, chyba się nie dogadaliście trochę  ;) 

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Witam, 

U mnie zaczęły pojawiać się drgania podczas przyspieszania (nie dzieje się to zawsze i raczej powyżej 3k obr.). Przegub wewnętrzny, poduchy silnika, może dwumas.

Tego jeszcze nie wiem, ale jeśli dwumas, to czy instalować cały zestaw z awx? Doradzano mi, że tarcza ta nie ma tłumików drgań? Która więc zainstalować, tę z bfb czy jednak awx wraz z resztą majdanu?

Silnik: bfb 163km@227km 225nm@340nm

Skrzynia biegów : hfd 5biegowy manual

Opublikowano

Ośka w 5b fabrycznie nie ma tarczy z tłumikiem wiec caly zestaw z AWX smialo...

Dla potomności.

Tarcze z tłumikiem mają tylko Quattro

Opublikowano
Teraz, soul87 napisał:

Ośka w 5b fabrycznie nie ma tarczy z tłumikiem wiec caly zestaw z AWX smialo...

Dla potomności.

Tarcze z tłumikiem mają tylko Quattro

Super. Dzięki za info. Teraz tylko wznosić modły, żeby nie było potrzeby wymieniać 2masy. 

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

@Dev

Niedługo też mnie czeka wymiana sprzęgła 

1.8T BFB quattro 6 biegów, w jakiej cenie obecnie masz komplet sprzęgła z dwumasa ? 

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Odgrzeje kotleta

Mam audi a4 b6 1.8t bex quattro skrzynia 6 i potrzebuje wymienić cały zestaw dwumas sprzeglo docisk, z awx podejdzie cały komplet bez problemu? Fajnie by było jak by ktoś podał numer całego zestawu 

Opublikowano
13 godzin temu, Ginek96 napisał:

Odgrzeje kotleta

Mam audi a4 b6 1.8t bex quattro skrzynia 6 i potrzebuje wymienić cały zestaw dwumas sprzeglo docisk, z awx podejdzie cały komplet bez problemu? Fajnie by było jak by ktoś podał numer całego zestawu 

Od całego zestawu lepiej sam dwumas, a tarczę sprzęgła z BFB. Polecam się zapoznać, żeby nie było wtopy jak u mnie albo u kolegi:

 

Opublikowano

Czyli podsumowując dwumas i docisk z awx , a tarcza z bfb ?

Opublikowano
35 minut temu, Ginek96 napisał:

Czyli podsumowując dwumas i docisk z awx , a tarcza z bfb ?

Zgadza się.

Opublikowano

A jeszcze powiedz mi jakaś tulejke coś będzie trzeba skracać, czy jak przyjdzie to wszystko tylko składam i pasuje bez niczego?

Opublikowano
10 godzin temu, Ginek96 napisał:

A jeszcze powiedz mi jakaś tulejke coś będzie trzeba skracać, czy jak przyjdzie to wszystko tylko składam i pasuje bez niczego?

Przeglądając forum widziałem, że ludzie różnie pisali, ale w moim przypadku nic nie trzeba było kombinować. Wszystko pasowało.

Opublikowano

Tulejkę na tarczy sprzęgłowej skracasz tylko w przypadku wymiany na kompletne sprzęgło z awx bez dwumasu i to też nie wiem czy we wszystkich oznaczeniach 1.8t, na pewno tak jest w avj. Jak będziesz mieć skompletowane części to mierzysz przed założeniem i będzie wiadomo :P

Opublikowano

Dobra, dzięki za rady przyjdzie w tygodniu to będę wymieniał 

Opublikowano
20 godzin temu, przem8 napisał:

Tulejkę na tarczy sprzęgłowej skracasz tylko w przypadku wymiany na kompletne sprzęgło z awx bez dwumasu i to też nie wiem czy we wszystkich oznaczeniach 1.8t, na pewno tak jest w avj. Jak będziesz mieć skompletowane części to mierzysz przed założeniem i będzie wiadomo :P

u mnie w AVJ i w wielu innych zadnej tulejki nie ruszalem.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.