Skocz do zawartości
IGNOROWANY

F1 Rajdy Motorsport - sezon 2016


Wąski

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ręka nie będzie amputowana tylko będzie przeprowadzona operacja... tylko możliwe że może stracić na stałe władze nad dłodnią ;( fatalnie... już nie chce mówić co to oznacza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:confused4:

Nie ma co tak we wszystko teraz wierzyć! Miejmy nadzieje że te wiadomości nie są prawdą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem coś przed chwilą że nie będzie amputowana tylko operowana

amputację Kuzaj zdementował....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety raczej w tym sezonie to nie poszaleje już sobie.

Niekoniecznie poczekajmy do konferencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale wiecie co czytam wlasnie wypowiedzi internautów i naprawde wstyd mi ze jestem polakiem.... co oni pisza :wallbash: zero współczucia, każdy uradowany że Kubica jest po ciężkim wypadku i że moze nigdy nie wroci do rajdów :wallbash:

zreszta poczytajcie sobie

http://f1.wp.pl/kat,48594,title,Powazny-wypadek-Roberta-Kubicy,wid,13106402,wiadomosc.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, poziom komentarzy na Wp, Interiach i innych portalach niezmiennie na wysokim poziomie :wallbash: Naprawdę wstyd :sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mówią na TVN24 już operują Roberta

Do szpitala w Pietra Ligure udał się profesor Igor Rossello z regionalnego centrum chirurgii, by przeprowadzić operację zmiażdżonej prawej dłoni polskiego kierowcy Formuły 1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet tam nie wchodzę, nie chcę się denerwować.

Miejmy nadzieję, że wszystko się wyjaśni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale wiecie co czytam wlasnie wypowiedzi internautów i naprawde wstyd mi ze jestem polakiem.... co oni pisza :wallbash: zero współczucia, każdy uradowany że Kubica jest po ciężkim wypadku i że moze nigdy nie wroci do rajdów :wallbash:

zreszta poczytajcie sobie

http://f1.wp.pl/kat,48594,title,Powazny-wypadek-Roberta-Kubicy,wid,13106402,wiadomosc.html

W takim kraju właśnie żyjemy. Ludzi pełni zawiści, zazdrości i cieszący się z krzywdy innych itp.

Mam nadzieję, że Kubica szybko dojdzie do siebie i operacja przejdzie pomyślnie :good::notworthy:. Renault powinno mu zabronić startu w rajdach :confused4:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie na polsat news w napisach na dole pisze że operacja dotyczy nastawienia złamań i krwawienia wewnętrznego a ramię już zostało amputowane :shocked: Czy ktoś ma jakieś informacje pewniejsze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...