Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Odmrażacz do szyb - stosujecie?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pany

obiecałem sobie że nie będzie drapania w tym roku

coraz zimniej się robi, wiadomo o co kaman.

jakie odmrażacze stosujecie?

w sprayu czy atomizery?

jakieś firmy?

myślę że sonax będzie dobry, c'nie?

pytam bo wiem że kiedyś była afera z jakimś płynem do spryskiwaczy

zostawały smugi i syf na szybie, odbarwiało itd

jakieś uwagi w temacie?

Opublikowano

jakie odmrażacze stosujecie?

Staram się zawsze ustawiać webasto a jak zapomnę to używam K2 alaska - polecam :thumbup1:

Opublikowano

Również polecam K2.

Opublikowano

Jak wyżej - K2 Alaska daje radę.

Tanie marketowe odmrażacze odradzam bo mają to do siebie, że śmierdzą nieprzeciętnie i zostawiają tłustą szybę.

Opublikowano

Tomek ten co odbarwiał to zdaje się z biedronki był plyn do spysków

Opublikowano

K2 alaska używam z dwa sezony i daje radę

Opublikowano
  • Autor

jakieś specjalistyczne sklepy czy zwykłe auchan/carrefour?

Opublikowano

Biedronka :) jest zawsze w zestawie ze skrobaczką i odmrażaczem do zamków :decayed:

Opublikowano

Odkąd mam diesla to nie używam odmrażaczy.

Mam elektryczną nagrzewnicę.

Opublikowano
  • Autor

Biedronka :) jest zawsze w zestawie ze skrobaczką i odmrażaczem do zamków :decayed:

bez biedry ani rusz :wink:

Opublikowano

Już z biedry (chyba) był płyn do szyb co ludziom szkód narobił.

Opublikowano

te z biedronki to chłam . po spryskaniu szyby i sciągnięciu wycieraczka resztej lodu po 3 mintach dalej zamarza


tak to był z biedry płyn letni za 5 zł. :grin:

Ja osobiscie stosuje preparaty z lidla . płyn zimowy 15 zł i nie zostawia szkód

Opublikowano

Odkąd mam diesla to nie używam odmrażaczy.

Mam elektryczną nagrzewnicę.

...która to szybko sciaga lód z szyby zanim bedziesz mógł ruszyć w drogę...

Opublikowano

Jak juz to w sprayu, bo ten co jest jak plyn do mycia szyb to gowno ktore tylko zostawia maz na szybie

Opublikowano

Takie odmrażacze są dobre na szron. Nie spisują się w przypadku gdy na ciepłą szybę napada śnieg, roztopi się i póżniej zamarznie. Bez skrobaczki się i tak nie obejdzie. :)

Edytowane przez jospethe

Opublikowano

Używam Sonax'a i K2 Alaska i gumowa ściągaczka. I tylko i wyłącznie w płynie - spray Ci do szyby nie zdąży dolecieć :P

Opublikowano
  • Autor

no nie ułatwiacie.... :P

Opublikowano

Ciepła woda o temp. 40st. w butelce po napoju, tylko przy silnym mrozie trzeba ściągaczka usunąć wszystko.

Opublikowano

Ciepła woda o temp. 40st. w butelce po napoju, tylko przy silnym mrozie trzeba ściągaczka usunąć wszystko.

I szyba do wymiany...

Opublikowano

Ja polecam Auto land żółty odmrażacz . Kosztuje około 15 zł i naprawde daje rade :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.