Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6] Szary Avant / Prawie wszystko mający ALTek ? :)


MaTeo85

Rekomendowane odpowiedzi

Qrcze ja też się już doczekać nie mogę :decayed:

kiedy ja to wszystko wsadzę do tego samochodu to najstarsi górale nie wiedzą chyba... a lista jest długa i ciągle przybywa zabawek. do Ciebie idzie parę gratów, ale to co ciągle czeka na montaż powoduje mały zawrót głowy.

- lustra składane z fotochromem i modułami od kkam'a i nową rączką w boczek kierowcy

- bixy, tu najwiecej zachodu z przygotowaniem zderzaków i pociągnięciem wiązki z kablami

- tpms

- fotele z pamięcią, panel w drzwi kierowcy plus okablowanie

- zderzaki

- listwy drzwi

- homelink

- roletki w tylne drzwi (no tak zupełnie zapomniałem że odebrałem też boczki z roletkami, jutro odpakuję i pstryknę jakąś fotkę :))

- do tego czekają nowe sprężyny na tył, klocki hamulcowe przód i tył

i pewnie jak zwykle o czymś zapomniałem hehe

  • Pomoc techniczna 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lista bardzo ciekawa. Z niecierpliwością czekam na efekt końcowy prac i bardzo zainteresowały mnie halogeny. Działaj, może coś sobie podpatrzę :decayed::cwaniak:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha pewnie garaż wygląda teraz jak mala hurtownia jak tyle gratów :naughty:

Dawaj do przodu czas to pojęcie wzgledne, sam sie o tym przekonałem :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym czasem jest najgorzej, mam taką pracę że nigdy nie wiem kiedy, gdzie i na jak długo jadę, do tego jak wrócę do domu to też nigdy nie wiem na jak długo. Przec to wszystko niektóre mody ciągną się w nieskończoność.

Gratów w piwnicy niestety więcej niż w nie jednej hurtowni hehe.

Problem jest w tym że ciągle dochodzą nowe jak te niżej... :grin:

IMG_20210212_142749.jpg

IMG_20210212_142738.jpg

Edytowane przez MaTeo85
  • Pomoc techniczna 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przytargałem zderzak do domu, wsadziłem dokładkę, kratki i zrobiłem przymiarkę halogenów.

IMG_20210216_085704.jpg

Żeby miało to ręce i nogi halo musiało by być wsadzone tak jak na foto, wtedy ładnie przylega do kratki:

IMG_20210216_085805.jpg

Nie jest idealnie, ale jest to jakiś kompromis pomiędzy legalnym DRLem, a wyglądem na aucie, ciekaw jestem co Wy myślicie w tym temacie, mi osobiście nie do końca pasuje to że halo muszą być obrócone względem poziomu.

Z oddali świeci to tak:

Halo:

IMG_20210216_103351.jpg

DRL:

IMG_20210216_103045.jpg

I tu foty z jakimś filtrem żeby było widać jak to świeci mniej więcej:

DRL:

IMG_20210216_103148_1.jpg

Halo:

IMG_20210216_103329.jpg

 

  • Pomoc techniczna 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, lukas551 napisał:

Gdzie kupiłeś halogeny?

u chińczyków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, efekt porównywalny do tego u mnie, tyle, że masz w razie co homologacje na kloszu... Najgorsza w tych Twoich halogenach jest cena ? Jedyne co mi przychodzi na myśl to rozklejenie i obrócenie tego wkładu pod poziom, którego oczekujesz, ale szkoda tego ruszać znowu jak hermetycznie zalane... Ogólnie efekt super, mi zdecydowanie lepiej podchodzi ten drl w halo niż 30% z długich... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać, że wygląda wspaniale. 

Pochwal się skąd masz :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.aliexpress.com/item/32823375113.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.24734c4dMC2dxp

co ciekawe widzę że nie dostępne teraz, ogólnie podchodzące do Golfa V

z innych ciekawostek na kloszu masz wybitą nazwę vinstar i mają niby swoją stronę i nawet asortyment do A4 b6 tyle że nie jestem w stanie znaleźć gdzie to kupić

WWW.VINSTARLED.COM

Vinstar Photoelectricity

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obrocone symetrycznie po obu stronach - jak nie wspomnialbys, ze musialoby to byc w poziomie to pomyslalbym ze to konstruktorski zabieg aby lepiej skierowac wiazke swiatla poprzez skosny klosz.

Mysle, ze to najbardziej bedzie Ciebie draznic, ze jest pod katem. Wyjscia sa dwa - albo rozklejasz i obracasz srodek albo kupujesz 0.5l, wypijasz i zapominasz o problemie :E

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fakt, trochę mi nie pasuje to że jest ten halo pod kątem, ale trudno, rozklejać ich nie będę bo szkoda mi trochę kasy jak by się nie udało, a czekać kolejny miesiąc na paczkę z Ali to też lipa.. Niestety nie ma na rynku nic sensownego dedykowanego do naszych B6, i tak cud że te z gofla podeszły rozmiarowo, pasują tam na styk, jeszcze muszę opanować jakieś uchwyty i będzie OK i oczywiście przetestować kąty święcenia żeby to miało jakieś ręce i nogi.

Jutro jadę z fantami do lakiernika, ciekawe ile zawoła za wszystko.

  • Pomoc techniczna 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zalezy, czy bedziesz malowal tylko elementy czy rowniez cieniowal na sasiednich elementach. Przy srebrnym, bez cieniowania, moze byc roznie. A i nie daj sie nabic w butelke jak lakiernik Ci powie, ze jak srebrny to musza sie odcienie roznic i byc widac, ze cos bylo malowane bo to bujda na resorach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak malowanie w srebrnym kolorze to tylko na aucie i z cieniowaniem :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój kolor jest zdecydowanie trudny do pomalowania bo w zależności od kąta padania światła i kąta patrzenia ma zupełnie inny odcień. Liczę się z tym że na plastiku może się odcień delikatnie różnić, niestety ale autem na codzień żona jeździ do pracy i nie mam jak uziemić samochodu żeby oddać go do lakiernika w całości. Druga sprawa że nie chcę ruszać żadnych blach na aucie ani ich cieniować. Jak wyjdzie okaże się niedługo.

Mam tylko nadzieję że jak już odbiorę to znajdę czas żeby wsadzić graty na auto, spryski, homelinka, dodatkowa pompka w zbiorniczek sprysków i pociągnąć wiązki pod bixy, homelinka, pompkę i te dodatkowe halo żeby za jednym grzebaniem przy zderzaku wszystko zrobić. To samo z tyłem tam muszę przy montażu wymienić wiązkę od PDC, dołożyć kable pod TMPS i to za jednym razem poskładać.

Dzisiaj jeszcze zamówię kratkę z Golfa VI bo to jedyny element którego mi brakuje obecnie do zderzaka.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzebie dalej to co mogę...

Właśnie ogarnąłem dołożenie kostek i potrzebnych kabli do modułów od @kkam nie chcę nic przecinać w Ori wiązkach drzwi dlatego dołożyłem kostki i zrobiłem przejscióweczki do modułów. Przy okazji trzeba będzie dołożyć kilka kabli do kostki w przejściu z drzwi do nadwozia, pamięć, homelinka, fotochrom i na zapas pod blendę LED bo jakoś na razie nie mam pomysłu jak w nieinwazyjny sposób przepchnąć dwa przewody do lustra żeby zasilić LED w blendach.

IMG_20210218_120802.jpg

  • Pomoc techniczna 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...