Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)


T-żółw

Rekomendowane odpowiedzi

U nas w Jeleniej warunki 11/10 normalnie pelen wypas wszedzie full sniegu wszystkie drogi biale latalem dzis 2 godzinki i banan non stop na ustach :banan:

szkoda tylko ze jednego uzytkownika CCCO rano tir zabil... :facepalm:

---------- Post dopisany at 22:57 ---------- Poprzedni post napisany at 22:55 ----------

Tir zmiażdżył audi przy ul. Wrocławskiej. Jedna osoba nie żyje [FOTO] - Jelenia Góra - Jelonka.com - Aktualności - Poniedziałek, 21 stycznia 2013, 08:03

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

jak u Was z pogodą ? śniegu napadało ? dawać jakieś foty :decayed: u mnie lipa, nic nie pada już od dawna :thumbdown:

to gdzie Ty mieszkasz? u mnie już ze 40cm jest na drodze cały czas biało:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda chłopaka ale pod taką masa to w czym by nie jechał i jak sie nie starał to nie miał szans.:kwasny:

Z tej przyczyny własnie nie lubie jechac z Tirem na d*pie i zawsze staram się odjechać bo wiadomo że taki nie zatrzyma się tak szybko jak osobówka :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewidenta wina Tira tylko co z tego jak goscia nie ma... nie znalem go... ale daje do myslenia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie dziś przez noc mrzawka, i rano miałęm piekną lodową bryłem, nawet drapaczka sie nic nie dało zrobić

20130121_100256.jpg

20130121_100302.jpg

20130121_100830.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie dziś przez noc mrzawka, i rano miałęm piekną lodową bryłem, nawet drapaczka sie nic nie dało zrobić

http://s7.postimage.org/qzm5ez2bb/20130121_100256.jpg

http://s7.postimage.org/p934dhks7/20130121_100302.jpg

http://s7.postimage.org/8zcyala47/20130121_100830.jpg

Coś słabo :decayed: u mnie wczoraj wieczorem relingi zlały się z dachem taki był lód a jak otwierałem auto to myślałem że mi szyba w drzwiach poszła :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany,a powiedzcie czy w Quattro dużo zależy od opon (zwłaszcza przy pokonywaniu zakrętów).Pytam ponieważ ostatnio wchodziłem w zakręt 90* to mnie wyrzuciło,a kontra kierownicą nic nie pomogła.Nie zarzuciło tyłu,tylko całe auto pojechało w bok.Nawierzchnia to kostka brukowa a predkość ok 30km/h:kwasny:

A kiedy ustawiałeś zbieżność kół? ja ostatnio pojechałem po zmianie kół i zawieszenia na ori bo auto nie chciało jechać jak należy, teraz leci jak na sznurku :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany,a powiedzcie czy w Quattro dużo zależy od opon (zwłaszcza przy pokonywaniu zakrętów).Pytam ponieważ ostatnio wchodziłem w zakręt 90* to mnie wyrzuciło,a kontra kierownicą nic nie pomogła.Nie zarzuciło tyłu,tylko całe auto pojechało w bok.Nawierzchnia to kostka brukowa a predkość ok 30km/h:kwasny:

A kiedy ustawiałeś zbieżność kół? ja ostatnio pojechałem po zmianie kół i zawieszenia na ori bo auto nie chciało jechać jak należy, teraz leci jak na sznurku :wink:

a mi si wydaje, ze kolega po prostu przecenil quattro :wink:

ja jezdze na szerokiej zimowce (235/40/18) i nawet quattro nie pomaga w pokonywaniu malych rond, czy ostrych zakretow... zwalniam rownie mocno jak inni w oskach, czy rwd.

duza masa auta tez robi swoje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

quattro super sprawa ale te wywazenie i ciezki silnik prawie ze na wysokosci znaczka na masce robi swoje i podsterownosc jest mocno wyczuwalna.

W mojej S6 zawsze mnie to mocno irytowalo:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzis tez sie przekonalem ze ucieka przod js mu w gaz s on konttola trakcji i pojechalismy prosto :) mam nowe sawy i tez sie slizgam. Jak jest lod to nic nir da rady.

No ok kolce dadza ale to raczej wykluczamy.

Wiec zostaje zdrowy rozsadek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no całkiem możliwe że kolega przecenił możliwości auta, jak nachodzi mnie głupawka i chcę polatać to na rondach zawsze sobie pomagam ręcznym bo przy trochę większej prędkości od razu przód jedzie prosto :facepalm:

Nic nowego, dobra, to jest B5, czyli człowiekowi się wydaje że czym nowsze tym problem mniejszy, ale nic z tego, w B7 dalej to samo, jedyna nadzieja w B8 - ale tutaj testy dopiero przed nami :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie masa przodu to jest hardcore. Nawet naparkingu auto idzie bardziej bokiem niz zarzuca...

Z ESP skręca trochę lepiej- ale wk... to, że w momencie kiedy powinien dostać kopa i wyprowadzić tyłem to on mu obcina moc.

Bez ESP łatwiej tym wysterować- ale auto nie wchodzi w zakręt tak ciasno i zazwyczaj ląduje na 2 pasie...

Zabawa oczywiście na ESP off ale do normalnej jazdy- trochę lepiej prowadzi się z włączonym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie masa przodu to jest hardcore. Nawet naparkingu auto idzie bardziej bokiem niz zarzuca...

Z ESP skręca trochę lepiej- ale wk... to, że w momencie kiedy powinien dostać kopa i wyprowadzić tyłem to on mu obcina moc.

Bez ESP łatwiej tym wysterować- ale auto nie wchodzi w zakręt tak ciasno i zazwyczaj ląduje na 2 pasie...

Zabawa oczywiście na ESP off ale do normalnej jazdy- trochę lepiej prowadzi się z włączonym.

I tutaj się z kolegą zgadzam :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Golfa odstawiłem na wycięcie kata i śmigam Peugeotem 106 1.1 :D fura kozak na taki śnieg - coprawda 4 letnie opony, no ale furacz jak się patrzy :kox:

Nagrałem jakiś filmik, za dużo na nim nie widać, bo nagrywane ugotowanym kartoflem z wczorajszego obiadu :decayed:

Dodam tylko, że praktycznie cały czas leciał z boku na bok - bez ręcznego, bo go tam nie ma :decayed:

nic - YouTube

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powinno sie zlamasa do pudla wsadzic ,pood zarzutem usilowania zabojstwa

:shock3:

---------- Post dopisany at 19:33 ---------- Poprzedni post napisany at 19:29 ----------

szkoda chlopaka tez slyszalem w radiu ,a co do Q to ptrafi wyjechac przodem i przekonalem sie o tym dobitnie,jak widac pare postow wczesniej ,tyle ze u mnie zawsze wszystko ok bylo jakos nie poszlo jak juz sunalem bokiem bylo za pozno i pocalowalem drzewo :facepalm:naszczescie nie ma duzych szkod :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze jest to ze bmw e46 1.8 mojej siostry praktycznie zawraca w miejscu.

Moja krowa S6 nie bylem w stanie tak zawrocic ....:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...