Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)


kamil-vag

Rekomendowane odpowiedzi

da radę, to jest sterowanie masą, do tego ten sam przekaźnik bistabilny który Ci podesłałem (sterowany -), ale mi się wydaje że chyba lepiej to pasuje w PDC niż tym w tunelu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

13 minut temu, kamil-vag napisał(a):

da radę, to jest sterowanie masą, do tego ten sam przekaźnik bistabilny który Ci podesłałem (sterowany -), ale mi się wydaje że chyba lepiej to pasuje w PDC niż tym w tunelu...

Tak wiem Kamilu, ale myślę przyszłościowo o lx7z oraz b6 brata i b7 tam lepszym rozwiązaniem dla mnie jest panel menu do sterowania kamerą przednią ponieważ są dwa uchwyty na kubek :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierzesz panel w rękę, masa przychodzi na pin 10 i teraz miernik z funkcją piszczyka na przejście (sprawdzanie rezystancji) i wciskasz przycisk i sprawdzasz na którym pinie jest przejście z tego przycisku, czyli nozki miernika między pin 10 a:

 

pin 1 to menu

pin 8 - enter

pin 6 i 7 - out A i B, czyli chyba lewo prawo joya

pin 4 - zasilanie podswietlania

pin 2 - chyba info

3 i 11 do sprawdzenia...

 

Ogólnie łatwo to sprawdzić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kosik25zamontowałeś już tą kamerę w grilu?? Zrób jakieś zdjęcie i wklej. Ta kamera musi być zamontowana chyba centralnie na środku grila??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, kamil-vag napisał(a):

Bierzesz panel w rękę, masa przychodzi na pin 10 i teraz miernik z funkcją piszczyka na przejście (sprawdzanie rezystancji) i wciskasz przycisk i sprawdzasz na którym pinie jest przejście z tego przycisku, czyli nozki miernika między pin 10 a:

 

pin 1 to menu

pin 8 - enter

pin 6 i 7 - out A i B, czyli chyba lewo prawo joya

pin 4 - zasilanie podswietlania

pin 2 - chyba info

3 i 11 do sprawdzenia...

 

Ogólnie łatwo to sprawdzić...

1 - MENU
2 - INFO/TRAFFIC
3 - RETURN
4 - ZASILANIE ILLUMINACJI
5 - PUSTE
6 - ROLKA W LEWO
7 - ROLKA W PRAWO
8 - ROLKA POTWIERDZANIE
9 - ZASILANIE PO ZAPŁONIE
10 - MASA
11 - TELEMATIK
12 - PUSTE

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Lukasz_mk2 napisał(a):

@kosik25zamontowałeś już tą kamerę w grilu?? Zrób jakieś zdjęcie i wklej. Ta kamera musi być zamontowana chyba centralnie na środku grila??

Bliżej wiosny jak będzie sucho, bo trzeba zdjąć nadkole aby fabrycznie przewody schować. Czy centralnie na środku nie koniecznie,  z tyłu też nie jest idalenie na równo. Jak będę kupować kamerę na przód to z liniami skretnymi (z opcja ich wyłączenia poprzez przecięcie przewodu). Chociaż myślałem nad kamerą z noktowizorem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Langista napisał(a):

Po co z noktowizorem, masz zamiar bez świateł jeździć? ?

W lesie czemu nie, uciekając smerfą  :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, BartoszSoldier napisał(a):

Jakiego modułu użyłeś do kamerek przód tył? 

Jak jesteś zainteresowany pisz na priv.

Niedługo będzie nowość moduł pod kamerę przód oraz tył wraz z tunerem TV. Już się nie mogę doczekać testów ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No teraz żonka bedzie obiady donosić do garażu bo z niego nie wyjdziesz. :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, dekiel 13 napisał(a):

No teraz żonka bedzie obiady donosić do garażu bo z niego nie wyjdziesz. :thumbup1:

Coś w tym jest, jadę do garażu ?

20230216_150015.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, kosik25 napisał(a):

Udało się TV działa, tak samo filmy z pendrive. :banan:

 

20230216_174821.jpg

Ile takie cudo i kto to robi??

Można jakoś do rnsa podłączyć zewnętrzne ekrany, np. do zagłówków?

Edytowane przez Lukasz_mk2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Lukasz_mk2 napisał(a):

Ile takie cudo i kto to robi??

Można jakoś do rnsa podłączyć zewnętrzne ekrany, np. do zagłówków?

Cudo okolice 600zł plus antena jeżeli chcesz odbierać telewizję naziemną a najlepiej 2 anteny aby jakość sygnału była lepsza. Dekoder dtvb ma wejście na usb więc bez problemu można oglądać filmy z pendrive. Jeżeli chodzi o podłączenie zagłówków pod rnse to myśle, że tak (fabrycznie były takie montowane). Ale jak dla mnie lepiej kupić zagłówki np. z aliexpres są duzo tańsze, mają lepsza rozdzielczość i wbudowane miejsce na kartę i pendrive. A jeszcze lepeszym rozwiązaniem jest telefon lub tablet z dostępem do Internetu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, kosik25 napisał(a):

:naughty:Udało się TV działa, tak samo filmy z pendrive. :banan:

 

20230216_174821.jpg

No teraz to nawet z auta nie będziesz wychodził już.  :naughty:

Good move.  :thumbup1:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, kosik25 napisał(a):

Cudo okolice 600zł plus antena jeżeli chcesz odbierać telewizję naziemną a najlepiej 2 anteny aby jakość sygnału była lepsza. Dekoder dtvb ma wejście na usb więc bez problemu można oglądać filmy z pendrive. Jeżeli chodzi o podłączenie zagłówków pod rnse to myśle, że tak (fabrycznie były takie montowane). Ale jak dla mnie lepiej kupić zagłówki np. z aliexpres są duzo tańsze, mają lepsza rozdzielczość i wbudowane miejsce na kartę i pendrive. A jeszcze lepeszym rozwiązaniem jest telefon lub tablet z dostępem do Internetu.

A ile za same cudo pod kamery przód/tył

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Równy rok temu kupiłem od @kamil-vag audi. Przez ten rok zrobione bezawaryjnie 8tys km. Dzisiaj w równy rok od zakupu auta udało się kupić na miejscu rnse Led przypadek? ? Radio w stanie idealnym daje możliwość na kolejne mody ?

20230220_140625.jpg

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę tylko napisać, że bardzo mnie to cieszy, i rozpiera mnie radość, że Dawid kontynuuje tak fajnie wątek, że auto ma się dobrze, że nie zginęło gdzieś w otchłani polskich dróg. Szerokości i jeszcze wielu bezawaryjnych kilometrów życzę ☺️

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...