Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)


kamil-vag

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wiem [emoji6] Będę rzezał [emoji14]

W sumie już dawno bym to zrobił, ale czekam na nakładkę ręcznego z białą nicią ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja guzik nowy z aso kupiłem za 15zł ten co wychodził na stany :), 20 minut roboty i siedział już na recznym :). Także 50zł w kieszeni na inne graty :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to Ci się naprawdę udało ;)  Co najlepsze stary guzik był z aluminium a ten nowy jest plastikowy - tylko pokryty alu-warstwą :P

Dziś mnie biggman poinformował, że mieszek i nakładka z białą nicią już gotowe i po świętach u mnie :) Także trochę cierpliwości i the end prace wewnętrzne, więcej tam zamiaru nie mam nic robić, prócz utrzymania w dobrym stanie tego co jest... 

Czas zająć się trochę karoserią ^^ Wczoraj z ciekawości sprawdziłem cleaner i wosk jak siądzie na listwach i muszę przyznać, że naprawdę łatwo się go aplikuje... nawet mocno przyschnięty idzie dobrze dopolerować.

No i wielkość tej puchy - byłem w szoku, starczy na dłuuuugo :P

A tu taki sentyment, znalazłem na kompie... moja była:

_DSC0017.JPG

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi płyn od wspomagnia uciekał doladnie w tym samym miejscu. Dokręcenie obejm pomogło.Gaka z B8 fajna mam taka sama juz od dłuższego czasu i jestem zadowolony. Możesz przy okazji drążek przyciąć o ok 1,5-2,0cm i będzie jeszcze lepiej. Ja przycinałem tak by zostało trochę tego wgłębienia by gałka się nie obracała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Gregorski3 napisał:

Możesz przy okazji drążek przyciąć o ok 1,5-2,0cm i będzie jeszcze lepiej. Ja przycinałem tak by zostało trochę tego wgłębienia by gałka się nie obracała.

Hmmm a co daje takie przycięcie ? Lepiej biegi się zmienia czy chodzi o względy estetyczne ? ? ? Żeby mieszek nie był naciągnięty ? 

16 minut temu, Gregorski3 napisał:

Mi płyn od wspomagnia uciekał doladnie w tym samym miejscu. Dokręcenie obejm pomogło.

U mnie też jest już OK ;) Dlatego wymieniam płyn na nowy i obejmy też dam nowe :)

Edytowane przez kamil-vag
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co wy gadacie,0,02s szybciej biegi wchodza [emoji16]

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stara gałke opychasz? Bo bym się skusil[emoji14]

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tylko założę tą z B8 to alu mogę opchnąć :P

Lotka odebrana od lakiernika - wyszło nieźle :) kolor dobrze dobrałem hehe :P Po świętach będę kleił... Tylko nie wiem czy nie kupić nowego tylnego światła stop... bo uszczelka gumowa jest już trochę sparciała i nie chciałbym mieć problemów z zaciekającą wodą, bo po przyklejeniu lotki z B7 ciężko będzie to wyjąć nawet mimo podcięcia... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna pogoda, wolna sobota i cały dzień pracy przy aucie ^^

Założona:

  • Gałka zmiany biegów od B8
  • Mieszek oraz nakładka ręcznego przeszyte białą nicią
  • Nowy przycisk zwalniania ręcznego 

_DSC0328.JPG

_DSC0329.JPG

Wpadł mały pakiet S-line zewnętrzny:

  • Listwy drzwiowe S-line 
  • Lotka na klapę S-line

_DSC0331.JPG

_DSC0340.JPG

_DSC0333.JPG

_DSC0332.JPG

Auto po nałożeniu wosku, muszę przyznać, że ten wosk od fusso bardzo fajnie się poleruje ;) Ciężko zostawić jakieś plamy itd... Także polecam każdemu ! A efekty, widać na fotkach...

_DSC0330.JPG

_DSC0343.JPG

_DSC0337.JPG

_DSC0346.JPG

_DSC0351.JPG

No i jednak kupiłem i wymieniałem lampę trzeciego stopu:

  • 8E9945097 - Trzecie światło hamowania

Szkoda tylko, że nie zdążyłem już założyć letnich kół do zdjęć :P No ale będzie okazja, żeby jeszcze pofotografować :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to galka i reczny zrobione, teraz pora na caly ladny tunel i zapalniczke, bo straszy :decayed: no i te kołpy ... :facepalm:

Lotka i listwy :thumbup1:

Edytowane przez KoJ@K
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, KoJ@K napisał:

teraz pora na caly ladny tunel i zapalniczke, bo straszy :decayed:

nom straszy, żeby łatwiej się dało tą zapalniczkę wyjąć, to już dawno by poszła do odnowy, albo zdarłbym tą gumową powłokę...

 

24 minuty temu, KoJ@K napisał:

no i te kołpy ... :facepalm:

Kołpy to tylko na zimowy zestaw, ori mam przecież 9-ramienne 17" ;) Szczerze to już dziś nie miałem siły zmienić... 

Skończyły mi się na razie fundusze... bo dokładki w kolor bym jeszcze strzelił :P Byłoby już zgrabnie ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sensu tych malowac w kolor, bo predzej czy pozniej i tak wpadną S-line-owe, a po co to 2 razy placic za malowanie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, KoJ@K napisał:

bo predzej czy pozniej i tak wpadną S-line-owe,

Heh, aż takich wielkich planów to ja nie miałem :P Daszek i listwy dają trochę uroku :P Do tego dokładki w kolor i może spojler pod zderzak od cupry i chyba tyle bym chciał :P Mateusz, i tak ładniejsza niż twoja nigdy nie będzie hehe, a mi tyle do szczęścia naprawdę wystarcza ;) Tym bardziej, że ruszam z budową domku ^^ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz nie przesadzaj z tą ladniejszoscia. Dokladke na przod mozesz kupic za nie cale 3 stowki (nie mowie, ze na juz ale dozbierasz na spokojnie i nadasz ryjkowi fajnego wygladu) do tego z czasem tylna i wtedy w kolor :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz nie przesadzaj z tą ladniejszoscia. Dokladke na przod mozesz kupic za nie cale 3 stowki (nie mowie, ze na juz ale dozbierasz na spokojnie i nadasz ryjkowi fajnego wygladu) do tego z czasem tylna i wtedy w kolor :naughty:


Dobrze prawi,polac mu[emoji16][emoji106]

Kamil,nie maluj !

S-line[emoji57]

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@KoJ@K @rrrudy25 To w takim razie się wstrzymam i się pomyśli. Tylko jak patrzę zderzaki S-line to tak średnio 1000 zł :/ Chyba, że można samą dokładkę spasować ?

Przeleciał deszczyk i w sumie po fusso ładnie kropelkuje :P

_DSC0356.JPG

_DSC0357.JPG

_DSC0359.JPG

_DSC0361.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładka przód jest juz za 280 [emoji6],gorzej jest z tyłem[emoji53] ale cierpliwosc przy rezaniu jest złotem[emoji23]

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komplet:

Dokładka 8E0807110B , Kratki 8E0807682C +  8E0807681C,  to jeszcze normalna cena :P

Ale ta środkowa zostaje stara czy musi być inna ? 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...