Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6] Szary Avant / Prawie wszystko mający ALTek ? :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam sentyment do takiej kiery bo miałem taka w A8 :D Jak dla mnie jedna z ladniejszych poduszek :whistling: ale ludzie teraz wolą magiczne carbony, pianoblaki i okrągłe poduszki :(

Opublikowano

Dawid ma trochę racji, te z B8/A5 poduchy odmładzają  wnętrze, ale do B6/B7 pasują jeszcze dobrze z całością...  Natomiast te nowsze okrągłe, to już za duży przeskok... coś się zaczyna gryźć...też jestem tego zdania ;)

 

Edytowane przez kamil-vag

Opublikowano
  • Autor

Dokładnie, tu jest z bajerami ale kierownica nie rzuca się w oczy po wejściu do auta, a niektóre wyglądają jak na siłę wklejone do wnętrza.

Też uważam że te z B8 przed liftem to max jaki pasuje do tego wnętrza.

Opublikowano
20 minut temu, MaTeo85 napisał:

Dokładnie, tu jest z bajerami ale kierownica nie rzuca się w oczy po wejściu do auta, a niektóre wyglądają jak na siłę wklejone do wnętrza.

Też uważam że te z B8 przed liftem to max jaki pasuje do tego wnętrza.

Dokładnie, kto chciałby pakować do B6ki poliftową kiere, fuj :decayed:

 

Co do kiery i Webasto... Wielki szacun za chęci. Podziwiam :cool:

Edytowane przez R4xx

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, R4xx napisał:

Dokładnie, kto chciałby pakować do B6ki poliftową kiere, fuj :decayed:

Hehe każdy ma inny gust i lubi co innego :) ja nikomu nie bronię wsadzić nowszej kierownicy, pisałem o moich odczuciach. 

Godzinę temu, R4xx napisał:

Co do kiery i Webasto... Wielki szacun za chęci. Podziwiam :cool:

Coraz trudniej znaleźć coś nowego a za razem fajnego, więc trzeba kombinować żeby kolejne mody wpadały. Z Webasto to jak pisałem sprawka kolegi @pila24, wszystko przez niego :polew:

Jak coś fajnego macie na liście modów to piszcie, może coś mnie zaciekawi :decayed:

Opublikowano

Żebyś miał szyber to solar dach by mógł być, podgrzewana przednia szyba, ale niedawno wymieniałeś na nową to szkoda grzebać, heh coraz trudniej będzie coś znaleźć ?

Opublikowano
2 godziny temu, kamil-vag napisał:

Dawid ma trochę racji, te z B8/A5 poduchy odmładzają  wnętrze, ale do B6/B7 pasują jeszcze dobrze z całością...  Natomiast te nowsze okrągłe, to już za duży przeskok... coś się zaczyna gryźć...też jestem tego zdania ;)

 

Mi z kolei najbardziej podoba się trójramienna z MF z B7. :)

Opublikowano
  • Autor
3 godziny temu, kamil-vag napisał:

Żebyś miał szyber to solar dach by mógł być, podgrzewana przednia szyba, ale niedawno wymieniałeś na nową to szkoda grzebać, heh coraz trudniej będzie coś znaleźć ?

O grzanej szybie kiedyś myślałem, ale przyszłościowo wpadnie szyba z B7 pod lustro z czujnikiem deszczu, a w B7 grzanej nie było. Jak widać nie da się pewnych spraw pogodzić, taki wybór coś za coś.

Solar dach, fajna sprawa ale dla dolara roznitowywać dach i rzeźbić blachy? Chyba za dużo kombinowania... Za hajs na taką robotę chyba wolę ogarnąć wszelakie punkty rdzy i malowanie tego co trzeba, myślę też żeby w tym roku ładnie podwozie zabezpieczyć przed korozją.

Będzie trzeba ogarnąć do końca te fotele pod pamięć i chyba szukać nowego silniczka z tipem i Q. Tak sobie myślę że najrozsądniej było by kupić anglika i brać z niego wszystko co trzeba, a reszta na części lub złom. Wtedy miał bym co grzebać i ogarniać na spokojnie.

Opublikowano
5 minut temu, MaTeo85 napisał:

chyba szukać nowego silniczka z tipem i Q. 

:evil2:

Opublikowano

Teraz dopiero tu trafiłem, jutro w pracy przejrze temat dokładnie ale zapytam od razu, tpms jest? :D

Opublikowano
19 minut temu, MaTeo85 napisał:

Będzie trzeba ogarnąć do końca te fotele pod pamięć i chyba szukać nowego silniczka z tipem i Q.

Dobrze kombinujesz. Rozsądny program z 2,0 TFSI i będzie zacnie. :D

Opublikowano
  • Autor
13 minut temu, Langista napisał:

Teraz dopiero tu trafiłem, jutro w pracy przejrze temat dokładnie ale zapytam od razu, tpms jest? :D

Jest, felgi na lato będą już z czujnikami :)

Opublikowano

Ładuj 2.0 T i bedzie sie fajnie odpychac ? 

Opublikowano
W dniu 24.03.2021 o 15:48, MaTeo85 napisał:

A na zaś zostawiam klimatronik bo już czasu zabraknie przed wyjazdem na niego, muszę dokupić czujnik i będzie można podmienić :decayed:

Szykuj sie na przeboje z przeprowadzeniem wiazki do czujnika jakosci powietrza przez fabryczny otwor technologiczny pod tym czujnikiem. Zaraz za otworem technologicznym w grodzi jest wyguszenie z masa bitumiczna i jesli nie chcesz jej rozrywac to o 10cm z boku wygluszenie ma swoj otwor technologiczny. Da sie to zrobic ale cierpliwosci trzeba miec duzo ;-)

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, trepek napisał:

Szykuj sie na przeboje z przeprowadzeniem wiazki do czujnika jakosci powietrza przez fabryczny otwor technologiczny pod tym czujnikiem. Zaraz za otworem technologicznym w grodzi jest wyguszenie z masa bitumiczna i jesli nie chcesz jej rozrywac to o 10cm z boku wygluszenie ma swoj otwor technologiczny. Da sie to zrobic ale cierpliwosci trzeba miec duzo ;-)

dzięki za info :) w takim wypadku chyba puszcze przewód inną drogą, nadkolem jak jest wiązka idąca do lampy, i tak będę musiał tą z prawej strony wyjąć i zrobić dłuższą, bo pod xenon ten kabel jest napięty jak baranie jaja :facepalm: pożałowali w fabryce 5cm przewodów. Więc jak będę ogarniał wiązkę to wpasuję sobie tam przewody od czujnika i ładnie ogarnę za jednym razem.

Idę właśnie wsadzić nowy panel klimy na razie bez czujnika bo nie mam czasu, jadę na robotę na tydzień, wrócę to postaram się ogarnąć na gotowo.

A tu kilka fotek z prac przy panelu, ten kupiony jeździł chyba w tartaku i do tego ktoś palił w nim pety (fuj), rozebrałem, wyczyściłem, przełożyłem swój front, wsadziłem przycisk z "A" i panel jest jak nówka :)

IMG_20210402_101509.jpg

A taki syf był w środku:

IMG_20210402_092759.jpg

IMG_20210402_101525.jpg

No i kupiłem na razie czujnik używany, zamienników coś nie ma, a nie wiem czy te z Volvo by podeszły?

IMG_20210402_103827.jpg

Edytowane przez MaTeo85

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Dzisiaj znowu wyjazd do roboty, w między czasie byłem kilka dni w DE, teraz miesiąc w Norwegii, przed samym wyjazdem udało się odebrać zbiorniczek spryskiwaczy pod Webasto, zakupiony w ASO (sprowadzony dla mnie gdzieś z Polski, od któregoś z dystrybutorów) cena wyszła całkiem spoko, gdyby się nie znalazł ten, trzeba by szukać wersję z B7, a tam cena X2.

Do pełni szczęścia brakuje jeszcze pompki dozującej paliwa i będzie można ogarnąć montaż.

IMG_20210414_200212.jpg

IMG_20210414_200206.jpg

Opublikowano

Ile płynu do niego wchodzi? Wygląda jak 3l ?

Opublikowano
  • Autor

Nie mam pojęcia jaką ma pojemność. Na pewno mniejszą niż stary. Jak zamontuję i zaleje to dam znać ile płynu weszło.

Opublikowano

Według Etki 3,5l :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.