Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy


wit.s

Rekomendowane odpowiedzi

no no no L3vy całkiem całkiem :th: się prezentuje ;)

A jak jest troche za wysoka to zasadz ze trzy płytki chodnikowe na silnik i ze cztery worki zemniaków do bagarznika ''Tuning car'' :polew: bedzie wyglądać jak po rezaniu zawieszenia :polew: a jaka przyczepność :polew:

z workiem piachu jeźdizłem w starym Escorcie z 88roku :) bo tka nosiło po drodze ze masakra... a okazało sie ze tylnia os była pęknieta i ktoś ją spawał.. i troche krzywo wykonał ta operacje.. :P (Kielecka robota) :P ale Ciiiiiiii :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

no tak to jest ze znachorami samochodowymi :D a jaki masz rozmiar tych fel no i oponek ?[br]Dopisany: 16 Styczeń 2008, 22:02 _________________________________________________a no zapomniałem wam powiedzieć ze ten kręciołek odbył się :> tylko pod ''Świtem'' na parkingu :decayed: był naprawde spoko najlepszy był Gładysz jak wpadl subaru i robił bączki :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gladysz w Subaru..? :shocked::polew:[br]Dopisany: 16 Styczeń 2008, 22:31 _________________________________________________Artykul z onet.pl ktory pozniej dziwnym trafem przestal istniec..

Kołobrzeska plaża pełna... haszyszu

Prawie 5,5 kg haszyszu znaleźli na kołobrzeskiej plaży tamtejsi policjanci. Narkotyki warte ponad 160 tys. złotych znajdowały się w paczkach zawiniętych w reklamówki i worki foliowe.

Ze wstępnych ustaleń zachodniopomorskiej policji, która poinformowała o zdarzeniu, wynika, że haszysz prawdopodobnie wyrzuciły fale morskie.

O dziwnej paczce policję zawiadomił telefonicznie mężczyzna, który spacerował po plaży. Na miejsce natychmiast pojechali funkcjonariusze z Kołobrzegu. Wstępne przypuszczenia policjantów potwierdzono specjalistycznymi testerami. W miejscu znalezienia narkotyku przeprowadzono oględziny, wykorzystano również psa do wyszukiwania zapachu narkotyków.

komentarze: :polew:

czemu mnie tam nie było ?!?!?! 17.01.2008 15:15

zalegalizować ~gut

jak juz cos to 110tys i to gdyby bylo sprzedawane po 1g 17.01.2008 15:15

jw ~iam

a co wy byście zrobili, jakbyście znaleźli taki pakuneczek?? [2] 17.01.2008 15:14

... ~sumienie:D

hmmmm [2] 17.01.2008 15:14

ja zapakowalbym to wszystko do auta i jednym cięgiem do ... ~johnypolak

SONDA! [14] 17.01.2008 15:13

CO BYś ZROBIL GDYBYś ZNALAZł 5 KG HASZYSZU? JA BYM PALIL ... ~LEGALIZE IT

Skad oni maja taki cennik. [5] 17.01.2008 15:13

troszke im sie chyba pomylilo

Powinni to publicznie spalić. Przy wietrznej pogodzie... [3] 17.01.2008 15:09

. ~Strażak Sam

:polew: :polew: :polew:

Czytajta.. :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe to dlatego tyle fotoradarow powstalo :P[br]Dopisany: 17 Styczeń 2008, 16:08 _________________________________________________I po VAGowanku - dzieki hornet ;] Wywalilo mi bleda 00561 ...blad mieszanki ...ciekawe czy to cos zwiazanego z przepustnica..zara poszukam na forum cos wiecej o tym ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hornet A4 jak Gladysz to grupa VAG.. :naughty:

To tak jakby Rusek wolal pic wino a nie wodke.. :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hornet A4 ja nie mowie ze nie wierze.. :naughty: tylko to jest taka jakby zdrada.. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze to nie mialoby sensu.. - nie ma az tak duzego zapotrzebowania na te auta.. :decayed: Chociaz sasiad jak kupowal Subaru to musial do Rzeszowa jechac.. :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poziek w sumie racja.. :mysli: ale nie mial bym gdzie nim parkowac.. :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...