Skocz do zawartości
IGNOROWANY

F1 Rajdy Motorsport - sezon 2016


Wąski

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

cytat "A francuska stajnia przejęta kilka dni temu przez biznesmena z Luksemburga Gerarda Lopeza i konsorcjum Genii Capital ogłosiła, że zmniejsza budżet na rok 2010 o 50 procent. Będzie dysponowała niewielkimi jak na warunki F1 pieniędzmi, więc może być jej trudno o zbudowanie dobrego bolidu, zatrudnienie wysokiej klasy fachowców czy odpowiednio szybki rozwój już w trakcie sezonu "

i niech sie teraz wypowiedza Ci co uwazali ze renault to super wybór dokonany prze Kubicę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i niech sie teraz wypowiedza Ci co uwazali ze renault to super wybór dokonany prze Kubicę

np ten pan:

renault pojedzie w następnym sezonie na bank.Zobaczycie.A nasz roberto będzie odgrywał kluczowe role w wyścigach.Może to w tej chwili brzmi jak jakieś fikcja ale trzeba być optymistą.Renault po za tym żałowało że wcześniej nie podpisali z nim kontraktu.W bmw był tylko w stanie walczyć o pierwszą 8 a w renault będzie walczyl o podium.Zobaczycie wszyscy niedowiarki :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co sie czepiacie ze ktos mowil ze renault to dobry team?

teraz wszysycy wielce przewidujacy byli, a prawda taka ze renault to BYŁ super team w momencie jak Robert podpisywal kontrakt. i nie ma sie co czepiac ani tych co byli zadowoleni ani samego Roberta.

to ze teraz robia szopki nie przekresla ich dorobku w F1 i mozliwosci jakie stawrzalo przejscie do nich Kubicy.

kazdy zespol mogl wywinac taki numer, nawet FErrari odgrazalo sie ze odejdze z f1. i co , wtedy tez moznaby bylo to przewidziec...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co sie czepiacie ze ktos mowil ze renault to dobry team?

teraz wszysycy wielce przewidujacy byli, a prawda taka ze renault to BYŁ super team w momencie jak Robert podpisywal kontrakt. i nie ma sie co czepiac ani tych co byli zadowoleni ani samego Roberta.

to ze teraz robia szopki nie przekresla ich dorobku w F1 i mozliwosci jakie stawrzalo przejscie do nich Kubicy.

kazdy zespol mogl wywinac taki numer, nawet FErrari odgrazalo sie ze odejdze z f1. i co , wtedy tez moznaby bylo to przewidziec...

bzdura - nie masz racji - od poczatku bylem przeciwny temu transferowi. sprawdz posty od 13 pazdz. :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taki team jakie auta produkują :polew: :polew: :polew:

Wniosłeś się na wyżyny tym postem :gwizdanie:

Dla mnie to nie osiągalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to nie osiągalne.

wiem , zagazowałeś auto ,a to nie kuchenka przecież :>

warnwarn.gifDaruj sobie takie uwagi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry bajer to połowa sukcesu :good:

Niestety, to kasa decyduje w tym sporcie w stopniu przeważającym :gwizdanie:

A Kubica? No cóż, nie ma za swoimi plecami finansowego giganta, więc jest tam gdzie jest. Co wcale nie przekreśla jego szans w nowym sezonie :cool1: Za mało jeszcze wiemy, aby to wyrokować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://f1.wp.pl/kat,1775,title,Kierowcow-Mercedesa-poznamy-niebawem,wid,11692090,wiadomosc.html

nie wiem czemu... i wiem że to mało prawdopodobne... ale jak czytam ostatnie zdanie to mam jedno nazwisko przed oczami... Schumacher :naughty:

no i kto miał nosa?? :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie spodziewałem się tego.

Bez wątpienia jest to dobra wiadomość dla F1. Ostatnie sezony były coraz ciekawsze, ale teraz to dopiero będzie się działo! :kox:

Tu komentarze:

http://f1.sport.pl/Artykul.82+M50794ce2aeb.0.html

a tu wywiad:

http://f1.sport.pl/Artykul.82+M5eadc0570bf.0.html

O Kubicy jakoś cicho... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem ze względu na wiek, rodzine i etc. "Szumi" nie ma szans w F1, ale chyba nie po to wraca zeby sobie pojezdzic w ogonie. Alonso go zdetronizowal i spac mu to nie daje. W Mercedes GP jest Ross Brawn, a Jean Todt jest "prezesem" FIA, co bedzie chyba wiadomo, a zważywszy, że Szumi to wielokrotny mistrz to nikt nie bedzie sie burzył jak bedzie wygrywał.

To tylko moje zdanie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głosować :przebiegly:http://sundayafternoonclub.blogs.topgear.com/2009/12/22/poll-your-driver-of-2009/

Vote Kubica. Or we will send you more polish people to UK.
:decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głosować :przebiegly:http://sundayafternoonclub.blogs.topgear.com/2009/12/22/poll-your-driver-of-2009/

Vote Kubica. Or we will send you more polish people to UK.
:decayed:

albo mi sie wydaje albo Robercik ma w tej chwili 74% głosów :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...