Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)


T-żółw

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

a u mnie zaniedbanie włądz miasta takie że nie odgarneli na czas ulic zostały takie zamarźliny, zasypało białym i jezdzi sie jak po kocich łbach:thumbdown: wszedzie zaciera bo takie koleiny:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E to u nas luzik pelen... glowne ciut poodsniezane gdzieniegdzie troche blota posniegowego tam gdzie sie troche wysypalo drogowca soli :polew:

reszta bielusienka i rownaa poczne to pelen odlot

w gorach jak wiadac te foty to z odsniezanego dzisiaj parkingu w Jakuszycach... Tiry od 2 dni maja zakaz wjazdu na ta trase - Jakuszyce-Harachov :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E to u nas luzik pelen... glowne ciut poodsniezane gdzieniegdzie troche blota posniegowego tam gdzie sie troche wysypalo drogowca soli :polew:

reszta bielusienka i rownaa poczne to pelen odlot

w gorach jak wiadac te foty to z odsniezanego dzisiaj parkingu w Jakuszycach... Tiry od 2 dni maja zakaz wjazdu na ta trase - Jakuszyce-Harachov :kox:

Poprzedniej zimy,często bywałem w tamtych rejonach Lwówek śl.,Ząbkowice,Bolków...naprawdę zero odśnieżania,a w okolicach Bolesławca,na interwencje wyjeżdża Straż Pożarna Starem 266 :grin: może lata bokami,bo ma napędy :decayed::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E to u nas luzik pelen... glowne ciut poodsniezane gdzieniegdzie troche blota posniegowego tam gdzie sie troche wysypalo drogowca soli :polew:

reszta bielusienka i rownaa poczne to pelen odlot

w gorach jak wiadac te foty to z odsniezanego dzisiaj parkingu w Jakuszycach... Tiry od 2 dni maja zakaz wjazdu na ta trase - Jakuszyce-Harachov :kox:

Poprzedniej zimy,często bywałem w tamtych rejonach Lwówek śl.,Ząbkowice,Bolków...naprawdę zero odśnieżania,a w okolicach Bolesławca,na interwencje wyjeżdża Straż Pożarna Starem 266 :grin: może lata bokami,bo ma napędy :decayed::decayed:

He he to wiesz jaka zabawa u nas ;) ja latam czesto Jg-lwowek... cos tam odniezaja ale Q jest bezcenne :decayed: ale trasy sa lepsze w kolo JG

sa takie drogi co drogowcy sie ich boja ;) a przyjezdni o nich nie wiedza i dobrze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zimoooooooooooooooooo

wypierrrrrrrrrrrrrrrrrrrr...........................................j

bo już dłużej tegooo nie zniese mimo iż mam QQQQQQQQQQQQQQ:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zimoooooooooooooooooo

wypierrrrrrrrrrrrrrrrrrrr...........................................j

bo już dłużej tegooo nie zniese mimo iż mam QQQQQQQQQQQQQQ:facepalm:

:thumbup1: :thumbup1: :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie wszystko od początku 20cm i -7 :doh:

A już było tak ładnie...:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja szuram na letnich i co Wy na to ? :decayed:

gdybym mial letnie w sobote to bym mnie z drzewa sciagali... jak zaczelo mna rzucac na szklance to tylko dwojka wbita pomogla i hamowanie silnikiem :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

były dwa dni takie ciężkie, piątek i sobota. Teraz jest juz ok, drogi czarne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

były dwa dni takie ciężkie, piątek i sobota. Teraz jest juz ok, drogi czarne.

W Piątek w tą śnieżycę wracałem z Radomia i miałem przednią zabawę...

Aczkolwiek i tak uważam, że letnie w taką pogodę to przegięcie i nie ma się czym chwalić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze to nie rozumiem po co te letnie i czym tu sie chwalic...

mozesz byc mistzrem kirownicy ale hamowanie i tak masz dwa razy dluzsze na letnich - twarde sa

wiec albo sie wleczesz albo nie jezdzisz :facepalm:

tez mialem droge czarna w sobote az sie nagle okazalo ze jest czarna a na niej lodowisko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto się chwali? Napisałem tylko że juz mam letnie. Nie ja jedyny z reszta. Poza tym jeżdżę drugim autem, a jak jest tak jak teraz to audi bez nic..:wink:

---------- Post dopisany at 22:40 ---------- Poprzedni post napisany at 22:37 ----------

Słuchajcie Panowie krytycy, letnie mam, jest lipa wsiadam w asterkę i jadę na zimowych, sa czarne drogi sune audi. Przestańcie lamentować. A z innej beczki, myślicie że tu na forum mało takich co cały rok na letnich jeżdżą? Nie sądze :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh szczerze jezdze duzo... jak widze jak w moje pagorki pchaja sie na letnich i stoja potem po rowach to mi zal glupoty i jednoczesnie smiac mi sie chce...

mistrzowie prostych...:polew::facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam od niedawna Q i niby zimowe ale tak hu..we że nawet ESP nie pomaga i żuca na prawo i lewo jak ciut za dużo gazem smagne a jest czym. :decayed: Co chwile się świeci kontrolka że traci trakcję przy przyśpieszaniu na śliskim :wink: Ale to w A6 a A4 sa dobre zimówki więc na gorsze chwile zostaje ośka w A4 :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...