Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Recenzje i testy narzędzi warsztatowych

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam już klucze 13mm zwykłego Gedore (płasko-oczkowy) i Wera Joker, jeśli chodzi o dociąganie śruby szczękami ( nie oczkiem ). Gedore bije na głowę Jokera, z czym Jokerowi niby dodatkowo mają pomagać te szczęki. Kiedy Joker zaczyna obślizgiwać krawędzie Gedore spokojnie jeszcze kawałek dociągnie śrubę.

Dziś zrobiłem dodatkowy test. Wziąłem nakrętki złączne (te długie), wkleiłem śruby na klej do gwintów (trudno demontowalny). Klejenie zrobiłem na jedną kroplę kleju i na dwie krople, czekałem ponad 1 dzień aż zaschnie. Po oczekiwaniu zabrałem się do odkręcania, oba klucze okręciły zarówno klejenie na jedną kroplę oraz na dwie, nie miały jakiś problemów. Jokerem odkręcałem stroną z tymi dodatkowymi ząbkami, ale raczej nie było konieczności ich stosowania :)

Edytowane przez A4CCH

Opublikowano

Zestaw małego podróżnika jak dla mnie kolejne zbedne pudełko. 

Opublikowano

Po teście tych dwóch kluczy mam mieszane uczucia co do grzechotki. Brać Wera czy Gedore ... Wera ma ciekawe rozwiązanie w dodatku jest jedno kierunkowa i mniejszy kąt roboczy. No ale Gedore może znów okaże klase w prostocie pomimo większego kąta i przełącznika. 

Opublikowano
9 minut temu, A4CCH napisał:

Po teście tych dwóch kluczy mam mieszane uczucia co do grzechotki. Brać Wera czy Gedore ... Wera ma ciekawe rozwiązanie w dodatku jest jedno kierunkowa i mniejszy kąt roboczy. No ale Gedore może znów okaże klase w prostocie pomimo większego kąta i przełącznika. 

Gedore

Opublikowano
19 godzin temu, Dev napisał:

Gedore

Tak chyba zrobię, dziś się dowiedziałem że Gedore przenosi o 88Nm więcej. Niby wszystkie grzechotki 1/2" Gedore wytrzymują 600Nm. Niby są równe, a w katalogu Gedore jest w modelu U-10 że do dużych obciążeń, również grzechotka XL ta długa ma mechanizm z U-10, wydaje mi się że jest coś w niej bardziej wytrzymałego. Tylko ten kąt roboczy w katalogu wynosi 7,5* nieraz na aukcjach jest inny podany, sporo większy. I bądź tu mądry ... Zależy mi na jak najmniejszym i najbardziej wytrzymałej grzechotce :)

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
W dniu 29.11.2015 o 22:30, Dev napisał:

Bierz wsio Proxxona

No najlepiej z amazona w niemczech, bo jak na ironie w niemczech można taniej sprzęt proxxona dostać jak w polsce... Ja właśnie zastanawiam się nad rozszerzeniem/podmianą mojego zestawu narzędzi.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Witam chce kupić stojak do naprawy silnika ,  czy ktoś poleci  coś ?

co powiecie na ten z allegro do 900kg?

Dzięki

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Cześć

 

Wpadło mi w oko takie coś:

http://reasonableplaza.com/index.php?main_page=product_info&cPath=4&products_id=7&zenid=94ms06vpd6euhce722dc9p9s62

 

Myślicie że to oryginał , bo cena za tyle sprzętu wydaje się niska.

A może macie coś do polecenia ?

Z góry dzięki.

 

 

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Polecilibyście mi jakiś konkretny klej uniwersalny? 

Opublikowano

Oj kolego..... Jeśli coś jest do wszystkiego to jest do niczego, budaprenem metal :facepalm:

Od wielu lat używam dwóch marek. Pro Seal lub VERSACHEM ale do rzeczy twardych ten pierwszy jest lepszy i bardzo wydajny http://www.motochemia.pl/pro-seal-klej-do-spawania-na-zimno-2x28g-pro-weld-quick-p-1553.html.

 

Edytowane przez lukaszooo

Opublikowano
Oj kolego..... Jeśli coś jest do wszystkiego to jest do niczego, budaprenem metal :facepalm:
Od wielu lat używam dwóch marek. Pro Seal lub VERSACHEM ale do rzeczy twardych ten pierwszy jest lepszy i bardzo wydajny http://www.motochemia.pl/pro-seal-klej-do-spawania-na-zimno-2x28g-pro-weld-quick-p-1553.html.
 
Łukasz szukam oczkowo płaskie z grzechotka co polecisz??

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Nie mam żadnego pełnego zestawu płaskich grzechotek, mam zbieraninę różnych średnich półek cenowych i najlepiej sprawuje mi sie Stanley.

W tym temacie była już dyskusja na temat płaskich grzechotek i koledzy polecali Gedore, w niższej kasie polecam Stanley lub Corone.

Opublikowano
4 godziny temu, mlodziak22 napisał:

Łukasz szukam oczkowo płaskie z grzechotka co polecisz??
 

Sata

http://allegro.pl/sata-zestaw-12-kluczy-z-podwojna-grzechotka-09066-i6936723849.html

Edytowane przez Dev

Opublikowano
Teraz, mlodziak22 napisał:

Dobre maja klucze?

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
 

mam takie dwa zestawy

jest ok nie będziesz żałować 

Opublikowano
mam takie dwa zestawy
jest ok nie będziesz żałować 
Ok to sobie takie zamówię

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Ropownica za 140zl ☺ po co ci taka? Zainteresuj sie myjka warsztatowa a do mycia silnikow kup ropownice za 30zl.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.