Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)


kamil-vag

Rekomendowane odpowiedzi

Powiem tak, program wgrany, auto stoi i nie mam czasu się nawet przejechać, przyszła mi szafa przesuwna, musiałem trochę przemeblowania w domu zrobić... aż mnie pali, ale drugie zmiany są niestety niewdzięczne...

Ale w środę jadę do kumpla więc przetestuje ^^ zrobię logi i zdam relację z moich odczuć hehe :) no i SKP muszę odwiedzić bo do 17 mam przegląd...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

To już wiem skąd obawy przed przeglądem :grin: Szacun za cierpliwość,  ja bym nie wytrzymał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.11.2017 o 21:35, Onyks napisał:

To już wiem skąd obawy przed przeglądem :grin: Szacun za cierpliwość,  ja bym nie wytrzymał :)

Też mnie paliło żeby pośmigać hehe...

260 000 na blacie i przegląd zaliczony :heat:

Czemu ja tak późno się zdecydowałem na ten soft :P Jest super, kurde czuć każde muśnięcie pedału... jedzie jak chce, nie trzeba go gnieść no i nareszcie nie jest muł z dołu :) Karol dobrze się spisał :) i mimo, że cała operacja załatwiona przez neta to jest git :P Robiłem logi, wydaje się być dobrze ale posłałem je do sprawdzenia... być może będzie trzeba coś jeszcze musnąć i poprawić... 

Czyszczenie turbo też się zapewne przyczyniło do tak fajnego podążania ciśnienia aktualnego za zadanym...

LOG-02~2 CSV.png

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może kiedyś się kopsnę gdzieś na pomiar ;) Ale na razie cieszę się z tego co jest w sterowniku a nie z kresek hehe... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie o tym mówiłem,  różnica jest kolosalna, a frajda z jazdy jeszcze większa :banan: Galetto wie co robi. Bezawaryjności :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę koni i niutka więcej a czuć roznice i człowiek lepiej się czuje ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Pawisco napisał:

zakładasz na zimę zeszłoroczne kołpaki? żeby Ci po nich mocy nie ubyło :decayed:

:grin: no niestety, będzie musiało zejść trochę kucy... nie dorobiłem się zimowego felunku :P

2 godziny temu, FroS-t napisał:

Ja sie pytam kiedy to faje kolo i gwint !!!! :jerk:

Leszku tyle co mi siedzi w głowie pomysłów... Tyle co już planów... Gdzieś tam może kiedyś coś wpadnie :) Tym bardziej, że chyba z tym autem zostanę do końca... nikt mi nie odda nigdy za to wszystko co robię... 

Trzyma się nieźle więc może jeszcze zdążę hehe... Na razie podejrzewam, że na jakiś roczek zanim mały się trochę odchowa to będzie pauza przy aucie niestety...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, kamil-vag napisał:

Na razie podejrzewam, że na jakiś roczek zanim mały się trochę odchowa to będzie pauza przy aucie niestety...

Śledzac Twój wątek od początku, to raczej niemożliwe :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyś jest cała pauza[emoji23][emoji23][emoji23]

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki mogę to coś grzebię :P Za oknem deszczowo, to można w domu coś podziałać...

  • Lampy w czerń

Miałem tylko wyczyścić soczewki :P:P:P A skończyło się na malowaniu... rzeczywiście robota niewdzięczna i lampa trochę zdemolowana (chociaż widziałem gorsze na forum), ale efekt całkiem spoko :) Na razie jedna sztuka na gotowo, ponieważ w drugiej odbłyśnik miałem w kiepskim stanie, znalazła się na szczęście dobra dusza na forum co mi wyśle, i dopiero kontynuacja prac z drugą lampą... 

KoJ@K - Mati dzięki za wszelakie info o tych lampach :)

IMG_20171122_125237.jpg

Po prawej soczewa wyczyszczona - także widać różnicę :P 

IMG_20171121_171225.jpg

IMG_20171122_203350.jpg

DSC_0060.JPG

DSC_0061.JPG

  • Moduł BT 

Jakoś mnie tak naleciało, żeby zamontować sobie bluetooth, jedzie człowiek nieraz i ryzykuje mandatem, a wystarczyło kupić moduł 8P0 862 335D za 64 zł + mikrofon za 30 zł (dzięki @Banan za info, żeby szukać całej lampki z mikrofonem od A6). Moduł szukałem z kawałkiem wiązki, dzięki temu resztę mogłem wymodzić sam. Zrobiłem sobie tak, żeby nie musieć się wlutowywać w ori wiązkę radia. 

MaTeo85 - dzięki za całe info o BT itd :P 

IMG_20171123_120143.jpg

IMG_20171123_155352.jpg

Zostało mi jeszcze wymodzić wiązkę do CAN i dokupić ekranowany przewodzik do mikrofonu... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz z bixem będą mylić[emoji4] Fajnie wyszło. Bluetooth jaki wreszcie kupiłeś? Q czy AA?

 

A dobra już widzę D :) fajna sprawa ja jestem zadowolony. Wsiadam do auta i moment łączy z komórką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukasz, mi wystarczy ten podstawowy, nie mam BNS ani RNS, tylko Concert'a II, zobaczymy czy będzie widać na FIS info kto dzwoni itd :P 100 zł za taki bajer to nie jest dużo, a za tą wersje high, niestety trzeba sporo więcej zapłacić...

Norbert no tragedii nie ma, ale i tak myślałem, że można to trochę mniej zdemolować, ale się myliłem :P

Tą drugą postaram się trochę lepiej jeszcze skleić, bo już wiem co i jak...  Mati mnie namawia na Mini H1 :P Więc chyba to nie koniec mojej przygody z lampami :P 

Kobita już się na mnie i tak drze, że robię graciarnie w domu hehe

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z kobietami już tak jest :)

Masz rację że 100 to bardzo dobra cena. Mój zestaw jakieś 500, a ostatnio szukałem modułu AA znalazłem 1 szt koszt 470 sam moduł :( bawiłem się adaptacją bo na FISie tylko wyświetla mi "TELEFON"  jak ja lub ktoś dzwoni ale pozmieniałem to pokazywało numer telefonu dzwoniącej, ale znowu wywala błąd telematik więc już głupi jestem i nie wiem jak to poprawnie zakodować. SDS działa numer glosowo mogę wybrać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tam graciarnie, u mnie w piątek i sobote wpadły na chate cztery ładne siedemnastki, tu dopiero był burdel :naughty:

auNrGZX.jpg

0Y7gJqQ.jpg

 

Ale efekt przeszedł moje oczekiwania i warto było je wturlać na pokoje :cool1:

 

ZnWCl4A.jpg

GAfpsxq.jpg

SQMT1Yx.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...