Skocz do zawartości
IGNOROWANY

W co kto gra (X360 & PS3) ?


jaka wolicie platforme do zabawy  

1608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy



Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Moskal a widziałes już trailer FF XIII i XIII versus ?? :shocked: :shocked:

nigdy nie grałem w ta serię, ale nową napewno kupię :chytry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupilem druga, bo nie chcialo mi sie czekac... :D

Stara wysylam i sprzedaje pozniej kumplowi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moskal a widziałes już trailer FF XIII i XIII versus ?? :shocked: :shocked:

nigdy nie grałem w ta serię, ale nową napewno kupię :chytry:

widziałem trailer , niezły , niezły...

Powinieneś zagrac w FF XII to nie jest typowy Rpg tylko raczej Action Rpg , dużo młócki mniej fabuły i dialogów. mam kopie pod swapa , moge użyczyc :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jeszcze katuje PS2 , jest tyle tytułów do obczajenia ze masakra , kupie PS3 jak wyjdzie coś konretnego , bo Resistance i MGS4 to za mało żeby kupic konsole

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Resistance i R2, Resident Evil 5, Soulcalibur 4, Tekken 6, UFC Undisputed, Colin Mr DIRT, Grid, Bioshock, MOH, FF XIII :naughty: i masa innych..

Nie pitol, że nie ma w co grać.. po za tym grafika i możliwości to dwie różne generacje..

Ostatnio odpaliłem Gran Turismo 4 na PS2.. Gra Hit, ale grafika :thumbdown: A ja tam lubię popodniecać się efektami :tongue4:

Jak gra jest łądnie zrobiona, to czasem mogę grać w nią tylko dlatego :wink4: A HD to HD.

Chwilę pograłem jeszcze w Virtual Tenis 3 :kox: ale wciąga.. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Virtua Tennis 3? Mam i jest niestety taka se...

Soul Calibur 4 tez mam i bardzo szybko mi sie znudzila...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na PS3 w 2009 pojawią się:

- Resident Evil 5 - grałem na PS2 w 4 i był :kox:

- Killzone 2 :good: kto grał I na PS2 wie o co chodzi, mega :kox:

- Uncharted: Among Thieves - skończyem Drake's Fortune i b. mi sie podobała

-Guitar Hero: Metallica - trzeba będzie kupic gitarę :evil:

- God of War III - na PS2 grałem w I i było OK :wink4:

- Gran Turismo 5 - nie moze byc kichy z GT5, nie grałem w Prologue ale czekam na pelna wersję

poza tym

Bionic Commando, Brutal Legend, Batman: Arkham Asylum, Ojciec Chrzestny II, I Am Alive, Infamous, Mafia II, Red Faction: Guerrilla, Saboteur, Dirt 2, Fat Princess, Borderlands, Dragon Age: Origins, The Witcher: Rise of the White Wolf, BioShock 2: Sea of Dreams, The Chronicles of Riddick: Assault on Dark Athena, MAG: Massive Action Game, F.E.A.R. 2: Project Origin, Fight Night Round i wiele innych :decayed:

by onet :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Resistance i R2, Resident Evil 5, Soulcalibur 4, Tekken 6, UFC Undisputed, Colin Mr DIRT, Grid, Bioshock, MOH, FF XIII :naughty: i masa innych..

Nie pitol, że nie ma w co grać.. po za tym grafika i możliwości to dwie różne generacje..

na PS3 w 2009 pojawią się:

- Resident Evil 5 - grałem na PS2 w 4 i był :kox:

- Killzone 2 :good: kto grał I na PS2 wie o co chodzi, mega :kox:

- Uncharted: Among Thieves - skończyem Drake's Fortune i b. mi sie podobała

-Guitar Hero: Metallica - trzeba będzie kupic gitarę :evil:

- God of War III - na PS2 grałem w I i było OK :wink4:

- Gran Turismo 5 - nie moze byc kichy z GT5, nie grałem w Prologue ale czekam na pelna wersję

poza tym

Bionic Commando, Brutal Legend, Batman: Arkham Asylum, Ojciec Chrzestny II, I Am Alive, Infamous, Mafia II, Red Faction: Guerrilla, Saboteur, Dirt 2, Fat Princess, Borderlands, Dragon Age: Origins, The Witcher: Rise of the White Wolf, BioShock 2: Sea of Dreams, The Chronicles of Riddick: Assault on Dark Athena, MAG: Massive Action Game, F.E.A.R. 2: Project Origin, Fight Night Round i wiele innych :decayed:

by onet :)

apisałem że jak wyjdzie coś konkretnego to kupie , na razie jest słabo , wyjdzie killzone2 i resident5 to na bank kupie. czytajcie chłopcy ze zrozumieniem.

byłem kiedys fanbojem Playstation , ale w tej chwili x360 na razie tytułami bije na głowe Ps3. no i chyba jeszcze nie mozna przerobic Ps3...... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ostatnio troche czasu spedzilem na Gears of War 2 ale multi jest tak zj**..e :thumbdown: ze z kumplami postanowilismy sie przerzucic na Call of Duty 4. a tak to juz od miesiaca katuje Forze2 :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ostatnio troche czasu spedzilem na Gears of War 2 ale multi jest tak zj**..e :thumbdown:

Kwestia gustu... moim zdaniem multi jest swietne w GoW2, a w CoD4 troche nudne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ostatnio troche czasu spedzilem na Gears of War 2 ale multi jest tak zj**..e :thumbdown:

Kwestia gustu... moim zdaniem multi jest swietne w GoW2, a w CoD4 troche nudne...

mega lagi oraz shotgun ktory raz z kilometra Cie downuje a raz z 5cm strzelasz komus prosto w ryj i nic mu sie nie dzieje to juz nie jest tylko kwestia gustu. do tego niezliczona ilosc glitchy ktora bezsilnie probuja załatac....oczywiscie jak trafi Ci sie mecz bez lagow (czytaj Ty jestes hostem) to wszystko fajnie ale to sie zdarza dosyc rzadko. trudno takze ukonczyc mecz z kompletem zawodnikow bo po drodze polowa wychodzi. w GoWie 1 tez byly glitche ktorych nigdy nie zlikwidowano, ale tam przynajmniej jak chciales to hostowales i laga nie miales. w 2 nie masz na to wplywu :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...