Skocz do zawartości
IGNOROWANY

W co kto gra (X360 & PS3) ?


jaka wolicie platforme do zabawy  

1608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy



Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Az sie pochwale :)8de6e64b80074742ee98671970f04feb.jpg taki dzis zestawik bede podlaczal :) juz nie moge sie doczekac Forzy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Który model 40" Samsunga??

Trzeba było kupić PS4 tyle osób już od nas kupiło i byśmy cisnęli wszyscy razem.. Dla jednej gry jak Forza szkoda kupować..

Graty zakupu, ja też nabyłem w grudniu Samsunga i jestem zadowolony teraz coś widać na 48" :kox:

Edytowane przez PABLO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48' dobry wybór ale wciąż mały xd

Czekam na the order, niech jest liniowa do bólu, ale klimat będzie taki, że posiadacze xboxa będą żałować : ) ) ) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja i tak blisko bede przy nim siedzial wiec 40' wystarczy. Model chyba 40H6500? Cos takiego. A ps4 mialem i jakos nie zachwycila mnie... moze dlatego ze jak kupilem to nie bylo ciekawych gier...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem UE48H6400 po dobrej zniżce u kumpla kierownika w Saturnie (razem pracowaliśmy 3 lata w Media Markt) więc nie żałuję bo do PS4 w sam raz dobry tv w takiej kasie a trochę też po forach się naczytałem graczy o tym modelu. 55" myślałem ze już by wystawał z segmentu mebli więc i jednak z 2 metrów byłby za duży :grin:



Ja i tak blisko bede przy nim siedzial wiec 40' wystarczy. Model chyba 40H6500? Cos takiego. A ps4 mialem i jakos nie zachwycila mnie... moze dlatego ze jak kupilem to nie bylo ciekawych gier...

Będziesz zadowolony z tv :)


Trzeba było kupić PS4

c038.gif

:grin:



48' dobry wybór ale wciąż mały xd

Czekam na the order, niech jest liniowa do bólu, ale klimat będzie taki, że posiadacze xboxa będą żałować : ) ) ) )

The Order zapowiada się znakomicie, kupię go ale potem jak potanieje chyba że przejdziesz i będziesz chciał sprzedać w dobrej kasie to zrobili deal'a :)
Najpierw myślę kupić Dying Light, potem Project Cars, jak przejdzie kumpel FR4 to też kupię.
Od lutego zaczynam nową pracę w RTV Euro AGD więc może będę miał zniżki w grach zobaczymy, telefony oczywiście nadal będę sprzedawać z firmy gdzie teraz pracuje więc zawsze możecie pisać :)

Edytowane przez PABLO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PABLO i jak wrażenia po RE HD bo nie wiem czy brać czy nie, ale chyba się skusze bo fajnie będzie sobie przypomnieć stare czasy.

Edytowane przez bugi23
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PABLO i jak wrażenia po RE HD bo nie wiem czy brać czy nie, ale chyba się skusze bo fajnie będzie sobie przypomnieć stare czasy.

Nie zasiadłem jeszcze bo byłem po młodą do pracy i zaraz dopiero odpalę i chwilę pogram na przemian z Driveclub :)

Ciekawe czemu nie mogą wycisnąć lepszej grafiki na XO? :arrow2:http://www.pssite.com/news-39199-wiedzmin_3__dziki_gon_dziala_na_ps4_w_1080p__na_xbox_one_tylko_900p.html

10869383_816996141701212_108476715529363

Czekam na jesień i lecę od razu po U4 :kox:

Edytowane przez PABLO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te ciekawostki nt Wiedźmina całkiem ciekawe Pablo :D

Oglądałem tez materiały nt gry no i będzie naprawda kozacka, ale kiedy w to grać?

Dying Light to kolejna fajna produkcja, widziałem materiałów całkiem sporo. Ciekawe czy nie będzie nudzić ;P

Kiedyś naprawdę ogrywałem sporo gier, szczególnie na PS3, efekty widoczne do teraz.

Ale must have na ten rok to Uncharted (bardzo lubię tę serię), The Order, Bloodborne (może), zależy od długości gry, muszę mieć na to czas. spodobał mi sie tez filmik, który był tutaj na forum czyli Until Dawn

https://www.youtube.com/watch?v=LBF1_UwvuBE

A tak ogólnie to przydałby się jakiś dobry God of War. Jakaś ekstra strzelanka z klimatem World War II, a nie #kalofdjutowybulszit, czy battlefield z setkami błędów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem po pierwszym "seansie" z XBO i w sumie pozytywne wrazenia, jak narazie gralem tylko w Forze. Grafika jest super ale troche antialasing czy jak tam ssie, moze dlatego ze przyzwyczajony jestem do grafiki na kompie. Pad jest bardzo wygodny, konsola pracuje cichutko tylko obawiam sie ze 500gm to stanowczo za malo... w kolejce czeka Destiny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto robi gierkę?

Pablo jak tam nakładki na grzybki?

Remedy Entertainment (Max Payne, Alan Wake). Liczę, że pojawi się na PC :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem po pierwszym "seansie" z XBO i w sumie pozytywne wrazenia, jak narazie gralem tylko w Forze. Grafika jest super ale troche antialasing czy jak tam ssie, moze dlatego ze przyzwyczajony jestem do grafiki na kompie. Pad jest bardzo wygodny, konsola pracuje cichutko tylko obawiam sie ze 500gm to stanowczo za malo... w kolejce czeka Destiny :)

Mało, u mnie już poniżej połowy wolnego miejsca... Ale... w sumie poza Forzami to raczej nie trzymam gierek na dysku, wpada calak = gra leci w piz*u :decayed:

Do pada kupiłem kabelek / ładowarkę. za***ista sprawa, polecam :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie , jaracie sie grafą jak byście od małego grali na piecach. Dla prawdziwego gracza nie grafika jest najważniejsza tylko MIODNOŚĆ. Co mi po świetnej grafice w L.A Noire jak sama gra to kibel. Z przyjemnością sobie odpalam MGS1 na PsOne bo tam mimo ze grafika po c**ju to miód sie leje jak z cysterny.... Zatraciliście sie Panowie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie , jaracie sie grafą jak byście od małego grali na piecach. Dla prawdziwego gracza nie grafika jest najważniejsza tylko MIODNOŚĆ. Co mi po świetnej grafice w L.A Noire jak sama gra to kibel. Z przyjemnością sobie odpalam MGS1 na PsOne bo tam mimo ze grafika po c**ju to miód sie leje jak z cysterny.... Zatraciliście sie Panowie :naughty:

+1 , umowmy sie grafika mozna sie jarac jak sie jest nastolatkiem :) Starsze pokolenie wychowalo sie na grach miodnych z grafika, ktora musiales sobie upgradnac w wyobrazni :P

Co do nowego Wieska...oby nie powielili bledow z 2 i nie poszli w casual. Boje sie tego naprawde glownie przez to, ze wlasnie bedzie na konsole. Co prawda niektore recenzje wspominaja zeby sie tym nie przejmowac, ze gra ma swoje trudne chwile, ze walka nie jest latwa...ale po tym co pokazali czuje jakby kierowali gre wlasnie do casuali. Ogladnalem >10min filmikow, w ktorych widzimy niecala minute walki, a reszte to lazenie. Rozumiem ze open world ma byc plusem wieska 3, ale po 400h w DayZ standalone mam dosc chodzenia po krajobrazach, nudzi mnie to juz, a teraz niestety wiekszosc gier nabija ilosc godzin potrzebnych do skonczenia gry poprzez czas , ktory gracz traci na podrozowaniu.

No nic zobaczymy co z tego wyjdzie, a tymczasem chyba zagram w 1 jeszcze raz, minelo tyle czasu ze prawie fabuly nie pamietam wiec frajda powinna byc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki a gierkę polecacie ?głównie wyścigi z tuningiem wizualnym(rowniez zderzaki itp) i mechanicznym ? Z dobra grafa nie jakiś starszy nfs ? Xbox360

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm.... z nowych tytułów The Crew, chociaż mechanicznego tuningu poza zakupem/ wygrywaniem części nie ma, tuning wizualny jest.

Tuning mechaniczny = Forzy, wizualny spoko felgi, mało części bodykitów ale są fajne opcje malowania/ naklejki, szyby itd.

Graficznie Forzy najbardziej dopracowane, The Crew auta fajnie, otoczenie słabiej no ale jest tam otwarty świat.

Edytowane przez Reniu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...