Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AEB] program dla 1.8T po hamowni

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Właśnie kręcę akcje z pomiarami na przenośnej hamowni Dyno, będą zaraz po zlocie w Wiśle... Dam wam znać... Cena z FWA/AWD to 50 złotych :bicz:

Opublikowano
  • Autor

cena bardzo atrakcyjna 50 zl za pomiar to bedzie dluga lista oczekujacych

Opublikowano

dirty8, 150 TYSI, mam nadzieję że tak jest

Opublikowano

namierzylem goscia na allegro

normalnie tez se zawirusuje auto, a co:)))))

Opublikowano

wustyle, jaki masz przebieg?? tez jestem na granicy zdecydowania sie na tego chipsa z allegro ale po tych wszystkich dyskusjach na NIE !! sam nie wiem , z drugiej strony ta cena.Tak czy siak czekam na odp od skubidubi, , moze ma jeszcze jakies uwagi co do jego działania.

Nawet nie pytam czy warto bo z gory wiadomo ze zdania beda cholernie podzielone zreszta temat był wałkowany 100 razy

Opublikowano

192 tys

wszystko jest w ksiazce

w zeszlym roku w sierpniu robiony byl u niemca rozrzad

auto chodzi bez zarzutu

dirty - czemu na nie?

Opublikowano

inwidualny program tak , box nie !! z takimi opiniami sie spotkałem

Opublikowano

kolega platiniumm na maxa zadowolony...

chyba lipy w tym byc nie moze

co prawda juz sie nastawilem na grzebanie przez Tomka z v-techu jak bedzie u Chojnackiego ale kasa jest nieporownywalna...

Opublikowano

jakby kogos interesowalo, znajomy robi pomiary za cene 100 PLN (obojetnie czy oska czy AWD), 150 PLN za 2 pomiary (przed chipem i po chipie), 160 PLN za pomiar dwoch aut na raz.

Opublikowano
Właśnie kręcę akcje z pomiarami na przenośnej hamowni Dyno, będą zaraz po zlocie w Wiśle... Dam wam znać... Cena z FWA/AWD to 50 złotych :bicz:

pogadajcie z Rogalotti ... on ma przenośna hamownie .....

Opublikowano

Jestem ciekawy o ile wzrosło spalanie po tym boxie z allegro?

:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Opublikowano
Jestem ciekawy o ile wzrosło spalanie po tym boxie z allegro?

:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Chłopaki twierdzą ze spalanie zmalało

Opublikowano

ZMALAŁO - we wtorek byłem na spocie, z domu do reala miałem 60 km - pojechałem turystycznie do 110

Na spocie małe pomiary bez patrzenia na średnią spalania

Do domu ponownie turystyka

Na odcinku 140 km średnia 10,20, przed zmianą wyszłoby około 12.

Na razie patrząc na komputer wychodzi że oszczędności wachają się od 0,5 - 1 litra na 100.

Opublikowano

To za***iście :exclaim: Moc przybyła i taniej się zrobiło, czego chieć więcej :exclaim: :question: :biggrin:

Opublikowano

zobaczymy jak wyjdzie do Wisły ? zresetuje komp przed wyjazdem, zaleję od początku 98 oktanów i zobaczymy.

Opublikowano

pet3r, oka to daj znać.

Opublikowano

Witam tez mam zamiar włozyc cos takiego do mojego autka i spytam wprost bo nie mam ani g-techa anidostepu do hamowni:

1. czy przebieg ma znaczenie? ( 174000 )

2. chip z tego co widziałem 300 zł skąd jest ten facet?

3. ile kosztuje wstawienie chipa bo jak rozumiem sam tego nie zrobie i gdzie ewentualnie mogłbym to zrobic w moich okolicach czyli tam gdzie wybieracie sie na zlocik. Bedę wdzieczny za klarowną odpowiedz.

pozdrawiam

  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano

Hejka koledzy, odświeżam temat po ponad pół roku, po zrywnych wakacjach ;) ...

Było tutaj parę osób ( platinium , skubidubi,.....) montujących u siebie czipsy z allegro. Sceptycy mówili że to na krótko , ze silnik padnie , itp...

Chciałbym wiedzieć jak się trzymają furki po tych allegrowych zabiegach u was?

Będzie to dobre dla tego tematu ...

Sam myślę nad tym zabiegiem ( jestem wręcz ba granicy decyzji) , i to co zrobię zależy właściwie od tego co napiszecie.

Dzięki z góry i pozdrawiam.

Opublikowano

tez jestem ciekawy jak tam wasze niunie pracuja na tych czipsach bo po przeczytaniu tego tematu jestem bardzo zainteresowany :dance:

Opublikowano

tez jestem ciekawy jak to jezdzi po takim okresie czasu, jakies negatywne odczucia moze?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.