Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polecane opony letnie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Barum 3 ktoś jeździł ?

Ja jeżdżę właśnie na takich Barum Bravuris 3HM 225/45R18 95 Y XL FR.

Na razie mało km zrobione, ale od zawsze jeśli muszę kupić to kupuje nowe Barumy - na lato jak i na zimę.

Szczerze polecam - nie odbiegają raczej znacznie od klasy premium a zdecydowanie lepsze są od chińczyków.

powiedz kolego czy są faktycznie głośne tak jak niektórzy piszą. szukam dwóch opon tylko 225/45/17 i mam wielki dylemat co kupić.

Absolutnie nie są głośne, mieszanka gumy jest bardzo dobrej jakości, szczerze polecam.

  • Odpowiedzi 6,3 tys.
  • Wyświetleń 786,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja od soboty na nankangach ns2 205 50 17 xl. Zlego slowa nie mozna powiedzieć. Cichutko pewnie itd :-)

Opublikowano

Panowie jakich używanych opon szukać do mojej B5 FL ori felga 16"

Mam 2 sztuki Continental Sport Contact 2 205/55/16 i potrzebuję jeszcze jakichś dwóch które będą się dobrze trzymały na deszczu

Opublikowano

Miały być Seiberlingi, ale wybór padł na opony o takim samym bieżniku: Dayton D320 Evo 225/40/R18 92Y XL za 900zł z przesyłką - oczywiście nówki :hi: Zobaczymy jak się będzie na nich jeździć, jeżeli okażą się słabiutkie to za rok wpadnie coś konkretniejszego za grubszą kaskę :)

Opublikowano

@PiXi

ten dunlop wg mnie jest spoko :)

Dzięki :hi:

 

Mordeczki , co sądzicie o Dunlop :

http://allegro.pl/4-opony-letnie-225-45r17-dunlop-germany-2015-rok-i5126839311.html

Wcześniej miałem

- Goodyear f1 asimetric

- Yokohama advan sport

brac - a z tym indeksem tym bardziej !

No jak tak mówisz :kox:

Mordeczki , co sądzicie o Dunlop :

http://allegro.pl/4-opony-letnie-225-45r17-dunlop-germany-2015-rok-i5126839311.html

Wcześniej miałem

- Goodyear f1 asimetric

- Yokohama advan sport

Opony fajne ale szybko się zdzierają mam w a6 3 sezony i po oponach, kup lepiej tutaj dodatkowo bedziesz miał rant na felge a cena podobna

http://www.inopony.pl/opony,0,74374/dunlop-sp-sportmaxx-rt-225-45-r17-91-y-mfs-v1.html

Ok.... poprzednie opony które wymieniłem w swoim poście również nie wytrzymały więcej niż 3 sezony .

... a czy RT to nie jest rant ochronny ??? lub co to za oznaczenie MFS-V1 ????

Opony fajne ale szybko się zdzierają

ale pixi to dziadek

szybko nie jeździ

:decayed:

:embarrassed: ....

jak ci sie jezdzilo na advan sportach od yokohamy

?

Dobrze :decayed:

Na poważnie , jak pisałem wcześniej - nie wytrzymała dłużej jak 3 sezony ( miałem nadzieje na jeden więcej z racji "rzekomo" twardszej mieszanki niż Good Year ) .

Z tego co pamiętam były odrobinę głośniejsze niż G.Y. Nie mam nic złego do powiedzenia na tą oponę .

Ogólnie oceniam oponę na 4 ( w skali do 5 ) .

:nose: popisałem troszeczkę :heat:

Edytowane przez PIXI

Opublikowano

Panowie doradźcie coś nowemu koledze, jakich opon szukać UŻYWANYCH, budżet na 2 sztuki ok 300zł felga ori Audi 16"

Mam 2 sztuki Continental Sport Contact 2 205/55/16 i potrzebuję jeszcze jakichś dwóch które będą się dobrze trzymały na deszczu

Edytowane przez mateusztbg

Opublikowano

Wyczytałem na internecie , że ta opona ( Dunlop sport maxx ) którą chcę kupić , ma kiepską wytrzymałość na ścieranie :thumbdown:

Czy Ktoś z Was użytkował w/w oponki i może coś na ten temat powiedzieć .

Dzięki :)

Opublikowano

Barum brawuris 3 polecam.

Świetna przyczepność długa żywotność i cena ok

Opublikowano

Czester11 dzięki za opinie n/t barum , szkoda ze nic nie wiesz o dunlop ....

Opublikowano

Barum brawuris 3 polecam.

Świetna przyczepność długa żywotność i cena ok

:thumbup1::thumbup1::thumbup1::thumbup1::thumbup1:

Jestem tego samego zdania.

Opublikowano

Dzięki za oponie o barumach.

Zamawiam 225/50/17 98v xl z rantem.

Opublikowano

Dunlop sport maxx

Miałem 17/235/45 RT i na deszczu, łukach opona świetna, nic lepszego nigdy nie miałem, bardzo miękka. Ścierała się w mega tempie ~3mm na 20tys km.

Edytowane przez feniks

Opublikowano

No to tak ci się ściera bo masz duży styk z podłożem mi na 195/50/15 po 3 sezonach niecałe pół starlo.

Dzięki za oponie o barumach.

Zamawiam 225/50/17 98v xl z rantem.

A nie za wysoka? Ja mam 215 /45/17 i 250 zł tańsze niż 225 1100 za komplet dałem. Co do miękkości to prawda miękka jest nie powiem. Dunlop oczywiście że lepszy miałem z autem już używane przy zakupie z De ale cena nowych 16 zabija. Nie mówię tu o 17 a tym bardziej najnowszym modelu. A przy barumach masz najnowszy model bi chyba o to chodzi.

A jeszcze co do rantu zabezpieczającego to zależy jak szeroką masz felge u mnie jest taki naciąg że rant zniknął i przy obcierce felga bierze siebie wszystko. ;-) jak masz 8 cali to będzie ok

Opublikowano

Dunlop sport maxx

Miałem 17/235/45 RT i na deszczu, łukach opona świetna, nic lepszego nigdy nie miałem, bardzo miękka. Ścierała się w mega tempie ~3mm na 20tys km.

... to rzeczywiście szybko znika .

Dzieki za opinie .

Opublikowano

Co myślicie o tych oponach:

http://olx.pl/oferta/michelin-primacy-3-93v-215-55-16-dot2513-5-1mm-CID5-ID9etjp.html MICHELIN PRIMACY 3 93V 2013r 5.2 mm bieżnika 200zł

lub

http://olx.pl/oferta/sprzedam-2-opony-205-55-16-fulda-letnie-2013r-80-CID5-ID2Uo9j.html#7cd4400e29Fulda 2013r 6,5mm 220zł

lub

http://olx.pl/oferta/sprzedam-2-opony-205-55-16-firestone-letnie-2012r-CID5-ID3BKPx.html#7cd4400e29Firestone 2012r 6,5mm 220zł



Jeszcze jest coś takiego:

http://olx.pl/oferta/opony-letnie-continental-contipremiumcontact-5-205-55r16-dot1813-2szt-CID5-ID9bXGf.html#578295b674CONTINENTAL ContiPremiumContact 5

230zł 2013r

Doradźcie czego szukać

Edytowane przez mateusztbg

Opublikowano

Przeca to już kolana ma tych oponach są...

Już chyba lepiej kupić coś nowego z klasy budżet.

Wysyłane z mojego GT-I9070 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

kolana tzn? Nie znam się na tym dlatego proszę o opinię

ewentualnie ale drożej są te http://olx.pl/oferta/205-55-16-91v-contipremiumcontact5-dot-1014-6-2mm-letnie-2szt-CID5-ID7nCdd.html#f171b0e1f3

2014r ponad 6mm bieżnika ContiPremiumContact5 za 350zł 2 sztuki

lub

Za 300zł te

http://olx.pl/oferta/para-continental-contipremiumcontact-5-205-55-16-91v-CID5-ID5roRn.html

Edytowane przez mateusztbg

Opublikowano

Koledzy latał ktoś na Vredestein Ultrac Cento?

Opublikowano

Wyczytałem na internecie , że ta opona ( Dunlop sport maxx ) którą chcę kupić , ma kiepską wytrzymałość na ścieranie :thumbdown:

Czy Ktoś z Was użytkował w/w oponki i może coś na ten temat powiedzieć .

Dzięki :)

Popatrz wyżej właśnie rozmawiamy o tych oponach. :wink:

HeresR32, dnia 09 Marz 2015 - 14:20, napisał:

PIXI, dnia 08 Marz 2015 - 00:22, napisał:

Mordeczki , co sądzicie o Dunlop :

4 OPONY LETNIE 225/45R17 DUNLOP GERMANY 2015 ROK! (5126839311) - Allegro.pl - WiÄcej niĹź aukcje.

Wcześniej miałem

- Goodyear f1 asimetric

- Yokohama advan sport

Opony fajne ale szybko się zdzierają mam w a6 3 sezony i po oponach, kup lepiej tutaj dodatkowo bedziesz miał rant na felge a cena podobna

Dunlop SP SportMaxx RT 225/45R17 91 Y MFS V1 - InOpony.pl

Ok.... poprzednie opony które wymieniłem w swoim poście również nie wytrzymały więcej niż 3 sezony .

... a czy RT to nie jest rant ochronny ??? lub co to za oznaczenie MFS-V1 ????

Jak dobrze kojarzę to MFS w tych oponach oznacza rant ochronny.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.