Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[BFB]1.8TQ+/przelot/S-line/KW/front USA 'RS'/345 S4/19" BBS MOTORSPORT str 5


bjoern

Rekomendowane odpowiedzi

Ladne foty, elegancko sie prezenci :thumbup1:

A co to z lampami sie dzieje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:)

W jednej nadal drży światło, a obecnie są u ziomka, który robi polerkę kloszy bo była zrobiona pseudopolerka i odchodzi klar... Do tego są c**jowo ramki pomalowane ale przyjdzie i tak delikatna folia na nie to nie będzie się tak rzucać w oczy, ogólnie za to siano to c**jówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie się wózek prezentuje, felunek siadł idealnie - pasuje fchOOOOj ;-) gratki

Co do lamp to nie poleruje się lamp przed lakierowaniem... albo polerka, albo zmatowanaie+klar (polecam opcję drugą).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękówa :)
Nie zrozumieliśmy się, lampy były zmatowione i pomalowane klarem, który odszedł... Teraz mi ziomek poleruje normalnie, bez żadnego klaru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daniel, gruz robi loda po same jaja! :decayed: Bardzo ładna bepiątka na fotkach!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówisz, że gruz ssie? :kox: No masz rację, wajsika bepińć bardzo fajne :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, bjoern napisał:

Mówisz, że gruz ssie? :kox: No masz rację, wajsika bepińć bardzo fajne :grin:

Jednak nic nie ssie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Furka Kox[emoji106]
Z czego heble na tyl dajesz,rozumiem ze na adapterach?

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki pany :)
rrrudy25 tył będzie 330mm tarcza s6 c6, zacisk T5, jarzma A6 C6, bez adaptera, tylko trzeba dać 9mm dystansu pod jarzmo :) czekam na zamówienie od Wandeja i mogę działać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki pany [emoji4]
rrrudy25 tył będzie 330mm tarcza s6 c6, zacisk T5, jarzma A6 C6, bez adaptera, tylko trzeba dać 9mm dystansu pod jarzmo [emoji4] czekam na zamówienie od Wandeja i mogę działać [emoji4]


Zainspirowałes mnie [emoji57],zrob foty jak to bedziesz zakladal,fajnie by wygladala tarcza 345 z 330 [emoji41]

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam już dokładnie, ale chyba tarcza z S4 B8 ma odpowiednie odsadzenie do takiego setup'u  i nie ma potrzeby dawania tulejek pod jarzmo. 

Zwrotnicę też będziesz musiał rozwiercić pod śruby fi 12,chyba, że dasz alu zwrotnice od eski. 

Tarcze ludzie staczają na 324 mm żeby brzydkiego rantu nie było. 

 

A tak poza tym fura robi robotę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O zwrotnicy to wiem :) napisałem do wandeja, rzeczywiście te tarcze mają mniejszą wysokość o 6mm to i może odsadzenie inne bo podkładki miały mieć 9mm, dzięki za info :hi:

Wałki ADR "J" wpadły mi dzisiaj w ręce od ziomka-tunera :) pewnie poleżą z rok czasu zanim przyjdzie pora xd

17237018_1536600199697329_1687835883_o.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aajjj,ze zwrotnicą od esy to namieszałem :facepalm:. Tam przecież też są śruby fi10 

Sorry za wprowadzanie w błąd. 

 

U mnie wszystkie graty też muszą swoje odleżeć :decayed: to tak apropo Twoich wałków.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie mi coś nie pasowało ;) bo na zacisku z esy też ludzie musieli rozwiercać, żeby 330 wpakować, a 300 z S4 jest P&P :) Tarcze u Wandeja zamienione :) Pewnie wałki by wleciały szybciej, ale skompletowanie wszystkiego na kolejny apgrejd, żeby było jak trzeba to już niemała suma :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8,5j et 35, na ostatnich fotach z tyłu dystans 12mm, z przodu 8mm. Obecnie z tyłu 8mm, przód 5mm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno nic nie wrzucałem, zwykłe H7 ustąpiły miejsca bixom USA, stare halogeny wywalone, wleciały nowe delikatnie przyciemnione + Led Cree, pomalowany dipem "dyfuzor"

99373e9a2f319bcbmed.jpg85911e5759196f9bmed.jpgf6375ad6c6d365cfmed.jpg

fotki z kilku imprez:
otwarcie sezonu Wolfsgruppe BBQ

6fdc476d812a3a2bmed.jpg

Cotygodniowe spoty Style Poznań na Marszałkowskiej:

6727a6bd74ee2110med.jpg55cd21b4f4876f24med.jpg

Rubrockerz Przybrodzin:

d1d97cf22238980bmed.jpgd2b541180148fa33med.jpg5acfd9546e82caf5med.jpg47ce297364dec0f7med.jpg

Obecnie modzą się hamulce z tyłu, komplet przód i tył jest w lakierni,  foty z przymiarek:

9a813a86be9a3dfamed.jpg82b27b79b3b6a829med.jpg

Na dniach wlecą napisy na opony:

ed3882a201c8ca7fmed.jpg

A w drodze także tylny stabilizator RS4 + poliuretany i kilka kosmetyków. Przy okazji będę poprawiał rolowanie błotników delikatnie, nowe odboje na tył i trochę pójdzie tyłek na dół. :)

Edytowane przez bjoern
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakos mi to kolo tu srednio pasi, a te napisy na oponach ... :facepalm: jakis jasniejszy kolor zacisku by chyba lepiej zagrał, może taki pomatańcz, jak w bixach masz, coś wspólnego by było :eusathink:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...