Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)


kamil-vag

Rekomendowane odpowiedzi

Z czasem przydaje się organizer jakiś, żeby mogła sobie upchać swoje ulubione zabawki :P Do tego zorganizuj sobie coś pod ładowanie tableta/telefonu hehe :P Ja miałem ładowarkę i wpinałem w zapalniczkę w bagażniku i ciągnąłem jej na tył. Jak jeżdżę w trasy to zawsze sobie puści kilka bajek, pogra w gry i tak nie marudzi :) A jak już wymęczona to podusia i rozkładała podłokietnik i w kime :P Ale to jak już tak podrośnie, że w foteliku będzie siedzieć ^^ Jedno co zauważyłem dzieci bardzo drażni słońce... Przydałyby się jednak roletki w tylnych szybach, albo ściemnienie...

Fotelik mam Kiddy Cruiserfix Pro Phantom Isofix - nawet porządny i ciężki - pasuje idealnie do wnętrza S-line ^^

kiddy-cruiserfix-pro-rozlozony.jpg

Dawaliśmy za niego ok 650 zł - dużo i niedużo - ale małej naprawdę wygodnie się w nim śmiga :) 

Też powoli się rozglądam za kołyską właśnie :P Ta Twoja porządna i fajna :thumbup:

Edytowane przez kamil-vag
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Każde info się przyda :hi:Nad ściemą  szyb też myślę ale bardziej wolał bym rolety tyle, że w alcantarze ciężko coś ciekawego znaleźć :facepalm: 

 Kołyskę chciałem bezpieczną i lekką aby moja żona mogła spokojnie dźwignąć z dzieckiem. Sam fotelik waży niecałe 4 kilo. Do tego była promocja więc nawet się nie zastanawiałem ;) Sporo fotelików przejrzałem i pomacałem... dwa ważne aspekty spełnia więc jest ok. I tak będę się starał aby dziecko za długo nie przebywało w foteliku bo jakby nie patrzeć nie jest to idealna pozycja do rozwoju :) 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczęście, że kołyski mam za sobą póki co :):) mała ma 1,5 roku. Ostatnio wymieniałem z nią mieszek i kupiłem drugi tak gryzła, że skórę przetrawiła na wylot :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzita, a u mnie dziewczynka będzie i to na dniach, bo żona termin ma za 6 dni :) Montowałem blachy Isofix w poprzednim miesiącu, były otwory montażowe, więc montaż był bezproblemowy. Udało się wyrwać w dobrej cenie Maxi Cosi Pebble + bazę, teraz już tylko czekam na użytkowniczkę :P

Ze względu na to trochę zawiesiłem pracę przy aucie, też zamierzam w najbliższych miesiącach zwiększyć moc, ale najpierw czyszczenie vtg, więc podobnie jak u Ciebie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja rozmyślam nad BeSafe izi go modular z baza na isofixa. Fajny bo ma dobre noty w testach i wypina się łatwo, co żonie ułatwi codzienność. Chociaż cena dosyć duża.

Ja przez Małą i mieszkanie też troszkę przystopowałem z modami ale powoli kompletuje graty pod kiere multi z B8 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to w ogóle muszę poczekać, zbiorę teraz graty, poszaleje na wiosnę... muszę pół auta przecie rozebrać, moduł PDC zamontować - a tam trzeba do przodu ciągnąć wiązkę - dokładka przód i tył, i co najgorsze odkleja mi się powoli podsufitka przy lampkach nad głową kierowcy :/ Takie auto... taka jakość... a tu podsufitka mi wyszła ehhh... Może ktoś prał wcześniej i dlatego... nie wiem, trochę czytałem i to nieodosobniony przypadek w Avantach... I jeszcze te ceny za ori S-line, chyba zdecyduje się sam okleić, materiał już znalazłem... Także pracy dużo, tylko nie wiem czy znajdę na to wszystko czas :P

Gdzieś tam po głowie mi tez chodzi CLH, DRL w długie i doświetlanie zakrętów...

Jakby był piękny ogrzewany garażyk to by dłubał powoli wieczorami :) A tak to muszę czekać znowu na ciepłe dni... 

Z budową miałem ruszać to mi wymyślili w starostwie, że prawdopodobnie moja działka jest objęta nadzorem wojewódzkiego konserwatora zabytków :/ Niby z działki w oddali widzę ruiny zamku, no ale bez jaj... w około chałup nastawiane a tu problemy mi robią... Dowiadywałem się, to mozliwe, że przy wszelkich pracach ziemnych będę musiał brać archeologa do sprawdzenia co tam się kurde wykopie z tej ziemi... na razie czekam na odpowiedź od wojewódzkiego konserwatora zabytków co dalej z pozwoleniem na budowę :/ Ręce opadają - wszystko pod górkę... 

Edytowane przez kamil-vag
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulejszyn :naughty: :drinks: 

A z gadżetów które powinieneś kupić, jak już pewnie wiesz to pokrowiec na oparcie fotela, żeby dziecko miało po czym kopać :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, KoJ@K napisał:

Gratulejszyn :naughty: :drinks: 

Dzięki Mati :thumbup: 

Heh a już myślałem, że zapomniałeś o pod-forum B6 :P 

Porozrzucało nas po tej PL i świecie - tak to by który przyjechał i wspomógł hehe 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra Pany, żarty się skończyły :P przyszedł dziś MPPS V16 i VAG K+CAN Commander 1.4 - bez problemu zrobiłem kopię sterownika i zgrałem sobie mapy i eeprom z ECU :wstydliwy:

Karol (Galetto) podesłał mi już przymodzony plik z flasha :)

Teoretycznie powinno wyjść tak:

Bez tytułu.png

Wiem, dla wielu to nie jest dużo ( @rrrudy25 nawet nie marudź) , ale jak dla mnie wystarczy ;) Szkoda, że zaczynam drugie zmiany bo nie będzie kiedy pojeździć i pologować... wolne dopiero w środę i wtedy też będą logi i poprawki :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tak ma wyjść to spoko, różnicę na pewno odczujesz :cool1:

Gdzie brałeś  MPPS V16 i VAG K+CAN Commander 1.4 i jak z ceną ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Norbas napisał:

Jak tak ma wyjść to spoko, różnicę na pewno odczujesz :cool1:

Gdzie brałeś  MPPS V16 i VAG K+CAN Commander 1.4 i jak z ceną ? 

U Chińczyków, za grosze :P Chcesz na PW linki ? Jak coś mam też dobry soft z MPPS bez tych loaderów i innych cudów :P Miałem problem tylko z K+CAN Comm... bo soft na Win 10 nie chciał mi ruszyć, ale na drugim lapku na 7 poszło bez niczego ;)

Miałem nadzieję, że sprawdzę sobie przebieg, ale niestety moje ECU jeszcze nie zapisywało :P A szkoda... 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz pyknąć linka ;) 

Chińczykiem nie sprawdzisz przebiegu, a czasami idzie go niechcący wyzerować :decayed: ... Ori tylko ruszy :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale VCDS też mi nie czyta, nie każdy EDC15 zapisywał przebieg niestety... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje :D Na pewno już będzie "bezpieczniej wyprzedzać" :decayed:

Edytowane przez STANIV
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szykuj hajs na przeguby bo pourywa[emoji23][emoji23][emoji23]

 

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chopie[emoji28],wszystkie z taka moca nie ma zartow[emoji23]
A tak na powaznie to to jest takie min jakie powinno byc w aucie z taka masa[emoji106]

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha ;) Wiem, czułem to, dlatego też są i takie działanie naprawcze [emoji14] Chciałbym się też kiedyś kopsnąć takim pomodzonym jak Twój :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...