Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Avant, stockowy subwoofer - poprawa grania?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wystarczy spojrzeć na nazwę tematu... Cieszę się że mod sir podoba. BTW sub z q5 jest w miejsce koła zapasowego?

tak, minimum 17 cali, ale wtedy nie wchodzi do końca i druga podłoga nie wejdzie jak należy. w 18'tke wchodzi idealnie i druga podłoga (ja z niej korzystam na małe zakupy) jest nadal praktyczna.
Opublikowano
  • Autor

Aa to lipa... Podtlenek.. Chyba będzie musiało wleciec bose .. Basu jest teraz dużo ale chciałbym żeby schodził niżej przy zachowaniu stockowej funkcjonalności bagaznika

Opublikowano

To ze jest temat ze avant To juz zapytać nie mozna ? Bo od razu denne odpowiedzi.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Co ma avant do sedana.

Masz suba to odwróć kostkę i sprawdź sam.

Czy to takie trudne ???

Działać będzie ale o efekcie sam napisz.

Opublikowano

Słychać od razu zamianę biegunów.

Proponuję zrobić to przy włączonej muzyce i kawałku zawierającym dobry bas. do razu da się zauważyć różnicę.

ja polecam

Edit... To nie 240v, nic się nie stanie, można spokojnie sprobować, czy warto.

Edytowane przez GreGoriO

Opublikowano

no i mod exrta, robi swoje, ja wtyczkę ściąłem nożem kuchennym, tą wypustkę i teraz się da wsunąć tak i odwrotnie , różnica spora

Opublikowano

Trafiłem tu całkiem przypadkiem szukałem zupełnie innego wątku, czytam, czytam, mówię sobie spróbuję...

Zrobiłem kostkę na równo jak kolega wyżej, żeby ewentualnie wrócić szybko do poprzedniego ustawienia...

Nie wracam! :-D :-D :-D

Edytowane przez kelnozz

Opublikowano

Ten mod jest przekozak :kox:

Opublikowano
  • Autor

Może poprośmy moda o przeniesienie do "zrob to sam? " :)

Opublikowano

:banan:

Piszesz zgłoszenie czy ja mam zgłosić ?

Tyle że ze dwie foty w pierwszym poście by się przydały.

Choćby samej kostki przed ucięciem wypustki i po.

Opublikowano
  • Autor

Porobie i zgłoszę :-)

Opublikowano

Musze i u siebie sprawdzic:rolleyes:

Wysłane z mojego Szajsunga

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Mimo początkowego zachwytu wróciłem do pierwotnego rozwiązania. Po pierwsze miałem dość trzeszczących tapicerek, a po drugie połowa stacji radiowych mi charczała (nie mam Diversity).

Opublikowano

Mimo początkowego zachwytu wróciłem do pierwotnego rozwiązania. Po pierwsze miałem dość trzeszczących tapicerek, a po drugie połowa stacji radiowych mi charczała (nie mam Diversity).

kupuj BOSE i przyjeżdżaj - 6 wiązek mam :decayed:

Opublikowano

Mimo początkowego zachwytu wróciłem do pierwotnego rozwiązania. Po pierwsze miałem dość trzeszczących tapicerek, a po drugie połowa stacji radiowych mi charczała (nie mam Diversity).

kupuj BOSE i przyjeżdżaj - 6 wiązek mam :decayed:

Nie dam Ci zarobić :decayed: Wiadomo, że człowiek by chciał, ale są ważniejsze cele, więc moje padło raczej się nie doczeka BOSE ;)

Opublikowano

Nie dam Ci zarobić :decayed:
Ty ciulu :grin:
Opublikowano

Może jeszcze kiedyś posmakujesz mojej monety :giveheart:

Edytowane przez nitroo

Opublikowano

Ja też dzisiaj zmienię kostkę i się pochwalę jak wrażenia...:)

Opublikowano

Przycialem zabek na wtyczce, wlozylem odwrotnie i faktycznie basik ciupie lepiej, ale :) wydaje mi sie, ze jest to slyszalne bardziej z przodu, dzisiaj mialem okazje %% jezdzic troche z tylu i jak dla mnie to z przodu ten bas jest wyraznie lepszy. No i czy Wy tez tak macie, ze w momencie wl/wyl radia slychac z bagaznika (z okolic suba) takie pojedyncze cykniecie?

Opublikowano

w momencie wl/wyl radia slychac z bagaznika (z okolic suba) takie pojedyncze cykniecie?

U mnie nie ma takiego zjawiska.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.