Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polecane opony letnie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czyli na jakieś 3 lata może styknie.

  • Odpowiedzi 6,3 tys.
  • Wyświetleń 786,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Uniroyal Rainsport 3

mam i polecam. dobrze się kleją, w miarę ciche i w rozsądnej cenie

Opublikowano

225/40 r 18 Dunlop Maxx Sport czy Uniroyal Rainsport 3 ??:) kto jeździł i jakie opinie macie?

Opublikowano

Czyli na jakieś 3 lata może styknie.

Brzmi dobrze, bo na oponeo opinie niektórych, że opony są do wyrzucenia po 30 - 40 tys. km mnie przestraszyły...

Opublikowano

Coś jak Continental Conti Premium 5. Jedne mam na Octavia II Uniroyal, a drugie na Audi Conti. Szczerze to i jedne i drugie giną w oczach, ale Conti do tego ostro zabkuje. Robię średnio 600 miesiecznie i Conti już łyse a Uniroyal jeszcze rok przechodzi.

Jakieś 4 lata wszystkie mają.

Teraz tylko Uniroyal, Conti już dziękuję.

Edytowane przez POWER-KRIS

Opublikowano

Co polecacie na 235/35r19 felga 8,5"
*Nokian ZLine

*Uniroyal Rainsport 3

*Hankook Ventus v12 evo2

*Hankook Ventus S1 evo2

Opublikowano

Co polecacie na 235/35r19 felga 8,5"

*Nokian ZLine

*Uniroyal Rainsport 3

*Hankook Ventus v12 evo2

*Hankook Ventus S1 evo2

Witaj,

To zależy jaką cenę możesz na nie uzyskać :D

Jestem b. zadowolony z Nokiana Z line.

Bardzo solidna opona, świetna na wodzie.

Jeśli cenowo wychodzi spora różnica rozważałbym jeszcze Hankooka EVO 2...

Niech się wypowiedzą użytkownicy Hankooka...

Pozdrawiam!

Opublikowano

Nokian ZLine ma jakiś rant ochronny na felgę?

Opublikowano

Nokian ZLine ma jakiś rant ochronny na felgę?

Mały

Opublikowano

Co polecacie na 235/35r19 felga 8,5"

*Nokian ZLine

*Uniroyal Rainsport 3

*Hankook Ventus v12 evo2

*Hankook Ventus S1 evo2

Dużo kilometrów robisz?

Z tych podanych osobiście wybrałbym ZLine bądź Rainsport

Opublikowano

A ze 20 kkm rocznie :)

Opublikowano

Co polecacie na 235/35r19 felga 8,5"

*Nokian ZLine

*Uniroyal Rainsport 3

*Hankook Ventus v12 evo2

*Hankook Ventus S1 evo2

Rainsporty 3 kleją jak wściekłe zarówno na mokrym jak i suchym. Jedyny minus to zawyżona rozmiarówka i mały rant ochronny - przy 8,5J będziesz miał delikatny naciąg i rant felgi nie będzie zakryty.

Opublikowano

Szukam opinii na temat tych opon ktoś coś podpowie?

VREDESTEIN ULTRAC SESSANTA
5255116739.jpg
Opublikowano

Witaj,

Poczytaj w necie.

Zdarzały się przypadki, że ultrac sessanta potrafił strzelić podczas jazdy...

Pozdrawiam!

Opublikowano

witam . jaki ROZMIAR OPONY polecacie na felgi 7.0J17H2ET34?

Opublikowano

A NAZWĘ tematu przeczytał ???

Opublikowano

Witaj,

Poczytaj w necie.

Zdarzały się przypadki, że ultrac sessanta potrafił strzelić podczas jazdy...

Pozdrawiam!

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/323693-wystrzal-vredestein-ultrac-sensata/page-6

tutaj też koledzy o tym piszą :facepalm:

myślicie, że inne modele vredestein są ok czy należy na nie uważać?

Opublikowano

Ja bym ich nie kupił.

Opublikowano

dlaczego?

Opublikowano

Poczytaj forum, jak chłopakom pękły na autostradzie.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.