Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] RS4 diesel edition


adamooo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

co do ledów ambiente na tylną kanape to fajny dodatek :good: ja sobie sprawiłem i jestem zadowolony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie wiem o co cale zamieszanie :polew:

Z przodu to moze miec kazdy bo na allegro tego pelno wisi.

Grzegorz myslalem ze zaskoczysz nas blenda nad tylna kanape z ori otworami na diody ktora de facto nie istnieje i trzeba ja rezac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie wiem o co cale zamieszanie :polew:

Z przodu to moze miec kazdy bo na allegro tego pelno wisi.

Grzegorz myslalem ze zaskoczysz nas blenda nad tylna kanape z ori otworami na diody ktora de facto nie istnieje i trzeba ja rezac :)

Wyrezanie polega za ot-workowaniu :naughty: oraz spięciu ledow z podświetleniem przycisków tylnego oświetlenia??? i jeszcze nad bagażnikiem by można było w avancie - pełna DISCOTEKA :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ja tylko domin79 rezal.. Za co wielkie podziekowania. Wyglada i dziala jak ori.. Stracilismy tylko jeden dzien rezania przez modul ktory pozyczylem Andiemu na testy ktory po tych testach zostal uszkodzony i nie wszystko dzialalo tak jak potrzeba..dzisiaj wrzucilismy nowy MCE i od razu wszystko ok .. Webasto chodzi tylko kopci - musze spisac wszystkie ustawienia od osob ktorym webasto nie kopci..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Webasto chodzi tylko kopci - musze spisac wszystkie ustawienia od osob ktorym webasto nie kopci..

Pewnie dawno nie odpalane. Po kilku - kilkunastu odpaleniach przestanie. U mnie co roku mam to samo w ciężarówce.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: :polew: :polew:

Dobrze jest. W zeszłym roku jak na jesieni pierwszy raz odpaliłem webasto, to ludzi się zlecieli, bo myśleli, że się palę :kox:

:laghing2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...