Skocz do zawartości
IGNOROWANY

W co kto gra (X360 & PS3) ?


jaka wolicie platforme do zabawy  

1608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy



Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie, testował ktoś demo fify 16 na XO, warto zakupić pełną wersje czy niczym się nie rózni od 15?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie wierzę, że to napiszę serio. Po tylu latach Fifa, śmiem twierdzić, że ea niech robi piłkę dla kobiet, w tym roku PES mnie przekonał, gra się miodnie, soczyste strzały, dobre wyjścia napastników, i brak karnych za dotknięcia jak to jest w fifie.

Ogólnie wolę pesa :-( :-( ale jakby Połączyć siły obu gier to była by (chyba) prawdziwa uczta piłkarska.

Gdyby nie dość napięty grafik kupiłbym PES, ale w tym roku nie kupię żadnej z braku czasu na granie :-(

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po ograniu dem wybieram PESa2016, będzie słabo grać online, ale za to gameplay świetny, pierwsze oceny gry bardzo dobre około 8,5/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja nie pykalem w demo fify ale w pesa demmo tak i mnie nie przekonalo ...

A w ogole gra ktos wirtualne kluby w fifie 15 na XO ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w tym roku zdecydowanie warto kupić inne gry niż piłkę xd

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie demko FIFY 16 na PS4 nie trafiło - PES wydaje się być o wiele lepszy. Dla samych składów online nie warto kupować FIFY (chyba, że cena sporo spadnie). Do końca roku i na początku wychodzą fajne tytuły i warto na nich się skupić :)

Przechodzimy z kumplem Evil Within - świetny horror. Jest kilka wad, ale gdyby zwracać na to uwagę to w np w FIFE nigdy bym nie zagrał he he :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ze w PES2016 nie ma żadnej polskiej drużyny... Ale w sumie nie ma co się dziwić heheh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pełna Fify powinna śmigać dopiero, tak było z 15-tka na czwórke, demo jest 3x gorsze od 15-tki.

Leciał ktoś Far Cry'a 4 Doline Yeti i reszte z season pass'u? właśnie ściagam :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi znowu pes wogole nie podchodzi. za to fifa jak najbardziej tak :)

graficznie pes wygrywa, ale gameplay fifa ma lepszy :) przynajmniej wedlug mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zaliczyłem 3h w pełną wersję fify16 i powiem, że jakoś lepiej to działa niż demo. Szkoda, że nie ma gdzieś omówionych nowości typu trening zawodników lub drybling "bez piłki" itp. Chyba, że jeszcze tego nie znalazłem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po ograniu pesa 2016 powiem wam że wymiata, brak polskich drużyn czy ligi angielskiej nie przeszkadza sam sobie ich dorobiłem z oryginalnymi kitsami i logami;-) mogę wrzucić fote jak niewierzycie hehe. Polecam fan fify :-P

Edytowane przez grampp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś ciśnie w nowego MGSa ?

Cisnę w MGS V Phantom Pain od ponad tygodnia - 23 epizod i gra z każdym kolejnym robi się coraz ciekawsza. Pod każdym względem nowy MGS miażdży i masakruje :-) Polecam soundtrack z gry https://www.youtube.com/watch?v=83jWwQfK-f8 - ja już słucham w samochodzie ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem przy 14 epizodzie , 48h gry i wyskakuje mi progres 18% wiec jeszcze duuuzo zabawy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem przy 14 epizodzie , 48h gry i wyskakuje mi progres 18% wiec jeszcze duuuzo zabawy :)

Fakt, zabawy jest sporo - 50 epizodów + prawie 160 side ops'ów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...