Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

W co kto gra (X360 & PS3) ?

jaka wolicie platforme do zabawy 1 608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
Wczoraj wywaliłem FC3 - przeszedłem pół gry, zapisałem, wyszedłem - odpalam jeszcze raz, a tam cofka na praktycznie początek gry.. :facepalm: - nawet autosave żaden nie zadziałał, czy checkpoint po misjach.. WTF

Na Ps3 mi się to nie zdarzyło ani raz. Na Xboxie na pierwszej grze :kox:

LOL. Nie mialem nigdy takiego problemu i nie znam nikogo kto by mial... oprocz Ciebie :grin:

Moze kupiles z jakims trefnym dyskiem... nie wiem. Albo znowu FC3 jest zbugowany, bo FC2 mial ich od ch*ja.

  • Odpowiedzi 8,2 tys.
  • Wyświetleń 348,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

black ops 2 na ps3 :) klanoweczki, klanoweczki i klanoweczki :):)

Opublikowano

To Panowie czekamy na 3 gry , Dwie na PS3 i jedna na PC :slina:

Opublikowano

Ja może w ten weekend odpalę w końcu Xklocka po 1,5 miesiącu i skończę tego Tomb Raidera, ostatnio brak czasu, tyle pracy..

Opublikowano
ostatnio brak czasu, tyle ruchania....

Ty Dziku :decayed:

Opublikowano
Wczoraj wywaliłem FC3 - przeszedłem pół gry, zapisałem, wyszedłem - odpalam jeszcze raz, a tam cofka na praktycznie początek gry.. :facepalm: - nawet autosave żaden nie zadziałał, czy checkpoint po misjach.. WTF

Na Ps3 mi się to nie zdarzyło ani raz. Na Xboxie na pierwszej grze :kox:

LOL. Nie mialem nigdy takiego problemu i nie znam nikogo kto by mial... oprocz Ciebie :grin:

Moze kupiles z jakims trefnym dyskiem... nie wiem. Albo znowu FC3 jest zbugowany, bo FC2 mial ich od ch*ja.

No raczej.. to było cyniczne, wiadomo, zę nie wina iXa :)

Ale kurwiłem się na maksa.. NIe będę w to grał już ;)))))))))))))

Opublikowano
ostatnio brak czasu, tyle ruchania....

Ty Dziku :decayed:

:polew:

Opublikowano

Na PSN jest Hitman trylogia za 46zł. (można kupić we 2)

Wtedy 3 platynki wychodzą za 23zł.

Opublikowano
Opublikowano

Gra ktoś w Call of Duty 4 - najlepszy z serii COD? ;) jest kilka fajnych serwerów może warto byłoby postrzelać trochę... ;)

Opublikowano
Na PSN jest Hitman trylogia za 46zł. (można kupić we 2)

Wtedy 3 platynki wychodzą za 23zł.

a w maju najnowszy HITMAN w PS PLUS za free :decayed::decayed::decayed:

Opublikowano

Chyba sobie Plusa wykupię w tym miesiącu jeszcze :decayed:

Opublikowano

Nosfer kupuj choćby na 90 dni warto obstawiam że do 2 miesięcy będzie TOMB RAIDER:wink: a już teraz jest OKAMI HD:decayed:, władca pierścieni i wiele innych za free :decayed:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Ja najczęściej gram w D3 i WoW'a. Była taki czas gdzie grałem w NFS World ale ostatecznie oddałem konto i od 2 m-cy nie gram.

Na PC oczywiście.

Opublikowano

No ale jak PS PLUS już minie, w sensie że Ci sie skończy to na granie na danej grze to wygasają ci uprawnienia.

Także żeby grać dłużej w te darmowe gry to musisz mieć na ten okres czasu ważne konto PS Plus.

Po dłuższej przerwie - wbiłem wreszcie kolejną platyne. Tym razem w przyjemną gre choć bardzo rozbudowaną - LEGO Piraci z Karaibów. :banan:

Gra ktoś w NFS most wanted ?

Opublikowano

Lego są fajne :kox:

Mam zrobione: Lego Batman, Lego Batman 2 DC Heroes, Lego indiana Jones, Lego Indiana Jones 2, Lego Harry Potter 1-4, Lego Harry Potter 5-7.

Planuję jeszcze chapnąć: Lego Piraci z Karaibów, Lego Władca Pierścieni i nadchodzące Lego Marvel Super Heroes.

Ostatnio zrobiłem 100% singla w Red Dead Redemption i 100% w DLC Undead Nightmare do niego. W całej grze brakuje mi kilku osiągnięć, coś jeszcze postaram się zapiąć.

Opublikowano

Gra ktoś w NFS most wanted ?

ja zaczalem ale jakos mnie nie chwyciło...:decayed:

Opublikowano

Fizyka jazdy jaj nie urywa

Opublikowano

Jako acrade'ówka Most Wanted jest bardzo przyzwoity, trzeba się tylko przyzwyczaić do prowadzenia.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.