Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

W co kto gra (X360 & PS3) ?

jaka wolicie platforme do zabawy 1 608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Remik Multi jest zkopana na maxa..aby join na serwa to jest masakra

  • Odpowiedzi 8,2 tys.
  • Wyświetleń 347,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

aha...

mnie chodzi o multi jezyk :kox: aby angol byl

juz sie przyzwyczailem z poprzednich czesci kryzysa

ps. PL Lektor jest bardzo dobry ale w STALKER i co za klimat, ze o fabule juz nie wspomne :notworthy:

Opublikowano

Panowie, chcialbym sobie czasem pograc w dziewczyna w jakies wyscigi na split screenie, sa jeszcze jakies gry ktore maja opcje splita?? Na X'a lub PS3?

Opublikowano

Gran Turismo 5 ;)

Opublikowano

Ja ściągnąłem Top darts z PSN.

Fajnie sie gra w lotki :naughty:

Opublikowano

na mova'a to jest ??

Opublikowano

ja ściągłem demko bulletstorm i jest :kox: fest rzeźnia heh i do tego fun i polew :decayed: zastanawiam się nad kupnem :mysli: zamiast KZ3

Opublikowano

Tak na move'a.

Ale fajnie sie gra.

Póki co na 1 miejscu ping-pong, poźniej lotki.

Ale w mało gier jeszcze grałem na move'a

Opublikowano

Mam taki problem z savami z Gran Turismo 5 na Ps3 a mianowicie ,zapisuje gre ,wyłączam konsole i ponownie włączam konsole i chcę załadowac save z Gran Turismo 5 (znaczy one się same ładują i wyskakuje mi taki komunikat)

Wczytane dane są nieprawidłowe, Zawartoś tych wczytanych danycg zostanie zignorowana.

O co w tym biega??? próbowalem na nowo konto utworzyc i usówałem save i nic nie pomogło co mi poradzicie czego to wina??

Opublikowano

Mam taki problem z savami z Gran Turismo 5 na Ps3 a mianowicie ,zapisuje gre ,wyłączam konsole i ponownie włączam konsole i chcę załadowac save z Gran Turismo 5 (znaczy one się same ładują i wyskakuje mi taki komunikat)

Wczytane dane są nieprawidłowe, Zawartoś tych wczytanych danycg zostanie zignorowana.

O co w tym biega??? próbowalem na nowo konto utworzyc i usówałem save i nic nie pomogło co mi poradzicie czego to wina??

Czytalem o tym..

Okazuje się, że jeśli save ma powyżej chyba 70mb to zaczyna się prgobel w grze i gra nie łąduje save`ów..

Przegoogluj temat.

PS.

Ale lipa :decayed::kox:

Opublikowano

Mam taki problem z savami z Gran Turismo 5 na Ps3 a mianowicie ,zapisuje gre ,wyłączam konsole i ponownie włączam konsole i chcę załadowac save z Gran Turismo 5 (znaczy one się same ładują i wyskakuje mi taki komunikat)

Wczytane dane są nieprawidłowe, Zawartoś tych wczytanych danycg zostanie zignorowana.

O co w tym biega??? próbowalem na nowo konto utworzyc i usówałem save i nic nie pomogło co mi poradzicie czego to wina??

Czytalem o tym..

Okazuje się, że jeśli save ma powyżej chyba 70mb to zaczyna się prgobel w grze i gra nie łąduje save`ów..

Przegoogluj temat.

PS.

Ale lipa :decayed::kox:

ale save nie ma 70 MB,save ma 306 KBa po za tym jak mi wyskakuje ten komunikat to konsola kaze mi usunac save a jak nie usune to po chwili jak wejde do gry to gra sie zawiesza a po jakimś czasie się konsola restartuje, czy to wuna wersji gry?

Opublikowano

Mi dont noł :dontknow:

Opublikowano

a oryginał?piraciłeś kiedyś?Format twardego

Opublikowano

dzis odpalilem Crysis 2 :decayed: jak dla mnie gra jest koksiarska :kox::slina:

Opublikowano

Shift2 jest kosa :kox:

Opublikowano

Shift2 jest kosa :kox:

:good: :good: :good: jak tylko sie pojawi - kupuje

Opublikowano

Crysis 2 skończony, gra jest naprawdę dobra ale mogła by być dłuższa :decayed:

Opublikowano

może nie formatuj twardego tylko zgraj sava na pendriva i odinstaluj i zainstaluj od nowa gre.

Opublikowano

może nie formatuj twardego tylko zgraj sava na pendriva i odinstaluj i zainstaluj od nowa gre.

robie tak i co jakiś czas mi save dupnie i musze kasowac i wgrywac zapasowego

Opublikowano

jaki Dysk masz w PS3?? może dysk pada powoli??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.