Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Osuszacz, dławik - kompletny spis części

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Lepiej kup nowy bo tyle rozkładania masz, Dzik załatwi tez ori go z ASO 

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Witam, czy jest możliwość rozszczelnienia układu poprzez uszkodzony czujnik ciśnienia klimatyzacji? Jechałem z klimą i nagle włączył mi się ECON , po powrocie do domu zauważyłem , że wtyczka od czujnika jest odłączona ale niestety po podłączeniu dalej nie działało. Kupiłem nowy czujnik błędów już nie ma ale ciśnienie na nowym czujniku pokazuje 1.0 czyli brak czynnika w obiegu. Dodam jeszcze , że podczas dmuchania w stary czujnik to powietrze przez niego przechodzi od pinów przez otwór który się wkręca w układ. Czy to normalne'? Niestety jeździłem tak z miesiąc czasu i coś czuję , że osuszacz do wymiany przed nabiciem ... Pozdro

Opublikowano
  • Autor

Tak standard, te czujniki miały taką wada. Nowe są już inaczej skonstruowane. Musisz nabić klimę

Opublikowano

A co z osuszaczem ? Jeździłem bez klimy z miesiąc czasu. Wymieniać? Czy tylko nabić?

Opublikowano
29 minut temu, Becker21 napisał:

A co z osuszaczem ? Jeździłem bez klimy z miesiąc czasu. Wymieniać? Czy tylko nabić?

Wymień

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Mam pytanko. Jaki numer oringów bedzie pod ten osuszacz HELLA 8FT 351 198-771?

Opublikowano

Zerknij na 1 post tego tematu

Opublikowano
38 minut temu, sitar napisał:

Zerknij na 1 post tego tematu

Widziałem lecz nie umiem dobrać według vin. 

Opublikowano
Godzinę temu, Jarek882 napisał:

Widziałem lecz nie umiem dobrać według vin. 

Trzeba przeczytać ze zrozumieniem :D

Osuszacze występowały w 2 rodzajach.
1. Dla aut nr VIN do 8E-3-285000
NR OEM: 8E0820193C zmieniony na 8E0820193R
Zamiennik HELLA/BEHR numer: 8FT351 197-761 Cena około 80-90zł

2. Dla aut nr VIN od  8E-3-285001  


NR OEM: 8E0820193P
Zamiennik HELLA/BEHR numer: 8FT351 198-771 Cena około 80-90zł

Do tego warto kupić w ASO oringi 2szt. Cena około 2zł, według ETKI były 3 rodzaje:
7H0820749 do 8E-2-350000
8E0260749A od 8E-2-350001 do 8E-3-285000
4E0260749C od 8E-3-285001

 

 

Twój osuszacz występuje w autach z numerem vin od 8E-3-285001  

Oringi dala aut od 8E-3-285001    to  4E0260749C 

Opublikowano
15 godzin temu, sitar napisał:

Trzeba przeczytać ze zrozumieniem :D

Osuszacze występowały w 2 rodzajach.
1. Dla aut nr VIN do 8E-3-285000
NR OEM: 8E0820193C zmieniony na 8E0820193R
Zamiennik HELLA/BEHR numer: 8FT351 197-761 Cena około 80-90zł

2. Dla aut nr VIN od  8E-3-285001  


NR OEM: 8E0820193P
Zamiennik HELLA/BEHR numer: 8FT351 198-771 Cena około 80-90zł

Do tego warto kupić w ASO oringi 2szt. Cena około 2zł, według ETKI były 3 rodzaje:
7H0820749 do 8E-2-350000
8E0260749A od 8E-2-350001 do 8E-3-285000
4E0260749C od 8E-3-285001

 

 

Twój osuszacz występuje w autach z numerem vin od 8E-3-285001  

Oringi dala aut od 8E-3-285001    to  4E0260749C 

Mój vin Wauzzz8e24a004842 jeśli to pomoże. 

Opublikowano
  • Autor

Interesuje Cię cześć numeru 8e24a004842 porównujesz to z wzorcem 8E-3-285001 (w miejscu znaczka "-" może być dowolna cyfra znak). Wynika z tego że masz oring 4E0260749C 

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano

a pytanie z innej beczki ktoś wymieniał może skraplacz chłodnice klimatyzacji ? w 1.9tdi bo mam do wymiany i nie wiem co brać wolę zamiennik nowy  niż używkę 

Opublikowano

Takie części zakłada sie tylko i wyłącznie nowe

Opublikowano
7 minut temu, Dev napisał:

Takie części zakłada sie tylko i wyłącznie nowe

a te nowe zamienniki są coś warte nissens nrf delphi i czy ori czujnik wys ciśnienia pasuje 

Opublikowano

zdecydowanie nissensa, ew. nrf, u siebie zmieniałem już raz i czujnik pasuje bez problemu.

Edytowane przez MaTeo85

Opublikowano

okej dzięki powoli się zbroję w elementy klimy oringi dławik osuszacz i takie tam a chłodnica wgięta jest na dole i ubywa gazu 

Opublikowano

oringi najlepiej zamówić w ASO, nie są drogie, a będą lepszej jakości w porównaniu z zamiennikiem z nie wiadomo jakiego materiału. do tego warto mieć nowe śruby do połączeń rurek do skraplacza/chłodnicy, osuszacza i kompresora, do tego dławik w odpowiednim kolorze jak już zmieniasz i osuszacz. 

Opublikowano

oringi już sobie znalazłem w aso 26 zł 10 oringów na motorpol dlatego pytałem w b6 division o te viny jak to porównać 

oringi ASO.png

Opublikowano

daj nr budy

Opublikowano

WAUZZZ

Edytowane przez marky2552

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.