Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)


kamil-vag

Rekomendowane odpowiedzi

Widziałeś jak którykolwiek z nich świeci, albo miałeś jakieś ich porównanie z mini h1 ? :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Temat lamp zamknięty :P Oto powód, dla którego czekałem z drugą lampą:

IMG_20171124_132710.jpg

IMG_20171124_160352.jpg

Jutro może zamontuje na auto i zobaczymy czy wszystko działa hehe :P

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, KoJ@K napisał:

Widziałeś jak którykolwiek z nich świeci, albo miałeś jakieś ich porównanie z mini h1 ? :eusathink:

Jest trochę filmów na YT więc możesz porównać. Koniec OT :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra udało mi się sparowac i Xiaomi z BT [emoji4]

Teraz pytanie jak ktoś dzwoni do Was to słychać i dzwonek tel i dzwonek z BT ? ? ? 

Po wciśnięciu R/T wyskakuje Please Wait - zasysa sobie książkę ? czy w LOW tego nie będzie ?  

Ogólnie tak jak teraz już mi pasuje, ktoś dzwoni odbieram z kiery i można sobie spokojnie porozmawiać [emoji4]

Na FIS wyświetla mi tylko nr. I nie wiem czy da radę wyciągnąć z tego coś więcej [emoji14]

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj chyba Low nie zassa ksiązki z telefonu, ale 100% nie mam pewności. u Mnie jak tel dzwoni to pojawia się napis PHONE na radiu i nazwa kontaktu na FISie (bez polskich liter) ale ja mam moduł AA. Najważniejsze że masz możliwość odebrać tel z kierownicy. Ja niestety jeszcze cierpię z tego powodu że nie mam MF. Ale mam nadzieję już niedługo zbiorę wszystkie zabawki i odpale kierownice z MF bo bez tego jest lipa.

Gratuluję dobrego moda i jesteś mistrzem wynajdowania zabawek po taniości :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki @MaTeo85 ;) No lubię tak posiedzieć, pokombinować i pomodzić z tą elektroniką :P Zawsze tam jakaś satysfakcja jest :P

Wiesz ktoś tam wspominał, że ma zwykłego concerta moduł LOW i ma książkę... ale to już mało ważne w sumie :P Wystarczy mi tyle co jest. W razie co to w przyszłości można tylko przepiąć sam moduł, reszta już będzie na pokładzie :)

Teraz zostanie mi wyrezanie wiązki do czujników parkowania - tej co idzie na przód. Akurat temat na zimowe wieczory hehe, tyle, że tam nie ma już tyle kombinowania z kostkami :P

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na siłę :/ nie da się tego łatwo zrobić, podgrzewasz rant suszarką lub opalarką i odginasz. Ja się nie bawiłem tylko szlifierka w rękę, odciąłem rant dookoła (oprócz góry, tam gdzie są mocowania gumowej uszczelki) i zostało mi wtedy podważać sam klosz... Robota do przyjemnych nie należy, że tak powiem...potem lampa nie wygląda już jak przed, ale każdy co robił w B6 to samo Ci napisze... chociaż nie chwaląc się, mi i tak w porównaniu co do niektórych na forum wyszło schludnie ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewien czy to działa, ale gdzieś czytałem, że w piekarniku grzeją lampę i jest możliwość jej rozklejenia..., ale pewności nie mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest ale dla B7, B8 czy A6 C5, w B6 z lampami Valeo na twardym kleju to nie działa [emoji14] chodzi o zmiękczenie plastiki (rantu) by można go odginać [emoji14] wtedy podważasz klosz i odstrzeliwuje od kleju...

W A6 C5 po piekarniku rozkleiłem na pół rękoma...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś dostałem od kolegi zdjęcia (słabej jakości, no ale cóż poradzić...) :P Odebrał mi graty od lakiernika... 

SAVE_20171127_133726.jpeg 

SAVE_20171127_133732.jpeg

Jeszcze został dyfuzor do pomalowania :P Bo podobno zejdzie, żeby odciąć ten pasek czarny itp... 

W przypływie radości od razu poleciałem do graciarni rzeźbić wiązkę PDC do połączenia z MCE :P

IMG_20171127_133708.jpg

Pakiet S-line to było takie moje małe marzenie, które powoli się spełnia, do wiosny skompletuje jeszcze kratki i będzie składanie tego wszystkiego do kupy...

Lampy też już na brudasie :P Czarno tak jakoś... Muszę się teraz przyzwyczaić hehe

IMG_20171127_140548.jpg

IMG_20171127_140629.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne lampki[emoji106]marzenia sie spełniaja [emoji6]

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11/24/2017 o 16:35, kamil-vag napisał:

Temat lamp zamknięty :P Oto powód, dla którego czekałem z drugą lampą:

IMG_20171124_132710.jpg

IMG_20171124_160352.jpg

Jutro może zamontuje na auto i zobaczymy czy wszystko działa hehe :P

 

Odblysniki masz regenerowane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W lampie od strony pasażera miałem już taki zjedzony odbłyśnik (ten po lewej). Dałem ogłoszenie w dziale kupię i dobra dusza podesłała mi ten co na zdjęciu jest po prawej, używany za 35 zł :P 

Co najlepsze w lampie od kierowcy odbłyśnik w bdb stanie... A z tego co poczytałem, to robotę przy zwykłych żarówkach halogenowych robi nie soczewka a stan odbłyśnika... Dlatego też wolałem się wstrzymać i wsadzić coś lepszego... Mogłem złożyć jak było, ale to takie oszukiwanie samego siebie... 

I tak mnie korci wsadzić te Mini H1... sam fakt przerzucenia długich na soczewkę... i wtedy bym sobie zrobił osobny obwód na DRL w miejsce tych drogowych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem dzisiaj w końcu coś, co mi za***iście się podoba. Trochę straszy ceną, ale za takie funkcje chyba warto zapłacić :P

DRL + CLH + Doświetlanie zakrętów w jednym: http://www.c4.com.pl/produkty.php?id_produktu=407&id=236 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem dzisiaj w końcu coś, co mi za***iście się podoba. Trochę straszy ceną, ale za takie funkcje chyba warto zapłacić [emoji14]
DRL + CLH + Doświetlanie zakrętów w jednym: http://www.c4.com.pl/produkty.php?id_produktu=407&id=236 
Wygląda całkiem w porządku :) kiedyś gdzieś widziałem na forum ktoś z tej firmy zakładał moduł doswietlania zakrętów i zadowolony był.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dałbyś Kamil zdjęcie całej mordki a nie takie ćwiartkowe ?

co do modułu doswiatlania zakrętów to blade ma taki i teraz robi zapisy w dziale sprzedam w lepszej cenie ;) 

Edytowane przez Norbas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...