Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Montaz Podgrzewanych zewnetrznych lusterek A4 B6 B7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja po sprawdzeniu przy +3,5 stopniach C nie mam prądu w przewodach przy lusterku ,włącznik tylnej szyby ma jak już wspominałem tylko 3 przewody a "termostat" jeżeli jest nie działa poniżej 5 stopni C ,trzeba bedzie chyba wszystko pociągnąć od podstaw i kupic lusterko podgrzewane .

Ty masz B5 tak ? wiec troszke wiecej zabawy pewnie :gwizdanie:

W B6 instalacja jest wystarczy kupić wkłady grzane :decayed:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Jakim oznaczeniem w kodach wyposażenia są oznaczone grzane lusterka w b6.

Opublikowano

3AF = zewnętrzne prawe lusterko: sferyczne, sterowane elektrycznie, pogrzewane

3BK = zewnętrzne lewe lusterko wypukłe podgrzewane i sterowane elektrycznie

3BS = zewnętrzne lewe lusterko: asferyczne, sterowane elektrycznie, pogrzewane

6XD = zewnetrzne lusterka: sterowane elektrzynie, podgrzewane

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

jak ktoś ma dostęp do ETKI mógłby mi sprawdzić czy nr 8E0 857 535B to wkład lusterka fotochrom asferyczny? (zdjąłem i chcę dokupić takie ogrzewane) - dzięki[br]

Opublikowano

kolego, ETKA wyplula takie informacje:

8E0 857 535B szklo lusterka (asferyczne) z plytka nosna - czesc zostala wycofana,

8E0 857 535E szklo lusterka (asferyczne) z plytka nosna - czesc zastepcza.

Pozdrawiam

Maniek

Opublikowano

8E0 857 535E

to lusterko jest też z narożnikiem asferycznym, ale czy fotochrom, nie wiem, wygląda mi na fotochrom

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

żeby wyjąć lustra z obudowy nie trzeba podwazc linijką czy szarpać jak to ktoś napisał. Ryzykujecie pęknięcie zaczepu albo samego lustra.

Od spodu obudowy lusterka są dwie małe śrubki (w b6 napewno), gdy je odkręcimy ściągamy dolny mały plastik. wtedy zaczepy mamy od tyłu jak na widelcu.Wystarczy lekko podważyc i pchnąć. :good:

  • 11 miesięcy temu...
Opublikowano

Mam pytanie czy w każdej B6 jest pełna instalacja do zamontowania podgrzewanych wkładów czy występują przypadki w których nie ma kabelka z prądem ?

Opublikowano

miernik nie pokaze że jest prąd!!!!! dziwne ale prawdziwe! lusterką zaczną grzac po jakimś czasie ,

polecam przeczytac ten temat => http://www.a4-klub.pl/smf/odp_b7_blb_podgrzewanie_lusterek-t104229.0.html;msg1322812#msg1322812

Mam pytanie czy w każdej B6 jest pełna instalacja do zamontowania podgrzewanych wkładów czy występują przypadki w których nie ma kabelka z prądem ?

wydaje mi się ze we wszystkich modelach B6 i B7 były kabelki :wink4:

Opublikowano

Kabelki są w B6 i B7 wpięte na uchwyty plastikowe żeby nie były luźno :)

Opublikowano

Dzisiaj uruchomiłem swoje lusterka. Tak jak wcześniej napisałem na kablach nie było prądu natomiast pojawił się pod obciążeniem czyli po podpięciu wkładu (i oczywiście włączeniu tylnej szyby), napięcie jest stale przez kilka minut po czym zaczyna pulsować czyli naprzemian jest i nie ma chyba dlatego ,żeby nie przepalić wkładu.

Radzę wszystkim zakup ori wkładów bo pewnie grzeją dużo lepiej niż podróby takie jak ja zakupiłem na Allegro, moje grzeją tylko na środku i wydaje mi sie ,że dość słabo dlatego na początku trudno było sie zorientować czy działają.

Napweno zmienię na ori bo to super sprawa przy takich mrozach.

Pozdrowienia i dziękuję wszystkim za pomoc.

  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano

Nie mam podgrzewanych lusterek u siebie i zastanawiam się czy lepiej w oryginalne wklady wkleić maty czy kupić jakieś zamienniki na allegro? Spotkałem się z wieloma zamiennikami - może któryś mi polecicie a inny odradzicie ?

http://allegro.pl/item1174364608_wklad_lusterka_asf_prawe_lewe_audi_a3_a4_po_2001.html

http://allegro.pl/item1170401879_audi_a4_01_08_wklad_lusterka_ogrzew_nowy_lewy.html

http://allegro.pl/item1159350751_wklad_lusterka_audi_a4_2001_2007_nowy.html

Czytałem na forum że zamienniki nie są najwyższej jakości ale jak to jest w praktyce ? Może jakieś rady i uwagi ?

:hi:

Opublikowano

Ja mam zamienniki i ładnie grzeją

Opublikowano

Ja mam zamienniki i ładnie grzeją

A jak z widocznością ? Jest jakaś różnica ? Co sądzicie o tych niebieskich :

http://allegro.pl/item1174364608_wklad_lusterka_asf_prawe_lewe_audi_a3_a4_po_2001.html

Opublikowano

Ja mam zamienniki i ładnie grzeją

A jak z widocznością ? Jest jakaś różnica ? Co sądzicie o tych niebieskich :

http://allegro.pl/item1174364608_wklad_lusterka_asf_prawe_lewe_audi_a3_a4_po_2001.html

no ja dokupiłem tylko maty,nie wkłady,

asferyczne-Posiada dwie sfery dzięki czemu likwiduje martwe pole.

Zewnętrzny koniec zwierciadła jest bardziej podgiety

przez co w znacznym stopniu poszerza pole widzenia.

Opublikowano

Ja mam zamienniki i ładnie grzeją

A jak z widocznością ? Jest jakaś różnica ? Co sądzicie o tych niebieskich :

http://allegro.pl/item1174364608_wklad_lusterka_asf_prawe_lewe_audi_a3_a4_po_2001.html

jak dobrze przypilnujesz na allegro to dostaniesz ori w dobrej cenie, ja kupilem za 120 zl L+R, oczywiście używki, ale w bardzo dobrym stanie :naughty:

  • 5 tygodni później...
Opublikowano

Czy maty GB-10S będą pasowały do wkładów w B6 ? Czy możecie polecić jakiś sposób na przyklejenie mat? Słyszałem już z 5 opcji od taśmy 3m, silikonu, kleju do luster, superglue itp ?

Opublikowano

Czy maty GB-10S będą pasowały do wkładów w B6 ? Czy możecie polecić jakiś sposób na przyklejenie mat? Słyszałem już z 5 opcji od taśmy 3m, silikonu, kleju do luster, superglue itp ?

dominik tam jest tyle kleju,że po odklejeniu plastików maty spokojnie będą się trzymać,

zresztą po zdjęciu folli jest już klej tak jak na nalepkach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.