Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] My ride 3,0 TDI


zieluch

Rekomendowane odpowiedzi

Jak na tak bardzo słabą serie to i tak sporo mocy wyszło. Normalnie takie egzemplarze maja 220ps i więcej po shamowaniu:) Jaki przelot ma samochód?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zieluch - gratki softu

Ps. zawsze się zastanawiałem jak mogłeś tak długo serią śmigać ( przy silniku z takimi możliwościami ) :wink4:

:good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na tak bardzo słabą serie to i tak sporo mocy wyszło. Normalnie takie egzemplarze maja 220ps i więcej po shamowaniu:) Jaki przelot ma samochód?

115 tyś udokumentowane :) Problem może być w wtryskach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na tak bardzo słabą serie to i tak sporo mocy wyszło. Normalnie takie egzemplarze maja 220ps i więcej po shamowaniu:) Jaki przelot ma samochód?

115 tyś udokumentowane :) Problem może być w wtryskach

I na takich wtryskach R. zrobił program?

Mówiłeś mu o tych wtryskach? Sprawdzał je?

Więcej tutaj: http://www.a6klub.pl/30-tdi-225km-wtryskiwacze-vt15519.htm i w innych wątkach tamtego forum. Na A6klub jest więcej o 3.0 tdi bo i silnik tam jest popularniejszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak program jest zrobiony bo objawy dymienia mam od około miesiąca. Wtryski jednak będą przy najbliższym przypływie gotówki wymieniane. Dokładnie wiem już jakie są konsekwencje takiego działania śledzę temat wtrysków od momentu wystąpienia problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak program jest zrobiony bo objawy dymienia mam od około miesiąca. Wtryski jednak będą przy najbliższym przypływie gotówki wymieniane. Dokładnie wiem już jakie są konsekwencje takiego działania śledzę temat wtrysków od momentu wystąpienia problemu.

Zieluch zdecydowałeś się? :mysli: Przecież masz niesprawne lejące wtryski :gwizdanie:

Odważny jesteś :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapożycz się i zrób wtryski bo za chwile będziesz robił motor. Mielismy auto w którym tłok na 4 cylindrze wyszedł z boku. Jeśli wtryski lały dośc długi czas proszę abyś sprawdził czy nie wypaliły wirnika w turbinie od strony wydechowej. Być może już jest częściowo wypalony i stad nie ma auto serii:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I na takich wtryskach R. zrobił program?

Nie , na sprawnych. Te niesprawne włożył po programie :decayed:

Mówiłeś mu o tych wtryskach? Sprawdzał je?

No przecież od zawsze jest zawsze diagnoza przed zabiegiem.

Zapewne Zieluch został uświadomiony i z pełną odpowiedzialnością podjął ryzyko rozjebania sobie motoru :decayed:

Czyli wszystko jest ok...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapożycz się i zrób wtryski bo za chwile będziesz robił motor. Mielismy auto w którym tłok na 4 cylindrze wyszedł z boku. Jeśli wtryski lały dośc długi czas proszę abyś sprawdził czy nie wypaliły wirnika w turbinie od strony wydechowej. Być może już jest częściowo wypalony i stad nie ma auto serii:)

210ps i 476Nm - nazywasz brakiem serii ?

dla mnie seria to 204 i 450 ( wszystko + traktuję jako gratis ) lub mocną serią ale napewno nie "brakiem serii"

Ps. oczywiście znasz się lepiej ale dla mnie seriią zawsze było to co podawał producent i co było wpisane w dok. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te auta zawsze maja ok.220 i więcej natomiast 233ps ASb maja coś koło 240ps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te auta zawsze maja ok.220 i więcej natomiast 233ps ASb maja coś koło 240ps

Rozmawiałem z Witkiem na o tym ile zazwyczaj te motory mają i powiedział że mój BKN miał najwięcej z co dotychczas robił. Spokojnie bez obaw jestem świadomy wymiany i stanie się to możliwe jak najszybciej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój miał 212 KM z przebiegiem 10 tyś km , więc zawsze nie maja 220 i więcej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój miał 212 KM z przebiegiem 10 tyś km , więc zawsze nie maja 220 i więcej :)

Hihi, to kiepsko dotarłeś silnik. A tak na serio robilismy tych aut kilkanaście i najsłabszy na Maha miał 215PS a średnio pod 220ps wychodziły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe fotki świerzo po polerce, w między czasie doszedł tuner TV :rolleyes:

audi.jpg

audi1.jpg

audi2.jpg

audi3.jpg

audi4.jpg

audi5.jpg

audi6.jpg

audi7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zieluch jeszcze raz graty , superos :good:

Kiedy będziesz w Kraku :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...