Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polecane opony letnie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dziś zakupiłem Dunlop SP Sport Bluresponse w rozmiarze 205/22/16. Pierwsze wrażenie to czuję, że jadę :lol: Opona fajna bo miękka i to co chciałem najbardziej to cicha praca. Czas pokaże jak z tą ich ścieralnością :kox: Pozdrawiam i dzięki za pomoc zainteresowanym :wink:

  • Odpowiedzi 6,3 tys.
  • Wyświetleń 785,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

zależy jak będziesz gonił

jak planujesz drzeć przy starcie i hamować jak dziki, to Dunlopy szybko uciekną...

Opublikowano

Z moją mocą nie naszaleje za bardzo. 5 lat gwarancji jest ale to każdy wie jak to z nią jest. Wszystko wyjdzie w praniu :-D

Opublikowano

Każdy sprzedawca odpowie na takie pytanie, że mają takie same właściwości :)

Edytowane przez Szati 1991

Opublikowano

Każdy sprzedawca odpowie na takie pytanie, że mają takie same właściwości

Z opinii użytkowników wynika, że Dunlopy się szybciej ścierają, dlatego wziąłbym Goodyeary.

Opublikowano

Każdy sprzedawca odpowie na takie pytanie, że mają takie same właściwości

Z opinii użytkowników wynika, że Dunlopy się szybciej ścierają, dlatego wziąłbym Goodyeary.

mnie przekonałeś na Goodyeary :D chyba je wezmę :) jeszcze rozważam Barumm bravuris 3

Opublikowano

Każdy sprzedawca odpowie na takie pytanie, że mają takie same właściwości

Z opinii użytkowników wynika, że Dunlopy się szybciej ścierają, dlatego wziąłbym Goodyeary.

mnie przekonałeś na Goodyeary :D chyba je wezmę :) jeszcze rozważam Barumm bravuris 3

nie ma co porównywać tych dwóch opon do siebie :wink: nie ta półka :)

Opublikowano

dunlop i goodyear ta sama firma :P

Opublikowano

dunlop i goodyear ta sama firma :P

Ta... Dębica i Goodyear, to też ta sama firma? Dacia i Renault też? :wink:

Opublikowano

Każdy sprzedawca odpowie na takie pytanie, że mają takie same właściwości

Z opinii użytkowników wynika, że Dunlopy się szybciej ścierają, dlatego wziąłbym Goodyeary.

mnie przekonałeś na Goodyeary :D chyba je wezmę :) jeszcze rozważam Barumm bravuris 3

nie ma co porównywać tych dwóch opon do siebie :wink: nie ta półka :)

w sensie goodyear lepszy? bo czytałem opinie na temat Barumm i też miał pozytywne a różnica cenowa 50 zł na oponie (200zł na komplecie).

Opublikowano

Tak, bo Goodyear to klasa premium, a Barum to budżetówka.

Opublikowano

mnie przekonałeś na Goodyeary chyba je wezmę jeszcze rozważam Barumm bravuris 3

Ja w pierwszej kolejności wziąłbym barumy, następnie goodyeary.

Pozdro

Opublikowano

dunlop i goodyear ta sama firma :P

Ta... Dębica i Goodyear, to też ta sama firma? Dacia i Renault też? :wink:

Też :wink: tylko produkt inny ;)

Opublikowano

Niech kolega kupi Goodyear-y, porównamy przed zimą ile poszło bieżnika a nie wróżmy z fusów :banan:

Opublikowano

Niech kolega kupi Goodyear-y, porównamy przed zimą ile poszło bieżnika a nie wróżmy z fusów :banan:

To ile "poszło" bieżnika zależy w dużej mierze od stylu i techniki jazdy:)

Jak chcielibyście sprawdzić tak drobiazgowo to myślę że trzeba założyć na jedną stronę auta dunlopy a na druga goodyeary.

Wtedy mielibyśmy idealnie sprawdzone.

Ale myślę, że wszystkie nowe, a zwłaszcza te klasy premium spiszą się i będziecie zadowoleni.

Opublikowano

Czas na zmianę opon. Niestety muszę kupić nowe i po przeszukaniu internetu ograniczyłem listę do dwóch opcji:

Continental SportContact5 225/50R17 AO

Michelin Primacy 3 225/50/R17 AO

Generalnie jeżdżę w większości po mieście. Raz w miesiącu dłuższa trasa.

Macie jakieś doświadczenia z tymi oponami?

Edytowane przez Ukasz1

Opublikowano

Jezdzi ktoś na MICHELIN PILOT SPORT 3 235/45/17 97Y XL ZR :)

Mam jeszcze 2 lub 3 tygodnie żeby cos wybrać :decayed:

Opublikowano

Polecam przejrzeć temat w którym piszesz.

Opublikowano

Kolego czytam czytam jak na razie jeden forumowicz spytał o te opony w rozmiarze 16 i zero odzewu.

Ale dzięki

pzdr

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.