Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty LRY - odwołane

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Ja mam N82 ale juz nie do dostania, zobacz moze na modele HTC :good:

  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Wyświetleń 158,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja mam N82 ale juz nie do dostania, zobacz moze na modele HTC :good:

HTC jest wyczesany - ładniusi taki :kox: (miałem 2 tyg. Diamonda na testach)

ale weź z niego zadzwoń jadąc autem albo latając po produkcji :no: oddałem dziada.

A może E52 ?

Opublikowano

No i moja niunia złożyła broń przed mocą Matuszki Zimy. W niedziele paliwko zamarzło i po jeździe :wallbash:

W sobote zatankowałem na Orlenie w Rykach, niestety zwykłe ON z przyzwyczajenia......

Plus taki że samochód zatrzymał się jeszcze przed ruszeniem w trase[br]Dopisany: 26 Styczeń 2010, 09:50_________________________________________________bigos - nie ruszaj nawet N95, bo to straszny shit. W ogóle wiem z serwisu że problem jest z Nokia, zwłaszcza z tymi droższymi modelami (procentowo dużo się psuje). Polecam HTC, lub sonyericsson.

zeby było śmiesznie: sam mam Nokie e51 i jestem zadowolony :decayed:

Opublikowano
  • Autor

No ja dzisiaj juz nie odpaliłem, dzielnie sie trzymał do wczoraj :gwizdanie:

Opublikowano

A może ktoś wie jakiego preparatu wlać do paliwa żeby nie zamarzało (pomijam dodawanie benzyny i denaturatu :gwizdanie: )

Opublikowano
  • Autor

A może ktoś wie jakiego preparatu wlać do paliwa żeby nie zamarzało (pomijam dodawanie benzyny i denaturatu :gwizdanie: )

pojęcia nie mam, podjedź(hmm podejdź :polew: ) na cpn i poczytaj ulotki na preparatach :gwizdanie: Moze mają co :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Kurcze Kowi złotą rade dałeś..... :polew:

:hi:

:decayed:

Opublikowano

Kurcze Kowi złotą rade dałeś..... :polew:

:hi:

:decayed:

A może sobie rowerqami pojedziemy, tak dla zdrowotniści :kox:

Opublikowano
  • Autor

Kurcze Kowi złotą rade dałeś..... :polew:

:hi:

:decayed:

A może sobie rowerqami pojedziemy, tak dla zdrowotniści :kox:

chyba załował byś tego do końca zimy :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Kurcze Kowi złotą rade dałeś..... :polew:

:hi:

:decayed:

A może sobie rowerqami pojedziemy, tak dla zdrowotniści :kox:

chyba załował byś tego do końca zimy :polew: :polew: :polew: :polew:

Dokładnie, reperkusje mogły by się preciągnąć nawet do lata :polew: :polew:

Opublikowano

mój narazie odpala :naughty:

Opublikowano

mój narazie odpala :naughty:

POCZEKAMY - ZOBACZYMY :polew: :polew: :polew::evil:

Opublikowano

mój narazie odpala :naughty:

POCZEKAMY - ZOBACZYMY :polew: :polew: :polew::evil:

nie bój Ty się :polew:

Opublikowano

Ja przed mrozami dodałem STP przeciwko wytrącaniu parafiny, zalałem ON Verva - i jak narazie odpala, po trzech podgrzaniach świec...

Opublikowano
  • Autor

Ja przed mrozami dodałem STP przeciwko wytrącaniu parafiny, zalałem ON Verva - i jak narazie odpala, po trzech podgrzaniach świec...

I ja chyba zaopatrze sie na dniach w ten środek :good: tylko ciekawe czy rycki Orlen ma takie pierdółki :wallbash: czy same orlenowe :gwizdanie:

Opublikowano

mają tam dość szeroki asortyment tych Stp

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.