Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy


wit.s

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Tom3k. Napisz PW do wszystkich tarnowiaków. Niektórzy przeglądają forum, ale mogą nie zagladać do wątków spotowych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej by bylo wydzielic temat i podwiesic w widocznym miejscu.. :chytry::mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojjj.. ale żescie sie rozpisali :) co do spocika.. no jestem za :) tym bardziej ze mam rzut beretem do Tarnowa ...

Co do miejscówki....

tak jak ktoś tu podawał w Mościcach jest spory parking pod Salą Jaskółki... (niedaleko Komendy POlicji heheh :))

ale żeby coś sie napić typu ciepła herbatka czy kawunia to niema takiej opcji.. no chyba ze termosik ehhehe i jazda...

Carefour hmm... sądze ze jak ochrona zobaczy tyle aut i grupke ludzi to zacznie sie bulwersowac...

A co powiecie o GROSARze na Jana Pawła II ??? nie wiem za bardzo jak ta wygląda sprawa z parkingiem.. bo dawno tak nie byłem.... (jutro podskoczę i obczaję co i jak)

Pod Dębem... może być ciekawie :) tylko pasowało by przed spotem pogadać z właścicielem.. żeby nas nie wywalił z parkingu... bo są ludzie i parapety.....!!!

Jeszcze jedna opcja ale to nie w Tarnowie...

Stacja LOTOS. ścieżka nr 73 przed Lisią Górą.. tam placu do postawienia bryk nie brakuje. i jakaś pseudo restauracja jest..... (kawka, herbatka, coś do zjedzenia... :)) można tam sie wybrać już po spotkaniu w Tarnowie i po rundce honorowej po mieście :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojjj.. ale żescie sie rozpisali :) co do spocika.. no jestem za :) tym bardziej ze mam rzut beretem do Tarnowa ...

Co do miejscówki....

tak jak ktoś tu podawał w Mościcach jest spory parking pod Salą Jaskółki... (niedaleko Komendy POlicji heheh :))

ale żeby coś sie napić typu ciepła herbatka czy kawunia to niema takiej opcji.. no chyba ze termosik ehhehe i jazda...

Carefour hmm... sądze ze jak ochrona zobaczy tyle aut i grupke ludzi to zacznie sie bulwersowac...

A co powiecie o GROSARze na Jana Pawła II ??? nie wiem za bardzo jak ta wygląda sprawa z parkingiem.. bo dawno tak nie byłem.... (jutro podskoczę i obczaję co i jak)

Pod Dębem... może być ciekawie :) tylko pasowało by przed spotem pogadać z właścicielem.. żeby nas nie wywalił z parkingu... bo są ludzie i parapety.....!!!

Jeszcze jedna opcja ale to nie w Tarnowie...

Stacja LOTOS. ścieżka nr 73 przed Lisią Górą.. tam placu do postawienia bryk nie brakuje. i jakaś pseudo restauracja jest..... (kawka, herbatka, coś do zjedzenia... :)) można tam sie wybrać już po spotkaniu w Tarnowie i po rundce honorowej po mieście :D

widze, ze opcji jest duuzo... koledzy z Tarnowa -wybieżcie coś fajnego...

osobiście POD DĘBEM mi sie widzi... :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do LOTOSA to wszystko sie zgadza ze duzy parking, ale czy ta restauracja jest taka pseudo..? Hmm.. nie powiedzialbym.. Musze przyznac ze dobre jedzenie tam maja, nawet w taki dzien jakim jest wigilia i to o 3-4 w nocy.. :naughty: Tylko kto to widzial siedziec na stacji benzynowej.. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sobota 24 listopada godz 15-16....???

Miejsce Tarnow co do konkretnej miejcowki-tu prosba do chlopakow z Tarnowa......o zorganizowanie czegos fajnego :wink4:

1. TTom3K

2. Grippen

3. Grzanek 85

4. Angela

5. Slaweq

6. Szuder

7. f1driver

8. Ykk

9. Cuber

10.Rex

11.Themon

12.Makoz

13.Murzyn

14.Pablo GT

15.Trzeniu

16.Tukan

17.Mad Max

18.Czaki 22

19.Fabson

20.GM

21.L3Vy

22.Hauzer

23.Doman 13

Jak kogos pominelam to pisac....

Godz dokladna jest do uzgodnienia......

No prosze.....i jaka nam sie ladna lista zrobila......

Prawie jak zlot :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Angee/Tarnów. Mała rekomendacja. 16,00 to się już szaro/ciemno robi. Pomyślcie o wcześniejszej godzinie. Poza tym pozycjonujcie się na "Pod Dębem", bo na stacji Grosar na Jana Pawła, zawsze jest tłok na parkingu i w 20 aut nie bardzo sie zmieścicie.

Jak knajpa Pod Dębem będzie za bardzo teges high end cenowy, zawsze możecie podjechać do baru Taurusa na wylocie na Pilzno:

- niedaleko od Pod Dęba,

- z tego co pamiętam-spory parking (niech ktoś to sprawdzi)

- bar może niezbyt wyczesany, ale ceny bardzo przyzwoite i jedzenie wyśmienite (to bar firmowy zakładu masarskiego)

- jest przy obwodnicy, więc można się popróbować się pościgać, jak Policji nie będzie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Angee/Tarnów.

A skad! Ja to jak zawsze Kielce.....

Poprostu fajnie sie spotkac w troche wiekszym gronie.....

Angel jak to Kielce??? Przeciez Ty rodowita Rzeszowianka ;):polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Angee/Tarnów.

A skad! Ja to jak zawsze Kielce.....

Poprostu fajnie sie spotkac w troche wiekszym gronie.....

:D

Skrót myślowy Aniele.

Angee - bo prowadzisz podsumowanie i mocno promujesz temat

Tarnów - zawołanie do ludzi z Tarnowa :hi: :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...