Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty LRY - odwołane


Kowi87

Rekomendowane odpowiedzi

A my właściciele silników z pompkami ufundujemy tablicę upamiętniającą łzy przelane przez kierowców zwykłych diesli, którzy bezceremonialnie objechani przez nas zadają sobie pytanie: "DLACZEGO, przecież on ma tylko 5 KM więcej" :polew:

lepiej tego ująć się nie da :notworthy:

[br]Dopisany: 29 Kwiecień 2010, 00:36_________________________________________________

chyba znowu będe mu musiał złoić dupsko swoją zj***na pompa vp37 :gwizdanie: bedzie sobie zadawał pytanie Dlaczego stary kondon montowany w passatach B4 jest taki żwawy :tongue4::polew: :polew: :polew: :polew:

Niebawem zmiana pompy wiec bedzie lepiej dzieciak :polew: :polew: :polew:

wyjmij turbo, pompki i FMIC to pogadamy :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A my właściciele silników z pompkami ufundujemy tablicę upamiętniającą łzy przelane przez kierowców zwykłych diesli, którzy bezceremonialnie objechani przez nas zadają sobie pytanie: "DLACZEGO, przecież on ma tylko 5 KM więcej" :polew:

lepiej tego ująć się nie da :notworthy:

[br]Dopisany: 29 Kwiecień 2010, 00:36_________________________________________________

chyba znowu będe mu musiał złoić dupsko swoją zj***na pompa vp37 :gwizdanie: bedzie sobie zadawał pytanie Dlaczego stary kondon montowany w passatach B4 jest taki żwawy :tongue4::polew: :polew: :polew: :polew:

Niebawem zmiana pompy wiec bedzie lepiej dzieciak :polew: :polew: :polew:

wyjmij turbo, pompki i FMIC to pogadamy :polew: :polew:

noi naprawde sie zdenerwuje i ząłoze pompe 11ke, a wtedy to juz nie bedzie mocnych AJMów dla poczciwego starego strucla w terenie :evil:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak od tematu... u godeckiego stoi A6 2006 quatro 3.0 kopciuch, koleś wstawił do niego. Piękna ale cene wy***ł 90k !!!! :wallbash:

PS. i widzisz Kowi, podsumowując twoje wydatki na szaraka to pewnie byś już miał coś takiego :tongue4::polew::wink4:

eee A6 to za duzo krowa, postarzał bym sie jeżdżąc taką :gwizdanie:

:a4fan:[br]Dopisany: 29 Kwiecień 2010, 10:07_________________________________________________Adam Cb działa o wiele lepiej :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A miałem kiepski styk kabelków w antenie i gubiło zasięg, armistead zrobił małą operacje po nocy skreciłem do kupy i znowu w radiu huczy i rozbrzmiewa głos kierwców :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak btw wczoraj zrobilismy rezanko małe u Adama :evil:

dziwne że sie jeszcze nie pochwalił teraz to jest ledowy chłopak :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to moż ei ja do Adama zawitam z moim CB bo jak włącze hidy to prawie nic nie łapie :wallbash:

Z tym to chyba nie poradzisz, u mnie po wystrojeniu u Kłosa radyjko bardzo nie wpada w zakłócenia od HIDów ale przed to jak tylko właczyłem to piszczało ciagle, teraz przy wystrojonym jeżdze w trybie auto i nie ma tragedii żarty na cb do mnie docierają :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A puszczałeś zasilanie bezpośrednio z aku?? Podobno to pomaga...

nie ale robert tak zrobił

Ja często i tak nie latam w trase wiec na stałe nie montuje CB :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kabel od anteny też mam na stałe, tylko zasilanie pod zapalniczke :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak btw wczoraj zrobilismy rezanko małe u Adama :evil:

dziwne że sie jeszcze nie pochwalił teraz to jest ledowy chłopak :decayed:

Wczoraj wróciłem z Warszawy przed 2 a o 4:30 wstałem do pracy. Nie miałem czasu, ale dziś nadrobię :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak HID'y sieja to nie ma na to rady za bardzo, wina zestawu po prostu.

podłączyłem w weekend z aku (prawie :gwizdanie:), ale nie mam hid'ów żeby sprawdzić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany bądźta pod telefonami jutro, moze spontana zrobimy bo Nosb będzie w Rykach na 99% :good: ewentualnie wylot nad białe na zlota LKAudi :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany bądźta pod telefonami jutro, moze spontana zrobimy bo Nosb będzie w Rykach na 99% :good: ewentualnie wylot nad białe na zlota LKAudi :mysli:

:good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany bądźta pod telefonami jutro, moze spontana zrobimy bo Nosb będzie w Rykach na 99% :good: ewentualnie wylot nad białe na zlota LKAudi :mysli:

Zapowiedziałem już w domu, że mogę pomóc ale jak dostanę hasło: Nosb to znikam na parę godzin i nikt nie może mnie zatrzymać :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...