Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty LRY - odwołane


Kowi87

Rekomendowane odpowiedzi

W sumie jak każdego najgorzej (albo najlepiej jak kto woli) mają tylnonapędówki dodac wystarczy mocniej gazu i boczki jeden za drugim ale wtedy z gazem trzeba sie umiejętnie obchodzić :tongue4: a w FWD po prostu prządem zawsze sie wyciągnie tylko trzeba sie naszarpac za ten ręczny mi sie wydaje że juz droche sie poluzował ;P

Jeszcze nie sprawdzałem jak Q sie zachowuje na śniegu :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

W sumie jak każdego najgorzej (albo najlepiej jak kto woli) mają tylnonapędówki dodac wystarczy mocniej gazu i boczki jeden za drugim ale wtedy z gazem trzeba sie umiejętnie obchodzić :tongue4: a w FWD po prostu prządem zawsze sie wyciągnie tylko trzeba sie naszarpac za ten ręczny mi sie wydaje że juz droche sie poluzował ;P

Jeszcze nie sprawdzałem jak Q sie zachowuje na śniegu :tongue4:

Całkiem inaczej niż te co wymieniłeś :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj właśnie bawiliśmy sie po rykach z kumplem w drifty on w mercu e klasie on miał gorzej jednak bo jak przód mu spierdzieli to już nie ma ratunku :tongue4: a u mnie jechałem niekiedy całkiem bokiem i przód mnie wyciągnął zawsze;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj właśnie bawiliśmy sie po rykach z kumplem w drifty

Ja tam wolę parking pod tesco w Puławach :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No parking pod tesco jest genialny, ale w rykach tez jest fajnie po ulicach bo nie ma RUCHU :kox: ale na parking nie polecam wjeżdżać jest ze 20cm sniegu i ośka moze miec problem a na ręcznym juz nie polata na takiej warstwie trza mieć Q :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde a ja przez ten śnieg urwałem osłonki podwozia i połamały sie w piz*u, można bez nich jeździć nie narobi to spustoszenia ?

Chodzi ci o osłone silnika i skrzyni :mysli: Jeśłi tak to bez obaw mozesz jeżdzić, cały rok wczesniej tak jeżdziłem po kupnie samochodu z zimą włącznie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a już nie pamietam, kupowałem nie ori :gwizdanie:

http://www.allegro.pl/search.php?sg=0&string=A4+os%C5%82ona

Ale musiałem zrobić mocowania własne bo te w zestawie to kicha straszna, teraz w miare sie trzyma, dzisiaj u Janjazda przecierałem szlaki :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale badziew, będe szukał ori ale pewnie będzie ciężko i kosztownie

nie ori też robi robote, jedyne co to rózni sie tym że nie ma wygłuszeń, ale to też można zrobić/kupić. W mojej wersji trzeba było zrobic dziury bo gromadziła sie tam woda po deszczu i jeżdziłem przestraszony że mam wyciek na maxa :polew: :polew: mocowanie robisz poprostu na dłuższe śruby niz te w komplecie, no chyba że to zmienili juz :naughty:

Przeprowadziłeś sie w końcu :mysli: jakosniedawno z roboertem nawiedziliśmy cie na sklepie ale bezrobotny byłeś wtedy :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta już mieszkam na Wojtyły, niestety nie mam widoku na parking :wink4:

żałuj :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak teraz jest tam tyle śniegu że szaleństwem jest przejaz przez parking

także jest na co popatrzeć :polew:

wczoraj tam wjechałem to na prawde się przydała osłona pod silnikiem bo przy moim zawieszeniu to po prostu prześlizgnąłem się przez niego :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie i zapraszam do zakupu Kalendarzy klubowych 2010r .Wszystkie informacje znajdziecie w tym wątku ====> http://www.a4-klub.pl/smf/kalendarze_scienne_2010_najladniejsze_zdjecia_a4_zapisy-t111315.0.html .Pozdrawiam :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde znowu coś popsułem w a4 tym razem walnąłem kuropatwę i zbiła mi lewy kierunek co najlepsze zczaiłem sie po 3 dniach ze jest zbity klosz prawego kierunku wiec zamówiłem na allegdrogo używanego no i miałem pecha bo przysłał mi uszkodzone mocowanie kawałka bardzo ważnego plastiku nie było no i musiałem ten kierunek udrutowac cóz jeszcze nie odpada a najlepsze ze w międzyczasie przegląd zrobiłem koleś nawet nie zauważył ;P

A w niedziele nie udał mi sie poślizg (nie)kontrolowany i władowałem sie z zaspę nic sie nie stało a rano nie miałem powietrza w kole założyłem zapas dopompowałem do tamtego i nie uchodzi widać wszystko ok takie moje przeżycia ostatnich dni ;P

No i kiedy spota myślicie ogarnąć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To miałes przygody, ja wczoraj wybrałem sie do cegielni na podwózke z gwarantowanym powrotem który łatwił mój kompan :drunk: noi tak załatwił że nic nie załatwił :wallbash: o 3 w nocy jakiś ziomek białym A4 nas uratował, bo juz miałem zamiar przenocowac na tej cegielni :gwizdanie:

A spot to ja niewiem, ale teraz sesja u większości wiec mysle ze spot to mozna bedzie zrobić pod koniec lutego dopiero

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no podobny przypadek miałem jak kumpel nas podwiózł maluchem na wylezin a jako ze on bez prawka maluch bez oc to zaparkowaliśmy na polu no i jakieś dowcipnisie odkrecili koła tylne od malucha i zostawili 4 sruby ;P Szukaliśmy w stanie nieważkości klucza w końcu znalazł sie no i wróciliśmy na zabawe a kumpel musiał pryskać a my chcieliśmy zostać bo miał byc inny transport który też sie zmył no i jako ze nie znaleźliśmy żadnego innego środka transportu to przyszło nam 12km z buta iść nie wiem jakim cudem doszedłem do domu :polew:

W sumie masz racje też mam teraz sesje wiec pod koniec lutego wrócimy do tematu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doradźcie Panowie bo zupełnie w temacie nie jestem. co teraz ciekawego w telefonii sie dzieje ? Potrzebuje szybko wybrać jakiś fajny telefon. (dopóki w pracy chcą mi go zasponsorować :naughty: )

coś w stylu SE C905 Noki n95 itp. testujecie teraz coś fajnego ? jak tak to sie podzielcie wrażeniami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...