Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty LRY - odwołane


Kowi87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dziś kowiego spotkałem pod blokiem umorusanego zmarźniętego utaplanego w smaże i innych płynach ustrojowych auta....

Ale chłopina był szczęśliwy :polew:

Pochwał się co tam w końcu pomodziłeś

A daj spokój, zrobiłem tyle ze mam odcinke przy 3tys obr, prawdopodobnie przepływomierz zabiłem świezym powietrzem :disgust: jutro sprawdze szczelnosć dolotu przepływke przeczyszcze i moze w końcu to bedzie mozna wysłąć na korekte :evil: bo juz mi sie znudziło to wszystko :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie ten zderzak i za ile :cool1:

U mechanika Gruzy w Bazanowie. zderzak miał bliskie spotkania z psem (nie wiem czy da się to wyrezać bo nigdy się w to nie bawiłem). Teraz eSa po Rykach jeździ z jakimś kremowym podobno a ten stary został u mechanika.

Nie wiem czy to przypadkiem nie ta co przejeżdżała koło nas jak mieliśmy spota w lato.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narazie do tej pory tylko jedna ese zlokalizowałem w Rykach :gwizdanie: i ona ma z przodu od esy zderzak jakis ciemniejszy, a wczoraqj wściekał sie ktos srebnym sedanem w klekocie w Q na LRY :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pewnie ta.

Dziś zamówiłem części do mojego helmuta od tego Michała co Janjazda brał ksenon - jakby ktoś coś chciał to będę swoje graty odbierał kiele 10 stycznia :hi:

Dziś kowiego spotkałem pod blokiem umorusanego zmarźniętego utaplanego w smaże i innych płynach ustrojowych auta....

Lubi tak :zyzol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bigos ale jak ten zderzak pękniety to lipa, a po kontakcie z psem to napewno pekniety dobrze(ja kiedys urwałem kawałek zderzaka przez psa) cholera pany co mam problem byłem u głodka, ale u niego 2-3 tyg dopiero mógł bym wjechać na znalezienie nieszczelności albo w ogóle zdiagnozowanie o co chdzi mojemu pasciowi :wallbash: a pod blokiem to nie zrobi bo pogoda jest tak h*jowa ze :wallbash:

Dobra ide zaopatrzyc sie w prowiant na sylwka :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam tego Głodka więc się nie wypowiadam ale Gruzę wypróbowałem przez ostatnie 1,5 roku i mogę go spokojnie polecić robił mi sporo rzeczy w helmucie, ma VAGa (serwisowego) tą Rycką eSę też on robi, no i sam jeździ S8 :naughty: ogólnie chłopak lubi naszą markę :audi: kalendarzyki, logo firmy, polarek wszystko :audi: itp. :good:

Kowi jak Ci pilno zrobić szaraka to dzwoń do niego, ma teraz pusty kanał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bigos gdzie on ma warsztat?? Bo chyba skorzystam z jego usług, skoro mówisz że kumaty w audi, to moze by szybko znalazł mój problem :rolleyes: Daj no jakiś namiar, adres telefon itp[br]Dopisany: 30 Grudzień 2009, 19:57_________________________________________________Chodzi ci o Damiana Gruze z Bazanowa :mysli: Mam jego wizytówke nawet niewiem skąd :blink: chyba podjade tam jutro :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kowi, jak Ci znajdzie nieszczelność to jadę i ja :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kowi, jak Ci znajdzie nieszczelność to jadę i ja :decayed:

Napisałem do roberta i mówi że słyszał o nim że dobry jest w audiczkach :rolleyes: a u mnie dziwny przypadek, wskazuje że przepływka zdechła, jutro tam podjade zobacze jak kolo z czasem i wiadomosciami stoi :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak chodzi o Damiana. Jak się przekonacie to może jakiś rabacik klubowy sobie wyrobimy :naughty:

Jak masz wizytówkę to dzwoń do niego wcześniej.

Jak już skręcisz w Nowy Bazanów to przejeżdżasz "mostek" i po lewej stronie pokaże ci się jedyny sklep :decayed: mijasz go i wjeżdżasz w następną bramę będzie baner reklamowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak jest baner to znajde :wink4:[br]Dopisany: 30 Grudzień 2009, 21:13_________________________________________________Umówiłem sie na 16-17 :good: zobaczymy czy da rade koleś mi to zdiagnozować :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Psychole będą rezać fury w sylwestra zamiast petardy pod pałacykiem oglądać :kox: :kox:

Kowi ja już za twoje zdrowie wypiję bo coś czuje że ty o godzinie "0" to będziesz po lesie na skróty z tego Bazanowa wracał :polew: :polew: :polew:

Aaaaaa i uważaj na wiewiórki - słyszałem że w tamtych okolicach wściekłe po lesie grasują :polew::tongue4::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eh byłem niestety złącze diagnostyczne mi nie pasowalo cos i d*pa :wallbash: nie zdołalismy sie podpiąć, ma ktos sprawną przepływke na podkładke na chwile do mnie :przebiegly: bo chyba ona takie cyrki robi, a auto do 3tys bardzo żwawe jest :evil: tylko niewiem czemu ale po nocy spalanie miałem drastyczne bo az średnia 13,5 była :blink:[br]Dopisany: 31 Grudzień 2009, 17:12_________________________________________________Pany Najlepszego!!!!!!!!!!!!!!!!!!

sylwester1-.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehhh to szarakiem wróciłeś :tongue4: a już liczyłem że rozbierzecie klekota i pieszko wrócisz :tongue4:

A może zaadaptować trzeba profilaktycznie przepływkę ?[br]Dopisany: 31 Grudzień 2009, 18:06_________________________________________________jakiś sposób jest na to ze stacyjki bez VAGa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehhh to szarakiem wróciłeś :tongue4: a już liczyłem że rozbierzecie klekota i pieszko wrócisz :tongue4:

A może zaadaptować trzeba profilaktycznie przepływkę ?[br]Dopisany: 31 Grudzień 2009, 18:06_________________________________________________jakiś sposób jest na to ze stacyjki bez VAGa

A niewiem, nikt nie odpisał mi w moim wątku o tym problemie :disgust:

Pany jak tam kac morderca :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...