Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AVG] Maksymalna prędkość 1.9 TDI 110KM 1999r.


niumara

Rekomendowane odpowiedzi

nie no mowimy o wskazaniach licznikowych.

A ja mysle ze większosć tu mówi o wskazaniach licznikowych, bo jak by na GPS pokazywał 220 to sory ale leciał byś prawie 240m/h, nie widziałem zadnego 1,9 w B5 który by tyle wykręcał, poprostu sie nie da, no chyba że z górki non stop :wink4:

przy tej prędkosci spokojnie przekłamanie przekracza 10km/h

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie modzonym zawsze 210 pokazywalo

24096a4494316056m.jpg

noi to jest powtarzalny wynik, GPS pokaże 19X przy tej prędkości, na 2 autach sprawdziłem :decayed: dalej juz bedzie cieżko bo obrotów braknie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie modzonym zawsze 210 pokazywalo

24096a4494316056m.jpg

noi to jest powtarzalny wynik, GPS pokaże 19X przy tej prędkości, na 2 autach sprawdziłem :decayed: dalej juz bedzie cieżko bo obrotów braknie

potwierdzam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie ma się co spinać ;), 190 (licznikowe) to mój 90 konny ahu bez problemu pokazywał, realna wtedy wg gps to około 182, a poszedł by więcej, więc taki afn myślę że te 200-210 licznikowe powinien robić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje AHU na autostradzie w Niemczech na felgach 18" prawie 200 na liczniku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam ze seryjnym afn na felgach 17,ktore niestety bija strasznie i napewno daje tez opor.Nie moj samochod prawie 200 i dalej szedl,w moich obliczeniach spokojnie 210-215 powinien pojsc,a dodam ze byly 4 osoby na pokladzie.Testowalem na S22[br]Dopisany: 24 Czerwiec 2011, 08:24_________________________________________________

Moje AHU na autostradzie w Niemczech na felgach 18" prawie 200 na liczniku :)

Zdrowe te AHU albo dlubniete ile miales obrotow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie widzisz... 4300rpm :> 194km/h - w danych technicznych ori skrzynia pozwala na vmax 186km/h tak jak w afn 196km/h . ale teoria nigdy nie idzie w parze z praktyka... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie widzisz... 4300rpm :> 194km/h - w danych technicznych ori skrzynia pozwala na vmax 186km/h tak jak w afn 196km/h . ale teoria nigdy nie idzie w parze z praktyka... :)

przeciez to kto inny pisal,chcialem porownac,bo kolega pisal ze na 18 prawie 200 i chcialem wiedziec ile obr ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj będe miał jeden odcinek to zobacze ile pokazuje przy 180, ale myśle że podobnie :wink4: zdjeciem nie poratuje bo sam jade :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie mozliwe bo ja przy 220 nie dotykam czerwonego pola.Nagraj film

ja tez jeszcze nie dotykam :wink4:

Filmik nagram jak bede z kims, bo tak samemu to cieżko przy tej prędkosci :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie białe kreski są skalowane co 200, i ostatnia biała jest to 4600 :wink4: później jest juz czerwone pole :decayed:

licznikx.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...