Skocz do zawartości
IGNOROWANY

W co kto gra (X360 & PS3) ?


jaka wolicie platforme do zabawy  

1608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy



Rekomendowane odpowiedzi

wszystko to c**j, GT5 podobno premieruje :decayed: 04.12.2009 :good:

chyba sobie preordera zrobie, bedzie taniej niż w PL - niecałe 38 funciaki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

wszystko to ch***j, GT5 podobno premieruje :decayed: 04.12.2009 :good:

szczerze mówiąc znudziło mi sie juz na to czekać , ile można :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jeszcze Final fantasy XIII :kox:

:naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

jak wyjdzie to chyba znowu czeka mnie L-4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez czekam na NFS Shift, ma podobno byc powrotem do prawdziwej serii NFS... zobaczymy :naughty:

Ostatnio kupilem za grosze ProStreet'a i powiem, ze nawet niezly... ale tylko dla fana automoto, bo inaczej moze zanudzic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od wczoraj gram w najnowszego Wolfensteina, dziś od razu po robocie odpaliłem. Świetna gra - godny następca tytułu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez czekam na NFS Shift, ma podobno byc powrotem do prawdziwej serii NFS... zobaczymy :naughty:

Ostatnio kupilem za grosze ProStreet'a i powiem, ze nawet niezly... ale tylko dla fana automoto, bo inaczej moze zanudzic.

Wczoraj odpaliłem Call of Juarez. Demo nie powala, co prawda na Padzie to inna bajka a dawno nie grałem w FPS-y, braki w grafice, w teksturowaniu, światło czsami dziwnie pada, animacja postaci też mogłaby być lepsza. nie wiem jak tam w pełnej wersji, ale chyba bym nie kupił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wlasnie sie zastanawiam czy kupic wolfensteina

na czym grasz?

nie "tnie sie" przy wiekszej ilosci wybuchow itd?

jak z grywalnoscia i klimatem?

Gram na PC. Klimat świetny, dodano nadnaturalne moce, jak spowalnianie czasu, wzmocnienie broni itp. Grywalność tak jak mówiłem wcześniej, dawno żadna gra mnie tak nie wciągnęła, tym bardziej ze gram w wolfa od dzieciaka gdy wyszedł Wolfenstein 3D na 386SX i 4Mb ramu. :naughty: Gra się świetnie, na najwyższych detalach w 1920x1200 u mnie nic nie spowalnia, ale mam bardzo dobry sprzęt Quad Core Q9550, 4GB Ram DDR3 i GTX 280. Grałem też na Xboxie 360, ale grafika dużo gorsza niż na PC no i granie padem :kwasny:. Ogólnie id Software nadal rządzi, naprawdę polecam :good:. Ciekawe jaki będzie DOOM4. :evil2:

Ja tez czekam na NFS Shift, ma podobno byc powrotem do prawdziwej serii NFS... zobaczymy :naughty:

To jest też tytuł na który czekam, tym bardziej, że ma być nastawiony na realizm i jeżdżenie w kokpicie samochodu. Musieli tak zrobić, bo w arcadowe NFS już nikt nie chciał grać i cała seria miała być zakończona... ale nie zabija sie kury znoszącej złote jajka, także zmienili styl gry i po sukcesie GRIDAa mam nadzieję, że będziemy mieć dobrego racera.

Swoją drogą ProStreet był całkiem niezły.

Poniżej krótki film z gamplayem nowego NFS:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poniżej krótki film z gamplayem nowego NFS:

za***isty , must have :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...