Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

W co kto gra (X360 & PS3) ?

jaka wolicie platforme do zabawy 1 608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wszystko to c**j, GT5 podobno premieruje :decayed: 04.12.2009 :good:

chyba sobie preordera zrobie, bedzie taniej niż w PL - niecałe 38 funciaki :)

  • Odpowiedzi 8,2 tys.
  • Wyświetleń 347,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Hehe to już wiem co mi Mikołaj w worku przyniesie :decayed:

Opublikowano

wszystko to ch***j, GT5 podobno premieruje :decayed: 04.12.2009 :good:

szczerze mówiąc znudziło mi sie juz na to czekać , ile można :thumbdown:

Opublikowano
  • Autor

Ciekawe, czy warto w ogole czekac :gwizdanie:

Opublikowano

Forza 3 będzie wcześniej :evil:

Opublikowano

No i jeszcze Final fantasy XIII :kox:

Opublikowano

No i jeszcze Final fantasy XIII :kox:

:naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

jak wyjdzie to chyba znowu czeka mnie L-4

Opublikowano

Forza 3 będzie wcześniej :evil:

i znow GT5 bedzie do niej daleko :good:

Opublikowano
  • Autor

Ja tez czekam na NFS Shift, ma podobno byc powrotem do prawdziwej serii NFS... zobaczymy :naughty:

Ostatnio kupilem za grosze ProStreet'a i powiem, ze nawet niezly... ale tylko dla fana automoto, bo inaczej moze zanudzic.

Opublikowano

Hehe to już wiem co mi Mikołaj w worku przyniesie :decayed:

TEKKENA 6 :naughty: :naughty:
Opublikowano

Ja od wczoraj gram w najnowszego Wolfensteina, dziś od razu po robocie odpaliłem. Świetna gra - godny następca tytułu.

Opublikowano

a wlasnie sie zastanawiam czy kupic wolfensteina

na czym grasz?

nie "tnie sie" przy wiekszej ilosci wybuchow itd?

jak z grywalnoscia i klimatem?

Opublikowano

Ja tez czekam na NFS Shift, ma podobno byc powrotem do prawdziwej serii NFS... zobaczymy :naughty:

Ostatnio kupilem za grosze ProStreet'a i powiem, ze nawet niezly... ale tylko dla fana automoto, bo inaczej moze zanudzic.

Wczoraj odpaliłem Call of Juarez. Demo nie powala, co prawda na Padzie to inna bajka a dawno nie grałem w FPS-y, braki w grafice, w teksturowaniu, światło czsami dziwnie pada, animacja postaci też mogłaby być lepsza. nie wiem jak tam w pełnej wersji, ale chyba bym nie kupił.

Opublikowano

a wlasnie sie zastanawiam czy kupic wolfensteina

na czym grasz?

nie "tnie sie" przy wiekszej ilosci wybuchow itd?

jak z grywalnoscia i klimatem?

Gram na PC. Klimat świetny, dodano nadnaturalne moce, jak spowalnianie czasu, wzmocnienie broni itp. Grywalność tak jak mówiłem wcześniej, dawno żadna gra mnie tak nie wciągnęła, tym bardziej ze gram w wolfa od dzieciaka gdy wyszedł Wolfenstein 3D na 386SX i 4Mb ramu. :naughty: Gra się świetnie, na najwyższych detalach w 1920x1200 u mnie nic nie spowalnia, ale mam bardzo dobry sprzęt Quad Core Q9550, 4GB Ram DDR3 i GTX 280. Grałem też na Xboxie 360, ale grafika dużo gorsza niż na PC no i granie padem :kwasny:. Ogólnie id Software nadal rządzi, naprawdę polecam :good:. Ciekawe jaki będzie DOOM4. :evil2:

Ja tez czekam na NFS Shift, ma podobno byc powrotem do prawdziwej serii NFS... zobaczymy :naughty:

To jest też tytuł na który czekam, tym bardziej, że ma być nastawiony na realizm i jeżdżenie w kokpicie samochodu. Musieli tak zrobić, bo w arcadowe NFS już nikt nie chciał grać i cała seria miała być zakończona... ale nie zabija sie kury znoszącej złote jajka, także zmienili styl gry i po sukcesie GRIDAa mam nadzieję, że będziemy mieć dobrego racera.

Swoją drogą ProStreet był całkiem niezły.

Poniżej krótki film z gamplayem nowego NFS:

Opublikowano

Poniżej krótki film z gamplayem nowego NFS:

za***isty , must have :good:

Opublikowano

O kur. jak żywe !

Opublikowano

o jezusie slodki!!!!! :slina: :slina: :slina:

tylko zeby auta sie tak zachowywaly jak w Forzie albo conajmniej w Gridzie i bedzie masakra

Opublikowano
:naughty: :naughty: :naughty: :naughty:
Opublikowano

kto gra w fife 09? i może chciałby sie umówić na jakiś sparing?

Opublikowano

to wszyscy NFs kupią i polatamy audiczkami :gwizdanie:

he he

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.