Opublikowano 7 Marca 20251 r 49 minut temu, hudini123 napisał(a): Czy te zaciski od SQ5-ątki wejdą normalnie do B8 ?? Tak wejdą
Opublikowano 8 Marca 20251 r 5 godzin temu, Dev napisał(a): to sa te same zaciski tylko ze maja doklejone blachy Ale git dzięki za info
Opublikowano 22 Kwietnia 20251 r Panowie jak teraz się kształtuje cenowo komplet akebono z S4 B9 na tarczy 356 mm do B8,chciałbym się zorientować ile musze uzbierać ?
Opublikowano 22 Kwietnia 20251 r kup zaciski Ate 356 z C7 i osłony do tego plus jakies dobre klocki i tarcze za cene zacisków Akebono bedziesz miec cały zestaw który bedzie tak samo hamował
Opublikowano 22 Kwietnia 20251 r Godzinę temu, Dev napisał(a): i osłony do tego Osłony niekoniecznie. U mnie siedzą oryginalne z 320tek. I potwierdzam komplet 356/330 jest w b8 wystarczajacy. W porównaniu do 320/300 to niebo, a ziemia W górach na serpentynach i jeździe na manetkach dla frajdy seryjne puchną po 2-3 zakrętach. Hamowania na esce z 200 też niezbyt pewne. Po drugim heblu pedal gumowy... Na 356/330 jest kotwica i jak na razie nie udało mi się ich spuchnąć
Opublikowano 22 Kwietnia 20251 r Godzinę temu, Dev napisał(a): kup zaciski Ate 356 z C7 i osłony do tego plus jakies dobre klocki i tarcze za cene zacisków Akebono bedziesz miec cały zestaw który bedzie tak samo hamował A wejdą na nie felgi 18” ?czy to są te ze zdjęcia
Opublikowano 22 Kwietnia 20251 r 6 minut temu, Cacek1978 napisał(a): A wejdą na nie felgi 18” wejdą i niektóre 17" - ale to juz zależy od kształtu ramion i et
Opublikowano 22 Kwietnia 20251 r I tak na zdjęciu masz przody 356 z C7... 18 rotor wchodzi na luźno Mierzyłem 17tke z SuperB i też weszła... Na forum chłopaki robią ładne sety gotowe do założenia w dobrych pieniążkach. Rozebrane, zregenerowane, pomalowane, złożone, gotowe do montażu... Tu masz dla przykładu moje na Allroadzie B8 i rotor 18. Zrobione przez @Gibons... Edytowane 22 Kwietnia 20251 r przez Petroholic
Opublikowano 23 Kwietnia 20251 r W dniu 22.04.2025 o 11:11, Cacek1978 napisał(a): Panowie jak teraz się kształtuje cenowo komplet akebono z S4 B9 na tarczy 356 mm do B8,chciałbym się zorientować ile musze uzbierać ? Zaciski 2K Klocki 300 Tarcze 750 Adaptery 800 Oplot 250
Opublikowano 24 Kwietnia 20251 r 11 godzin temu, H4mm3R napisał(a): Zaciski 2K Klocki 300 Tarcze 750 Adaptery 800 Oplot 250 Dzięki za podpowiedź z cenami zaciski zakupiłem wczoraj zostały tylko tarcze i klocki a czytałem tu na forum że w b8 oploty pękają czy jak to prawda ?
Opublikowano 24 Kwietnia 20251 r 5 godzin temu, Cacek1978 napisał(a): Dzięki za podpowiedź z cenami zaciski zakupiłem wczoraj zostały tylko tarcze i klocki a czytałem tu na forum że w b8 oploty pękają czy jak to prawda ? Adaptery masz? Jak jest źle poprowadzony to pęka, a ori przewód nie pasuje.
Opublikowano 24 Kwietnia 20251 r Godzinę temu, H4mm3R napisał(a): Adaptery masz? Jak jest źle poprowadzony to pęka, a ori przewód nie pasuje. Jak przyjdzie przesyłka to się okaże czy są adaptery sprzedawca mówił że są i są prosto do zamontowania do s4 b8 tylko tarcze i klocki no i właśnie przewody ale teraz mnie zmartwiłeś bo nie wiem jakie zakupić ?
Opublikowano 3 Maja 20251 r W dniu 24.04.2025 o 18:11, Cacek1978 napisał(a): Jak przyjdzie przesyłka to się okaże czy są adaptery sprzedawca mówił że są i są prosto do zamontowania do s4 b8 tylko tarcze i klocki no i właśnie przewody ale teraz mnie zmartwiłeś bo nie wiem jakie zakupić ? Ori adaptery nie pasują.
Opublikowano 18 Maja 20251 r Cześć, Hamulce w moim aucie powoli zaczynają się kwalifikować do wymiany. Korzystając z okazji chciałbym zmienić na coś większego niż seryjne 314(chyba)/300 (auto jak w opisie). Wiem, że na tył wejdzie bez problemu 330. Pytanie czy na przód dam radę założyć 345 do moich felg (zima: 8K0601025C 8,0Jx17H2 ET47; lato: 8K0601025BC 8,0Jx18H2 ET47)? Pozdrawiam, lirthoy
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto