Skocz do zawartości
IGNOROWANY

W co kto gra (X360 & PS3) ?


jaka wolicie platforme do zabawy  

1608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy



Rekomendowane odpowiedzi

a pedały gazu/hamulca maja jakis zakres ??? czy działaja "zero/jedynkowo" ??? :decayed:

dzialaja tak samo jak w normalnym aucie :)

a kiedy bedziesz miał do niej dojscie zeby sprawdzic ??

wieczorem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Polecam gierkę ze sklepiku PSS ROCKETBIRDS: HARDBOILED CHICKEN :decayed: za nie duże pieniądze bardzo fajna gierka i platynka do zgarnięcia :naughty:

Grałem triala.. :)

Może sobie wezmę.. :wink4: [br]Dopisany: 30 Grudzień 2011, 10:21_________________________________________________powinniśmy zrobić sobie mimo wszystko jakieś konto wspólne, pieniądze mała, ale zawsze moga być o połowę mniejsze :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam gierkę ze sklepiku PSS ROCKETBIRDS: HARDBOILED CHICKEN :decayed: za nie duże pieniądze bardzo fajna gierka i platynka do zgarnięcia :naughty:

Grałem triala.. :)

Może sobie wezmę.. :wink4: [br]Dopisany: 30 Grudzień 2011, 10:21_________________________________________________powinniśmy zrobić sobie mimo wszystko jakieś konto wspólne, pieniądze mała, ale zawsze moga być o połowę mniejsze :naughty:

ja mam wspólne z kumplem :decayed: szkoda ze teraz tylko 2 sloty sa a nie 5 jak wczesniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam gierkę ze sklepiku PSS ROCKETBIRDS: HARDBOILED CHICKEN :decayed: za nie duże pieniądze bardzo fajna gierka i platynka do zgarnięcia :naughty:

no pewnie tak jak do 3 rano nad tym siedziałeś :decayed:

powinniśmy zrobić sobie mimo wszystko jakieś konto wspólne, pieniądze mała, ale zawsze moga być o połowę mniejsze :naughty:

hmmm....ciekawa koncepcja

tylko....na forum same oszusty :decayed: modyfikują PW innych userów, przewałki z licznikami od S4, webasto i inne akcje robią, strach w jakieś układy wchodzić...wiec bezemnie :lol1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawiłem sobie kiere :jerk: prawie nówka V2 :kox: :kox: :kox:

No to ciśnij ciśnij :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze chwile z kierą mogą przynieść zaskoczenie... potrzeba chwili by się przestawić i wczuć ale potem to jest :kox::evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fly sprawiłem sobie kiere :jerk: prawie nówka V2 :kox: :kox: :kox:

no to wreszcie posmigasz porzadnie w forze... :naughty:

mms z zasilaczem dotarl?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fly sprawiłem sobie kiere :jerk: prawie nówka V2 :kox: :kox: :kox:

no to wreszcie posmigasz porzadnie w forze... :naughty:

mms z zasilaczem dotarl?

nie dotarł :decayed:

Ale ta kiera to całkiem inna opcja - z forum Xboxa. Ze zdjec wygląda na prawie nowke , gość pisał ze uzył 3-4 razy , wszystko jest , kable , karton itp. zobaczymy co bedzie jak przyjdzie , zeby nie było 20kg ziemniaków zamiast kiery w kartonie :gwizdanie:[br]Dopisany: 03 Styczeń 2012, 15:04_________________________________________________

Pierwsze chwile z kierą mogą przynieść zaskoczenie...

gałem juz kiedys , zaskoczenie było ogromne , nie mogłem utrzymac auta na drodze , non stop rów :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze dni nowego roku uznałem iż to bardzo dobra okazja aby odpalić czekającego już blisko dwa tygodnie najnowszego AC... Dwa dni grania i... Hmmm właśnie drugi raz gra mi się zawiesiła... Ale ogólnie faktycznie, sporo banalnych błędów, fabuła niczym specjalnie nie zaskakuje, misje na podobnym wysokim poziomie jak AC:B... To w zasadzie zdecydowanie kontynuacja AC:B, tu nie ma nic nowego :rolleyes: Co nie zmienia faktu iż nadal gra wciąga a historia jest ciekawa, chociaż coraz mniej interesująca...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...