Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SWAP hamulców w Audi A4 B8

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W tej feldze, którą pokazał Kolega to martwiłbym się jedynie, że będą ocierac jej ramiona o dolną częśc zacisku (ze względu na to,że ta felga jest wklęsła). Po średnicy wejdzie.

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 494,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
9 godzin temu, staniek napisał:

W tej feldze, którą pokazał Kolega to martwiłbym się jedynie, że będą ocierac jej ramiona o dolną częśc zacisku (ze względu na to,że ta felga jest wklęsła). Po średnicy wejdzie.

Wejdzie tak samo jak na obrazku którym pokazałem. Skoro felga jest z A5 ma ET 28 lub 29 więc ramiona nie powinny haczyć, ale to jest takie wiesz.....

Opublikowano

Jeszcze jakieś miejsce na przepływ powietrza (chłodzenie) by się przydało

Opublikowano

Witam. Mam pytanie w sprawie A5 8T. Tutaj bo na forum A5 nie dostałem odpowiedzi.

Mam z tyłu tarcze 300mm, chciałem zamienić na 330 z S4/S5. Czy wystarczy zamienić same jarzma a zaciski zostawić stare? Czy trzeba zmieniać całe zaciski?

 

Opublikowano
11 minut temu, nylecm napisał:

Witam. Mam pytanie w sprawie A5 8T. Tutaj bo na forum A5 nie dostałem odpowiedzi.

Mam z tyłu tarcze 300mm, chciałem zamienić na 330 z S4/S5. Czy wystarczy zamienić same jarzma a zaciski zostawić stare? Czy trzeba zmieniać całe zaciski?

 

Trzeba zmienić całe zaciski.

Opublikowano

Dzięki wielkie.

Opublikowano

A mam jeszcze jedno pytanie.

Na przód chcę wrzucić komplet z RS6 C7 390mm. Mam już nagrane. Z tego co wiem (chyba na audizine.com albo na na a5oc forum) wyczytałem że z C7 pasują p&p.

Jak odróżnić zaciski RS6 C7 od C6 ?? Wiem że tarcza wygląda inaczej, ale jak odróżnić sam zacisk?

Nie chcę przez przypadek kupić od C6, a osoba od której kupuje chyba nie jest na 100 procent pewna czy to jest od C7.

Opublikowano

Na zacisku masz numery:

4F0615107/4F0615108 - RS6 C6

4G0615107D/4G0615108D - RS6 C7

Z tego co wiem - pasują zamiennie, a różnice są kosmetyczne i te z RS6 C6 też podejdą do B8.

 

Opublikowano

super, dzięki za pomoc. Pozdrawiam

Opublikowano

A ja mam pytanko czy zaciski z sq5 380mm wejda w felge 18 i czy tarcza musi byc z sq5?

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
20 minut temu, dudek6 napisał:

A ja mam pytanko czy zaciski z sq5 380mm wejda w felge 18 i czy tarcza musi byc z sq5?

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
 

19 raczej. Tarcza chyba od A8 pasuje tez

Opublikowano
28 minut temu, dudek6 napisał:

A ja mam pytanko czy zaciski z sq5 380mm wejda w felge 18 i czy tarcza musi byc z sq5?

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
 

Najpierw patrzymy i szukamy, a potem zadajemy pytanie

 

Opublikowano

Te zaciski są pod tarcze  320 mm 

Edytowane przez staniek

Opublikowano
12 godzin temu, dudek6 napisał:

Jak chcesz mam jeden prawy. Lewy sobie dokupisz. Mogę Ci sprzedać za 400zł + kw

Opublikowano
W dniu 9.04.2018 o 14:51, dudek6 napisał:

A ja mam pytanko czy zaciski z sq5 380mm wejda w felge 18 i czy tarcza musi byc z sq5?

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
 

Tarcza SQ5/A8. W 18" wejdą, np. pasują pod oryginalne 18" z S4.

Opublikowano
Tarcza SQ5/A8. W 18" wejdą, np. pasują pod oryginalne 18" z S4.
Felgi mam takie wiec sam niewiem chyba najpierw trzeba wrzucic porzadna 20 i bedzie bez problemu[emoji3]4d7f73fac8ba8522c0dcd347997eb0a6.jpg

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Koledzy mam pytanie: czy osłony tarcz  z A6 (313 HP tarcza 356 mm) pasują do A4 B8.5 ? 

 

Pozdrawiam !

Opublikowano
W dniu 16.04.2018 o 10:42, Trzeźwy napisał:

Koledzy mam pytanie: czy osłony tarcz  z A6 (313 HP tarcza 356 mm) pasują do A4 B8.5 ? 

 

Pozdrawiam !

Nie potrzeba zmieniać te co są w B8 pasują.:wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.