Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A5 Coupe S-line 2.0TFSI S-tronic rok 2010

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie,

kto bywał ostatnio na spotach krakowskich już widział, ale myślę, że dla porządku tutaj też wypada coś dodać.

A więc od września 2015 jestem szczęśliwym posiadaczem A piątki.

Info o samochodzie:

  • rok produkcji: 2010
  • silnik: 2.0 TFSI (CDNC) 211KM
  • skrzynia: S-tronic
  • napęd: :quattro:

Wybrane z dodatkowego wyposażenia:

  • S-line wewnetrzny
  • S-line zewnętrzny
  • Bang & Olufsen
  • MMI Navigation Plus
  • Fotele pełna elektryka z pamięcią
  • Adaptive lights
  • Dach panoramiczny
  • 3 strefowa klimatyzacja
  • Advanced key
  • Skóra Valcona
  • Audi Drive Select z regulacją tłumiena amortyzatorów
  • Elektryczna roleta przeciwsłoneczna tył

Mody poprzedniego właściciela:

  • Lusterka z Audi S5
  • Wydech MG Motorsport ze sportowym katalizatorem (na dwie strony jak w 3.0 TDI)
  • Intercooler 3.0 TDI
  • Felgi 20" S5 (+ 19" Y spoke jakby się okazały za duże)
  • Sprężyny H&R -25mm
  • Grill od Shadow Line

Auto obecnie legitymuje sie mocą 233KM i momentem 372Nm

Auto miało program z CompSport (280KM, 450Nm), jednak na czas trwającej gwarancji na mechatronike przywrócona została seria (aby do września :))

Kilka zdjęć na szybko

50ce34bf290b6541gen.jpg

92b89d9119fd2ca5gen.jpg

02afd66ff629de47gen.jpg

2ff13268419fd24cgen.jpg

adec40b68c2add1agen.jpg

21848dab236e10ecgen.jpg

fd570150a27b0345gen.jpg

Wnętrze:

aa15597072e9a54cgen.jpg

60d0ee47dba7af5dgen.jpg

43ae414f0e29d7eegen.jpg

I już a zimowym setupie:

e65396239ffa47edgen.jpg

Edytowane przez Wurger

Opublikowano

No cóż tu napisać. ;) Kosa, kosa i jeszcze raz kosa.

Tyłeczek ma fajny, a przód wiadomo jak każde Audi. :)

Opublikowano

Fajnie się prezentuję , dowiadywałeś się czy były robione próby olejowe ?

Opublikowano
  • Autor

Fajnie się prezentuję , dowiadywałeś się czy były robione próby olejowe ?

Był Stage 2 robiony na gwarancji przy przebiegu 25k km. Autem zrobiłem 7000km i może 3-4 seteczki trzeba było dolać żeby był max. Auto aktualnie ma coś koło 90k km nalatane

Edytowane przez Wurger

Opublikowano

piękny kocur

tył prześliczny

a dach panorama - no zazdraszczam :)

Opublikowano

Obniżony i na tych felach wygląda na zwarty i gotowy do boju wózek!!! :jerk:

Opublikowano

Fajnie się prezentuję , dowiadywałeś się czy były robione próby olejowe ?

Był Stage 2 robiony na gwarancji przy przebiegu 25k km. Autem zrobiłem 7000km i może 3-4 seteczki trzeba było dolać żeby był max. Auto aktualnie ma coś koło 90k km nalatane

:hi:

Edytowane przez marcinch001

Opublikowano

śliczne, jak każde A5. cholera, mam sentyment do tego modelu :cry:

Edytowane przez jedrekx

Opublikowano
  • Autor

Tak na szybko przed pracą zrobione:

aa15597072e9a54cgen.jpg

60d0ee47dba7af5dgen.jpg

43ae414f0e29d7eegen.jpg

Opublikowano

Świetnie się prezentuje, jakie felgi mają parametry et ? oraz jakie dystanse zastosowałeś ? ( firma, rozmiar) Pozdrawiam :)

Opublikowano

Autko praktycznie kompletne :kox: miód malina na żywo jeszcze lepiej się prezentuje :wink:

...może jeszcze kiere ściętą poliftową by założyć?

Opublikowano

Piękne A5.

Opublikowano

Kiera polift ścięta i przyciski chrom i nic więcej nie potrzeba.

Opublikowano

Świetnie się prezentuje i również świetnie jest wyposażona. Coraz bardziej mi się podobają wstawki wnętrza piano. Oby ci służyła bezawaryjnie i radości z jazdy życzę ;)

Opublikowano

Kup ory dywaniki, bo te psują wszystko [emoji111]

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Opublikowano

śliczna - w biały lub czerwonym robiła by jeszcze większą robotę

a samo w sobie A5 jeszcze długo a długo będzie zwracać na siebie uwagę bo nic a nic się nie starzeje

Opublikowano

ladna czarnulka :wink:

panorama :kox:

Opublikowano
  • Autor

Świetnie się prezentuje, jakie felgi mają parametry et ? oraz jakie dystanse zastosowałeś ? ( firma, rozmiar) Pozdrawiam :)

Dystanse przód 10mm tył ok 20mm, zakładał je poprzedni właściciel więc nie wiem jakiego producenta są. ET Felgi chyba 28 albo 29 (musiałbym zejść do garażu i sprawdzić)

Kup ory dywaniki, bo te psują wszystko [emoji111]

To sa ori dywaniki, tylko na zdjęciu trochę w nieładzie... Zamówiłem dopiero ori gumowe za zimę.

Oby ci służyła bezawaryjnie i radości z jazdy życzę ;)

Dzięki, jak na razie się spełnia :)

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Jest i kolega ze spotów ;), autko na żywo prezentuje się jeszcze lepiej a pakiet black miód malina. Jak ktoś wyżej wspominał pomyśl o ściętej poliftowej kierownicy i środek będzie idealny.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.