Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

W co kto gra (X360 & PS3) ?

jaka wolicie platforme do zabawy 1 608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tośmy sobie pograli :wallbash:

:tongue4:

  • Odpowiedzi 8,2 tys.
  • Wyświetleń 348,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Reniu zepsuł Wam całą zabawę :kox::polew:

Jeszcze o drugie miejsce możecie powalczyć :naughty:

Opublikowano

Reniu zepsuł Wam całą zabawę :kox::polew:

mówiłem ze bedzie chójnia , trzeba go wywalić :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

eee tam nic się nie stało w sumie to tylko Ty odpaliłeś LBP z tego co widziałem

No dokładnie ale jak czekałem na resztę to spojrzałem później na strone canalplus i przypomniałem sobie o meczu :D

Z tego co widzę to Reniu ma za mocnego kompa na tą grę :kox:

Opublikowano

Później podrzucę swoje.. :decayed:

Opublikowano

Reniu zepsuł Wam całą zabawę :kox::polew:

mówiłem ze bedzie chójnia , trzeba go wywalić :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

No trzeba wykopać go fpisdu :decayed::evil2:

Z tego co widzę to Reniu ma za mocnego kompa na tą grę :kox:

Nie jest źle, Shift ma bardzo dobry engine... ale niedługo i tak upgrade kompa :guma:

Opublikowano

Jednak da sie w Ps3 posprawdzać kto czym jechał.

Wchodzi sie w ranking znajomych. L2

I później sie sprawdza, L2 konkurencja, L1 zawody.

Widać kto czym jechał i jaki miał czas. Można też obejrzeć profil kierowcy.

Będzie ktoś aktualizował 1 post ? Czy każdy sam musi tu pisać swoje czasy ?

Chodzi mi o Ps3. Bo wiadomo ze jak ktoś ma PC to musi screen wrzucić

Opublikowano

Później podrzucę swoje.. :decayed:

ale jak ci poszło w stosunku do renifera ???? :naughty: :naughty: :naughty:

nie pojechałem wczoraj do Piaseczna po pada bo kolo wziął klucz od pokoju :thumbdown:

musiałem śmigać dzisiaj do Saturna w Jankach i kupić nowego :decayed:

Opublikowano

@moskal - przynajmniej masz teraz 2 pady.

Ja nie moge sie zabrać żeby kupić drugi ory. Mam tylko zapasowy podróbkę.

próba czasowa: DAKOTA GP

1. 0,48,020......Reniu......LINK......PC Kierownica

2. 0,50,192......julo23 PS3........Pad

3. 0,50,783......jarko PS3

Opublikowano

Ja się zbieram do zakupu PS Move :D Niestety wszystko zależy od tego, czy mandat przyjdzie, czy nie :polew:

Opublikowano
  • Autor

Nosz k**wa :D

Wlasnie rozlozylem sobie kierownice, otworzylem henia... i zonk - nie mam Shifta :D

Przypomnialem sobie, ze pozyczylem go w grudniu 2009 kumplowi i do tej pory mi nie oddal :polew: :polew: :polew:

W Shifta przestalem grac dobry rok temu :)

Opublikowano

Jakaś dobra strzelana na ps3 typu warfare? koniecznie online

Opublikowano

battlefield bad company 2 moim zdaniem bije mw2 na głowe :) cały czas w to gram

Opublikowano

Jakaś dobra strzelana na ps3 typu warfare? koniecznie online

killzone 2 :naughty:

Opublikowano

Co do SHIFTa.

Miałem właśnie jakieś 45-minutowe posiedzenie :decayed:

Widziałem, że Reniu wcześniej jechał z kierą, więc pokusiłem się o to samo :decayed:

W związku z tym, proszę o aktualizację wyników :naughty:

Pacjent: Audi RS4 B7 fully tuned

wyścig: SPA GPA 2.25.364

wyścig: LAGUNA SECA 1.26.691

wyścig: AMBUSH CANYON 1.30.090

próba czasowa: GLENDALE WEST 53.889

próba czasowa: DAKOTA GP 46.656

próba czasowa: LONDON RIVER 1.20.420

Opublikowano

:good:

Dzisiaj mam testy bety TDU2 :kox: więc SHIFT będzie musiał poczekać :gwizdanie:

Opublikowano

:good:

Dzisiaj mam testy bety TDU2 :kox: więc SHIFT będzie musiał poczekać :gwizdanie:

Oj, no to dzień a raczej tydzień z głowy :kox: :kox:

Ja właśnie z ciekawości teraz zagrałem w SHIFTa, a wieczorkiem czeka mnie znów F1.

Tym razem GP Malezji.

W kwalifikacjach 7 czas (Lotusem :decayed: ).

Mam nadzieję na deszcz :decayed:

Opublikowano

Dawajcie czasy na padach miętczaki :evil2:

Opublikowano

Dawajcie czasy na padach miętczaki :evil2:

Nie po to się kierę kupuje, żeby "padałować" :decayed:

Ale spoko, jutro z ciekawości pyknę na padzie :)

Opublikowano

:good:

Dzisiaj mam testy bety TDU2 :kox: więc SHIFT będzie musiał poczekać :gwizdanie:

Oj, no to dzień a raczej tydzień z głowy :kox: :kox:

Teraz mam robotę a później będę bawił się betą. Niestety i nie ma tak różowo i testy odbywają się o określonych porach w wybrane dni. Today is BETA day :evil:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.