Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

W co kto gra (X360 & PS3) ?

jaka wolicie platforme do zabawy 1 608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pany

Czy ktos gral w Gears of War 2?

warto kupic?

kampania dla mnie wymiata :) jest fajna grafa i troche nowych ciekawych broni choc niekoniecznie porecznych. natomiast multi pomimo juz 2 patchy i 3 w drodze jest nie do konca fajne ze wzgledu na permanentne lagi i niezliczone glitche

  • Odpowiedzi 8,2 tys.
  • Wyświetleń 347,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Pytanie o kupno GoW2 uwazam za retoryczne...

Opublikowano

Ty to Michas jak cos juz powiesz to... :bicz::decayed:

Opublikowano
  • Autor

Kto pierwszy zrobi tego moda, dostaje VIPa :kox:

xbox-360-mods-car.jpg

Opublikowano
:slina: bajkowe autko :evil:
Opublikowano

No Panowie.. Wczoraj odpaliłem Killzona :cool1:

Powaliło mnie :notworthy:

Opublikowano

No Panowie.. Wczoraj odpaliłem Killzona :cool1:

Powaliło mnie :notworthy:

nie ma na xbox-a ;(

Opublikowano

No Panowie.. Wczoraj odpaliłem Killzona :cool1:

Powaliło mnie :notworthy:

nie ma na xbox-a ;(

Mówię Wam ! Graficzna masakra ! Tak dopracowana gra w jaką jeszcze nie grałem !! Dla mnie jak na razie MISTRZ !! :drool:

Wu – podobno ma wyjść na iXa, ale nie wiem jak to zrobią bo jedna mapa zajmuje koło 2GB.. :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

panowie mam pytanko przymierzam sie do kupna PS3 i gran turismo 5,i jaka konsole byscie polecili 40GB,60 czy 80GB... filmow tam nie zamiezam trzymac tylko sety z gier,i czytalem ze na nowych konsolach 80GB nie chodza juz gry z PS2 I niema czytnika kart...czy te wszystkie konsole roznia sie tylko pojemnoscia dysku

Opublikowano

No Panowie.. Wczoraj odpaliłem Killzona :cool1:

Powaliło mnie :notworthy:

nie ma na xbox-a ;(

Mówię Wam ! Graficzna masakra ! Tak dopracowana gra w jaką jeszcze nie grałem !! Dla mnie jak na razie MISTRZ !! :drool:

Wu – podobno ma wyjść na iXa, ale nie wiem jak to zrobią bo jedna mapa zajmuje koło 2GB.. :kox: :kox: :kox:

kurde no... niech sie staraja... ;(

Opublikowano
  • Autor

A ile tych 2-GBowych map jest?

Zawsze moze gra wyjsc na 2 DVD :D

Opublikowano

za to kumpel juz sie poskarzyl na niektore mapy multi killzona. ze kilka nie za bardzo sie nadaje do muti i jak jedna druzyna zablokuje druga na respie to po grzybach. mowil ze przez polowe jednego meczu pojawial sie, dostawal hedszota i czekal 7 sekund na respa i znowu hedzik itd...

Opublikowano

ano nieładnie. za to bardzo chwalil duze mapy i brak lagów :wink4:

Opublikowano

panowie mam pytanko przymierzam sie do kupna PS3 i gran turismo 5,i jaka konsole byscie polecili 40GB,60 czy 80GB... filmow tam nie zamiezam trzymac tylko sety z gier,i czytalem ze na nowych konsolach 80GB nie chodza juz gry z PS2 I niema czytnika kart...czy te wszystkie konsole roznia sie tylko pojemnoscia dysku

40 GB i 80GB różnią się tylko pojemnością dysku - mają tylko 2 x USB i brak czytnika kart. Nie odtwarzają gier z PS2.

60 GB ma 4 USB, czytnik kart i jest kompatybilna z PS2.

Opublikowano

za to kumpel juz sie poskarzyl na niektore mapy multi killzona. ze kilka nie za bardzo sie nadaje do muti i jak jedna druzyna zablokuje druga na respie to po grzybach. mowil ze przez polowe jednego meczu pojawial sie, dostawal hedszota i czekal 7 sekund na respa i znowu hedzik itd...

Nie ma jakiegoś czasu bez kila po respie ?? No to poważna wada.

Opublikowano

za to kumpel juz sie poskarzyl na niektore mapy multi killzona. ze kilka nie za bardzo sie nadaje do muti i jak jedna druzyna zablokuje druga na respie to po grzybach. mowil ze przez polowe jednego meczu pojawial sie, dostawal hedszota i czekal 7 sekund na respa i znowu hedzik itd...

Nie ma jakiegoś czasu bez kila po respie ?? No to poważna wada.

Pewni ewyjdzie niedługo jakaś łata..

Wczoraj po włożeniu płyty od razu ściągała się aktualizacja..

Myślę, że się tym zajmą - w końcu grę robili pod multi.. :rolleyes:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.