Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SWAP hamulców w Audi A4 B8

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wszystko P&P ET 29 spokojnie wejdzie.?

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 494,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panowie, ma ktoś może na sprzedaż jakiś zestaw do swapa z S4?
Chodzi mi o wszystko czego potrzebuję aby wstawić do swojej A4 B8.

Jak sprawdzałem po VIN-ie to z przodu mam 320x30, z tyłu 300x12.
Aktualnie miewam problemy z hamowaniem z większych prędkości na autostradzie jak coś mi na lewy wyskoczy, przy pierwszym czy drugim jest ok, ale 5 mocniejsze hamowanie zaczynają się jaja.

Felgę mam 18, nie pamiętam jakie ET, ori Audi, bodajże z S4 albo S5.

Edytowane przez bocian-seo

Opublikowano
8 godzin temu, bocian-seo napisał:

Panowie, ma ktoś może na sprzedaż jakiś zestaw do swapa z S4?
Chodzi mi o wszystko czego potrzebuję aby wstawić do swojej A4 B8.

Jak sprawdzałem po VIN-ie to z przodu mam 320x30, z tyłu 300x12.
Aktualnie miewam problemy z hamowaniem z większych prędkości na autostradzie jak coś mi na lewy wyskoczy, przy pierwszym czy drugim jest ok, ale 5 mocniejsze hamowanie zaczynają się jaja.

Felgę mam 18, nie pamiętam jakie ET, ori Audi, bodajże z S4 albo S5.

Mam przód

Opublikowano
1 godzinę temu, Dev napisał:

Mam przód

Nowy, używany?
Jaki koszt?

Tył chyba również wypadało by zmienić aby rozkład siły hamowania był w miarę sensowny prawda?
Wymianę będę robił w styczniu, jest szansa, że będziesz miał również tył do tego czasu?

Edytowane przez bocian-seo

Opublikowano

Koledzy jak rozpoznać jarzma 320 od 345?

Opublikowano
W dniu 12.12.2018 o 00:17, bocian-seo napisał:

Dzięki, będę dzwonił!

Rozumiem że do skutku jak w opisie  :D

Mam przód i tył mam też inne przodu p&p które hamują lepiej niż s4

Opublikowano
W dniu 16.12.2018 o 22:33, Gibons napisał:

Mam przód i tył mam też inne przodu p&p które hamują lepiej niż s4

Jaki koszt i co masz jeszcze innego? 

Opublikowano

Czy tarcze kotwiczne z przodu 314mm będą pasowały do 345mm?

Opublikowano

 

54 minuty temu, scubi206 napisał:

Czy tarcze kotwiczne z przodu 314mm będą pasowały do 345mm?

 

Będą pasować, w 314, 320 i 345 są takie same. Można sprawdzić w Etce.

oslona.JPG

oslona1.JPG

Edytowane przez czarek76

Opublikowano
31 minut temu, czarek76 napisał:

 

Będą pasować, w 314, 320 i 345 są takie same. Można sprawdzić w Etce.

oslona.JPG

oslona1.JPG

Serdecznie dziękuje kolego za merytoryczną odpowiedź. Pozdrawiam 

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Zacisk po tarcze 345mm czterotloczkowy z q5 jest aluminiowy i duzo lzejszy, zacisk 356 z a6/a7 tak samo aluminium i lzejszy jest od zyklego 320/345?

Edytowane przez Korton555

Opublikowano
56 minut temu, Korton555 napisał:

Zacisk po tarcze 345mm czterotloczkowy z q5 jest aluminiowy i duzo lzejszy, zacisk 356 z a6/a7 tak samo aluminium i lzejszy jest od zyklego 320/345?

zacisk 356 jest aluminiowy ale jarzmo jest żeliwne

Opublikowano
13 godzin temu, Dev napisał:

zacisk 356 jest aluminiowy ale jarzmo jest żeliwne

dokładnie, ale tarcze są cięższe hehe ;)

Opublikowano

Jestem w trakcie zamawiania zestawu do swapu i mam pytania

 

380/330 czy 356/330 co radzicie,szczególnie zależy mi na opini Deva,czy gra jest warta świeczki (cena tarcz)

jakie klocki i tarcze do tych zestawów najlepiej wziąć 

Opublikowano
Godzinę temu, Tomeks napisał:

Jestem w trakcie zamawiania zestawu do swapu i mam pytania

 

380/330 czy 356/330 co radzicie,szczególnie zależy mi na opini Deva,czy gra jest warta świeczki (cena tarcz)

jakie klocki i tarcze do tych zestawów najlepiej wziąć 

Tarcze pod 380mm zamiennik tylko Zimmermanna ma. 

Opublikowano
3 godziny temu, Gibons napisał:

Tarcze pod 380mm zamiennik tylko Zimmermanna ma. 

Ta Informacja od kilku miesiecy jest juz nieaktualna.

Opublikowano

Chętnie przygarne jarzma przód pod 345 ?

Opublikowano
1 godzinę temu, k19k29 napisał:

Chętnie przygarne jarzma przód pod 345 ?

Mam całe zaciski s4. Same jarzma ciężki temat

Opublikowano

Pytanie do osób znających temat, w jakie parametry felgi celować żeby zacisk od a6 356mm bez problemu wszedł ? 

Z tego co się orientuje to 18 wchodzą 8j i et 45+10mm dystans. A czy jest jakiś model który podszedł by bez dystansów?  Teoretycznie koło z et 35 też powinno dać rade ale nie wiadomo czy nie będą ramiona felgi wadzić?

Opublikowano
43 minuty temu, reikeb napisał:

Pytanie do osób znających temat, w jakie parametry felgi celować żeby zacisk od a6 356mm bez problemu wszedł ? 

Z tego co się orientuje to 18 wchodzą 8j i et 45+10mm dystans. A czy jest jakiś model który podszedł by bez dystansów?  Teoretycznie koło z et 35 też powinno dać rade ale nie wiadomo czy nie będą ramiona felgi wadzić?

U mnie było felga 19 Et 43 i dystans 5mm.

Sprzedałem je koledze felga 18 Et 29 i pełno miejsca.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.